Pašgājēji lopbarības novākšanas kombaini – konstruēti smalcināšanai

self-propelled-forage-harvester

8000 sērijas lopbarības kombaini

8000 sērijas lopbarības kombaini

Mēs veidojam 8000. sēriju vissvarīgākajām lietām: lai jūs varētu efektīvāk ražot vairāk augstas kvalitātes skābbarības. Izbaudiet uzticami izcilo griešanas veiktspēju pie viszemākajām iespējamām ekspluatācijas izmaksām.

9000 sērijas lopbarības kombaini

9000 sērijas lopbarības kombaini

Ar vismodernākajām ražas analīzes un dokumentācijas iespējām, nepārspējamu lopbarības kvalitāti ar īpaši izturīgu graudu placinātāju un izciliem dzinējiem, 9000. sērijas pašgājēji lopbarības kombaini.

spfh-offers

Pašgājēji lopbarības novākšanas kombaini Interesē? Sazinies ar mums jau šodien!

Lielas atlaides jau gaida

Tikai uz ierobežotu laiku, mēs salikām kopā Četri speciālos modeļus ar ievērojamiem ietaupījumiem 15 000 € tieši jums. Pārbaudiet tos un atrodiet sev piemērotāko.

9500 Pro: pilnīga efektivitāte, bez AdBlue®

9500 Pro: pilnīga efektivitāte, bez AdBlue®

Palieliniet ražīgumu un efektivitāti, izmantojot mūsu augstākās klases lopbarības kombainu. Šī gatavā vadības programmatūra jau ir iestatīta jaunākajiem G5 universālajiem displejiem. Tai ir tāda efektīva automatizācija kā Pro-Touch un mūsu Premium LED apgaismojuma pakotne. DuraLine Premium nodiluma detaļas un lielas slodzes hedera piedziņa nodrošina ražas novākšanu bez raizēm un ar augstu pieejamību.

8600 Pro: DLG pārbaudīta veiktspēja

8600 Pro: DLG pārbaudīta veiktspēja

Šis 8600. modelis, kura caurlaidspēja ir 239 t/h, nodrošina iespaidīgu veiktspēju ar 0,47 l/t ietaupījumu. Tas ir gatavs un darbojas ar jaunākajiem G5 universālajiem displejiem. Tam ir tāda efektīva automatizācija kā Pro-Touch un mūsu Premium LED apgaismojuma pakotne. DuraLine Premium nodiluma detaļas un lielas slodzes hedera piedziņa nodrošina ražas novākšanu bez raizēm un ar augstu pieejamību.

8500 Pro: pārsniedz jūsu cerības

8500 Pro: pārsniedz jūsu cerības

Izbaudiet energoefektīvu graudaugu apstrādi un piedziņu visiem graudaugu veidiem un jebkādos apstākļos. Modelis 8500 lepojas ar tādu efektīvu automatizāciju kā Pro-Touch, un tam ir mūsu Premium LED apgaismojuma pakotne. Tam ir gatava vadība, un tas jau ir iestatīts jaunākajiem G5 universālajiem displejiem. Akmeņu noteikšana, DuraLine Premium nodiluma detaļas un lielas slodzes hedera piedziņa nodrošina ražas novākšanu bez raizēm un ar augstu pieejamību.

8200 Pro: jauns dzinējs, vairāk muskuļu

8200 Pro: jauns dzinējs, vairāk muskuļu

Tagad ar lielāku jaudu un tādu pašu izcilu piedziņas un graudaugu novākšanas efektivitāti 8200 modelim ir arī automātisks hedera savienotājs. Tas viss ir iestatīts uz jaunāko John Deere G5 universālo displeju, un tam ir mūsu Premium LED apgaismojuma pakotne. DuraLine Premium nodiluma detaļas un akmeņu noteikšana nodrošina ražas novākšanu bez raizēm un ar augstu pieejamību, savukārt tādas funkcijas kā ProTouch nodrošina efektīvu automatizāciju.

Zālaugu hederi

Zālaugu hederi

Rūpīga augstas efektivitātes zāles savākšana ļauj izvēlēties starp 6X9 un R sērijas pacēlājiem.

Kukurūzas hederi

Kukurūzas hederi

Kukurūzas hederi 300plus un 400plus ir pazīstami visā pasaulē ar lielu jaudu, uzticamību un zemām apkopes izmaksām.

Tiešās pļaujas hederi

Tiešās pļaujas hederi

Pilngraudu skābbarības novākšanai nav labāku iekārtu par ProfiCut hederiem no Zürn.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere Operations CenterTM uzreiz fiksē svarīgus operatīvos datus, lai uzlabotu pārskatāmību un palielinātu jūsu uzņēmuma produktivitāti.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Iegūstiet reāllaika lopbarības un kūtsmēslu analīzi un veiciet pielāgojumus uz lauka, pamatojoties uz tūlītējiem, ļoti precīziem datiem, kas iegūti, atrodoties braucienā, izmantojot tuvā infrasarkanā starojuma (NIR) sensoru tehnoloģiju.

Detaļu katalogs

Detaļu katalogs

Visas markas, visi modeļi, jebkurš izlaiduma gads. Visas nepieciešamās rezerves daļas pie jūsu John Deere izplatītāja. Lauksaimniecībai, mežsaimniecībai, dārzniecībai un darbnīcām. Aplūkojiet mūsu plašo piedāvājumu.