Kombaini

ATLASIET SAVU RAŽAS NOVĀKŠANAS ZVAIGZNI

ATLASIET SAVU RAŽAS NOVĀKŠANAS ZVAIGZNI

Vai nav laiks gūt pieredzi par 2022. gada John Deere kombainu?

W sērija

W sērija:

Ražas novākšana rekordīsā laikā

T sērija: 50 TONNU KOMBAINS

T sērija:

50 TONNU KOMBAINS

S sērija: 75 TONNU KOMBAINS

S sērija:

75 TONNU KOMBAINS

X9 sērija. 100 tonnu kombains

X9 sērija.

100 tonnu kombains

Divi kombaini
HARVEST PROMISE (RAŽAS NOVĀKŠANAS ATBALSTS)

Rezerves kombains: līdz ar katra jauna kombaina iegādi tā standartaprīkojumā ir iekļauta Harvest Promise pakotne.

EXPERT CHECK

Expert Check optimizēs jūsu kombainu nākamajai ražas novākšanas sezonai. Mūsu īpaši apmācītie un sertificētie pārbaudes speciālisti zina, kuriem komponentiem jāpievērš īpaša uzmanība – to, pamatojoties uz tūkstošiem ražas novākšanas procesos ievāktajiem datiem, palīdz nodrošināt John Deere precīzie rīki.

24 STUNDU PIEGĀDES SOLĪJUMS

Esam veikuši ievērojamas investīcijas lielākajā detaļu loģistikas tīklā lauksaimniecības nozarē. Mūsu rīcībā ir vairāk ekspluatācijā esošo kombainu nekā citiem ražotājiem un līdz ar to arī visvairāk detaļu. Tas nozīmē, ka 97 % pasūtījumu regulāri piegādājam 24 stundu laikā.

REZERVES MAŠĪNA

Ja detaļu piegāde kavēsies, nodrošināsim rezerves mašīnu. Svarīgi ir tas, ka par to parūpēsimies mēs paši, nevis maksājot apakšuzņēmējam. Mūsu tirgotājiem rezervē ir atbilstoši kombaini ar pareizajiem izmēriem.

APMĀCĪBA

Rūpnīcā apmācīti eksperti un sertificēti izplatītāji nodrošinās profesionālu braukšanas apmācību ar jūsu jauno kombainu un būs pieejami zināšanu atjaunošanas kursiem katrā sezonā.

PIEEJAMI SPECIĀLISTI

Sertificētiem izplatītājiem ir pilna laika rūpnīcā apmācīti ražas novākšanas speciālisti, kas pirms sezonas palīdzēs uzstādīt jūsu kombainu. Viņi jūs apmeklēs arī sezonas laikā, lai nodrošinātu, ka mašīna vienmēr darbojas ar optimālu veiktspēju.