Kombaini

W330/W440 kompaktie kombaini

W300/W400 kompaktie kombaini

Strādājiet ātri, kad tas nepieciešams: mūsu vieglie 5 un 6 kratītāju kombaini veic smagsvara kombainu darbu kompaktā formātā. Jaunā kabīne ar 3,30 m3 kopējo tilpumu iedibina jaunu standartu šī izmēra klases kombainos.

W sērija

W sērija

W sērijas kombaini ne tikai palielina ražīgumu un efektivitāti, bet arī paaugstina graudu un salmu kvalitāti, pateicoties daudzām viedajām detaļām, piemēram, lielajam 660 mm kulšanas cilindram, sekciju kuļkurvim, 10 šķērsstieņiem un ātri iedarbināmajam Booster Bar.

T sērija

T sērija

T sērijas kombainiem pieejams it viss: vienmērīga graudaugu plūsma, kas ir maigāka graudiem un salmiem, lielākais aktīvās atdalīšanas laukums starp tirgū pieejamajiem kratītāju kombainiem, jaunais Tangential Plus atdalītājs un ietilpīga kabīne, kas nosaka jaunus komforta un ērtību standartus.

S700 sērija

S700 sērija: automatizētais kombains

AUTOMĀTISKS . . . Jaunais S700 ir automatizētais kombains. Tas apvieno mūsu kā viena no pasaules lielākā kombainu ražotāja pieredzi. Veidots, sadarbojoties mūsu inženieriem un klientiem, - tas ievieš ražīguma, graudu kvalitātes un mazāku zaudējumu revolūciju.