TimberMatic kartes. Informācija pirksta stiepiena attālumā.

TimberMatic maps icon
TimberMatic kartes sniedz operatoriem reāllaika skatu uz cirsmu. Harvestera sensoru savāktie dati un precīzā uz GPS balstītā nocirstās koksnes atrašanās vieta no harvestera tiek automātiski pārsūtīta uz TimberMatic karšu lietojumprogrammu, lai to varētu izmantot forvardera operators. Dati starp mašīnām tiek atjaunināti, izmantojot mākoņpakalpojumu, un visi operatori, kas strādā tajā pašā darba vietā, var redzēt visas koku sugas un sortimentus ar braukšanas maršrutiem līdz pat atsevišķiem baļķiem.

Jaunas funkcijas

Pēc jaunākā atjauninājuma ir iespējams rediģēt mašīnas izmēru un krāsu, kā arī baļķa ikonas. Ar vienu acu uzmetienu jūs varat iegūt vēl labāku skatu uz darba vietu.

TimberMatic karšu skats uz darba vietu ar precīzu baļķu atrašanās vietu
TimberMatic karšu skats uz darba vietu

TimberMatic karšu funkciju ieviešana

Cirsmas sākšana

Cirsmas sākšana un izkraušanas zonas izveidošana kartē

Cirsmas darbu progress

Cirsmas darbu progress kartē tiek parādīts reāllaikā.

Maršruta izvēle

Maršruta izvēle un kokmateriālu pārvietošana uz izkraušanas zonu

Informācijas kopīgošana

Papildinformācijas par cirsmu kopīgošana

TimberMatic karšu skats

Operators atzīmē pārvestos kokmateriālus kā transportētus uz uzglabāšanas zonu. Nākamās maiņas operators zina, kur sākt savu darbu. Nav nepieciešams aprēķināt tilpumu, un neviens baļķis netiks atstāts pat tumšā mežā, jo kartē tiek attēlots it viss līdz pēdējam baļķim, pat tad, ja tos klāj sniegs.

Forvardera operators var izvēlēties vēlamo sortimentu no konkrēta apgabala vai pa mežistrādes maršrutu, un karte parādīs precīzu šī sortimenta apjomu izvēlētajā apgabalā. Operatori kartē var atzīmēt arī īpašas zonas. Šādi var izvairīties no, piemēram, mīksta seguma, plānojot braukšanas maršrutu.

TimberMatic karšu skats

Ar mežistrādes maršrutu tīklu karte parāda visus sortimentus līdz pēdējam baļķim. Plānot darbu un labāko braukšanas maršrutu būs ļoti vienkārši.

Ja uz nogāztajiem kokiem uzsnieg sniegs, karte ļauj tos atrast bez taustīšanās, tāpēc mežā netiek atstāts neviens baļķis.

Ville Hänninen
RV Hänninen Oy

TimberMatic

TimberMatic kartes ir jauns veids, kā vizualizēt cirsmu. Lietojumprogramma precizē un uzlabo mašīnu komandas darbu. Operatoriem un darbuzņēmējam ir reāllaika skats uz cirsmas darbu progresu.

TimberManager

TimberManager

TimberManager

Darbuzņēmējs var redzēt precīzu informāciju par darba vietas gaitu. Precīza informācija par uzglabāšanas vietas apjomiem atvieglo kokmateriālu pārvadājumu plānošanu un uzlabo visa piegādes procesa darbību.