Raksti un stāsti

Baļķi kaudzē
IHC

IHC atvieglo mežizstrādi un uzlabo atzarošanas kvalitāti

Jaunā harvestera viedā griezējdaļas vadība (IHC) atvieglo mežizstrādi un uzlabo atzarošanas kvalitāti. Atzarošanas nažu spēka vadība uztur pareizu harvestera griezējdaļas saspiešanu un izcilu mērīšanas precizitāti dažādos apstākļos.

Stādu stādīšana labākai nākotnei

Stādu stādīšana labākai nākotnei

Mehāniskā stādāmā mašīna ir paredzēta tam, lai to varētu pielāgot dažādām sugām; to ir paredzēts izmantot dažādos mežsaimniecības tirgos visā pasaulē. Stādāmā mašīna ir būvēta uz 1510G pārvadātāja, kas ir sērijveida ražošanā Joensu rūpnīcā Somijā.

Jori Uusitalo

Precīza ražas novākšana ir mežizstrādes nākotne.

Helsinku universitātes meža operāciju un loģistikas profesors Jori Uusitalo sadarbībā ar savu pētnieku grupu ir izveidojis jaunu daudzmērķu mežizstrādes modeli. Viņš to sauc par precīzo ražas novākšanu.

Par 60 000 tonnām mazāk oglekļa dioksīda emisiju

Par 60 000 tonnām mazāk oglekļa dioksīda emisiju

G sērijas harvesteri ar riteņiem patērē par 16% mazāk degvielas uz saražoto kubikmetru nekā E sērija. Tas nozīmēja par 60 000 tonnām mazāk oglekļa dioksīda emisiju tikai 2021. gadā. 
Ietekme ir līdzvērtīga vairāk nekā 35 000 iekšdedzes dzinēju automašīnu aizstāšanai ar elektriskajām automašīnām.

John Deere 1910G, kas aprīkots ar iežguves aprīkojumu, raktuvēs

Doties pēc zelta

John Deere 1910G ir zvērs mežā, bet kā jūs dēvējat modeli 1910G zelta raktuvēs?  Šķiet, ka 1910G ir īsts monstrs arī iežguves tunelī — kā liecina pieredze no Somijas Lapzemes.

John Deere 1510G un augsts celtnis, kas paceļ platformu ar cilvēkiem

Sniedzoties līdz debesīm

Islande ir liela sala ar nelīdzenu ainavu, ko visā valsts teritorijā vēsturiski veidojuši vulkānu izvirdumi. Landsnet tehniskās apkopes brigāde izvietojas lielā transportlīdzeklī ar četrriteņu piedziņu un dodas uz augstsprieguma elektropārvades līniju kalnos uz austrumiem no Reikjavīkas pilsētas.