Pašgājēji lopbarības kombaini

Izvēloties John Deere lopbarības kombainu, jūs iegūstat ne tikai pasaulē labāko mašīnu. Jūs pievienojaties komandai. Komandai, kas nodrošina augstākās kvalitātes pakalpojumus un atbalstu, lai jūsu darbu nekas netraucētu. Taču tas vēl nav viss. Jūs vienmēr iegūstat vēl kaut ko: John Deere nepārspējamo reputāciju. Viens uzņēmums. Viens nosaukums. Jau kopš 1837. gada.

8000. sērija

Mūsu klienti izteica skaidras prasības, ko viņi vēlas redzēt jaunajā 8000. sērijā. Pasaulē labākais sniegums sešos galvenajos darbības rādītājos: energoefektivitāte, lopbarības kvalitāte, komforts, uzticamība, vilce un ekonomiskā efektivitāte. Tas bija liels izaicinājums. Taču mēs uzskatām, ka esam izpildījuši prasības.

Apstrādājiet vienkārši!

Apstrādājiet vienkārši!

IZCILA graudu apstrāde garumā no 3 līdz 29 mm jebkurā sausmasā.

HarvestLab 3000

HarvestLab 3000

Labības mitrums vienā laukā var mainīties pat par vairāk nekā 20 %, tādēļ, lai nodrošinātu ideālu skābbarības izveidi bez skābekļa kabatām, ir nepieciešams dažāds pļaušanas garums. John Deere lopbarības kombainam uzstādītais HarvestLab 3000 nodrošina automātisku pļaušanas garuma pielāgošanu atbilstoši sausnas apjomam.

PAVEICIET VAIRĀK — AR GARANTIJU.

PAVEICIET VAIRĀK — AR GARANTIJU.

AR DURA LINE

John Deere Dura Line graudaugu plūsmas līnijas tagad ir pieejamas trīs komplektos. Atkarībā no jūsu individuālajām ražas novākšanas prasībām pieejams ideāls komplekts visām vajadzībām. Turklāt ir garantēts*, ka tie kalpos 3000 dzinēja stundas vai 5 lietošanas gadus atkarībā no tā, kas pienāk pirmais! Ar Dura Line jūs varat paveikt vairāk. Ar garantiju.

* Garantija neattiecas uz šķēres, nažiem, nažu turētājiem, gludajiem skrāpjiem

Sazinieties ar John Deere izplatītāju, lai iegūtu sīkāku informāciju tūlīt!