Atjautīgā strēles vadība

Atjautīgā strēles vadība IBC

 

2013. gadā John Deere ieviesa atjautīgo strēles vadību forvarderiem. Izmantojot IBC, strēles vadība ir precīza, ātra un vienkārša, jo operators var koncentrēties uz satvērēja, nevis strēles kopējo kustību vadību. 2017. gadā IBC tika ieviesta arī harvesteriem. Harvesterā IBC ir pielāgots darba ciklam; strēles trajektorija un darbība automātiski pielāgojas harvestera darba fāzēm.

Ir pieejami lielāki harvesteri ar harvesteru galvas pārmērīgas rotācijas novēršanas funkciju.

Harvesteri 1270G ar harvesteru galvas H425 un H424 un 1470G ar harvesteru galva H425 ir pieejami ar harvesteru galvas pārmērīgas rotācijas novēršanas funkciju, ja tie ir aprīkoti ar IBC 3.0 un rotējošo un izlīdzinošo kabīni. Šī kombinācija piedāvā vēl vairāk funkciju, kas palīdz mašīnu operatoriem strādāt. Barošanas palīgs (Feeding Assistant) palīdz pārtraukt padevi uz salonu un palīdz operatoram atrast darba veidus, kas saglabā mašīnu neskartu. Zāģēšanas palīgs (Sawing assistant) novērš zāģēšanu pret kabīni . Šīs jaunās funkcijas, vienlaikus palīdzot operatoriem viņu darbā, uzlabo mašīnas darbspējas laiku un palīdz uzturēt iekārtu labā stāvoklī.

Iedomāta atjautīgā strēles vadība

Vieglums un ātrums

Ar IBC strēle ir ļoti precīza un viegli vadāma: operators pārvalda strēles galu, nevis atsevišķas strēles savienojumu kustības. Kreisā mini svira pārvalda satvērēja horizontālo kustību.

 

Iedomāta atjautīgā strēles vadība

Vertikālā kustība

Labā mini svira pārvalda satvērēja vertikālo kustību.

 

IBC gala amortizācija

Elektriskā cilindru gala amortizācija

IBC sistēmai ir elektriskā gala amortizācija visiem galvenajiem strēles kustības virzieniem. Sistēma efektīvi slāpē cilindru gala kustības un aptur spēcīgu, sitieniem līdzīgu slodzi gala pozīcijās.

John Deere harvesters un koki

Viegli

IBC atjautīgi pārvalda pagarinājuma izmantošanu dažādos posmos, kas ievērojami atvieglo darbu, dodot operatoram vairāk laika izplānot nākamos uzdevumus.

Harvestera strēles daļa

Gala amortizācija

Galu amortizācija aptur cilindra galu trieciena slodzi, un operatoram nav jāuzrauga strēles novietojums. Darbs ir raitāks, un strēles konstrukcijas un hidrauliskie cilindri kalpo ilgāk.

Harvesters un koki

Precīzi

Strēle ir ļoti precīza un stabila pat ar maksimālo izvirzījumu.

Harvesters un koki

Ātri

Kad harvestera galva tiek virzīta uz koku, tā automātiski pāriet uz griešanas augstumu. Pēc griešanas, kad strēle ir ievilkta, harvestera galva automātiski pāriet uz apstrādes augstumu.

IBC 3.0 nodrošina forvarderiem vairāk automatizētu funkciju

IBC 3.0 nodrošina forvarderiem vairāk automatizētu funkciju

Jaunajā versijā (IBC 3.0), nospiežot pogu, strēle automātiski pārvietojas stāvoklī, no kuras tika paņemta iepriekšējā satvērēja slodze – gan iekraujot, gan izkraujot baļķus. Strēli var arī automātiski pārvietot transportēšanas stāvoklī, nospiežot pogu.

Harvesteru galvas pārmērīgas rotācijas novēršanas funkcija

Harvesteru galvas pārmērīgas rotācijas novēršanas funkcija

Barošanas palīgs

Barošanas palīgs

Zāģēšanas palīgs

Zāģēšanas palīgs

Harvesters un koki

Slīpuma režīms

Strēles gals automātiski seko vēlamajai trajektorijai. Slīpuma režīms pielāgo trajektoriju darbam nogāzēs.