Graudu sensors

HarvestLab: jūsu jaunā super jauda

John Deere HarvestLab™ graudu sensors nodrošina reāllaika datus par graudaugu kvalitāti ražas novākšanas laikā*. Tas papildina ražas kartes, sniedzot jums ieskatus labākai barības vielu pārvaldībai, sēklu šķirņu izvēlei un graudaugu tirdzniecībai un uzglabāšanai.

Labāka barības vielu pārvaldība

Labāka barības vielu pārvaldība

Iegūstiet skaidrāku izpratni par to, kuras barības vielas, piemēram, slāpeklis, ir sekmīgi pārveidotas olbaltumvielās vai eļļā. Pēc tam izmantojiet šos datus, lai nākamajā sezonā labāk izmantotu mērķtiecīgi piemērotus mēslošanas līdzekļus.

Sēklu šķirņu optimizācija

Sēklu šķirņu optimizācija

Kvieši vai rapšu šķirnes var šķist daudzsološi uz papīra, bet, audzējot tos, rezultāti ne vienmēr atbilst gaidītajam. HarvestLab palīdz labāk izprast konkrētās atrašanās vietas faktorus, lai atrastu optimālo šķirni.

graudaugu pārdošanas pārvaldība

Graudaugu pārdošanas pārvaldība

Ražas novākšanas laikā noskaidrojiet, vai jūsu kvieši ir maizes vai barības kvalitātē. Atdaliet dažādas kravas atbilstoši proteīnu saturam un uzglabājiet tās atsevišķi, lai iegūtu labāko graudaugu cenu.

Saistītās tēmas

ražas novākšanas kombains t sērija

T sērija 50 tonnas/h**

Lielākais atdalīšanas laukums tirgū, salīdzinot ar jebkuru kombainu ar kratītāju. Tā unikāli konfigurētā vairāku trumuļu kulšanas un atdalīšanas sistēma nodrošina nepārspējamu salmu kvalitāti. Kompaktam kombainam šāda veiktspēja ir kaut kas neparasts.

viedā lauksaimniecība

Viedā lauksaimniecība

John Deere Precision Ag tehnoloģija var palīdzēt jums izmantot datus par ražu, lai plānotu stādīšanu un sēšanu nākamajai sezonai.

*Pieejams tikai T un S sērijām
**Caurlaidspējas testi:
S sērija — iekšējais lauka tests, ko veica John Deere La Rochelle (Francija), 2021. gada jūlijā un Aalborg (Dānija), 2021. gada augustā
T sērija — Profi lauka tests, 2020. gada oktobrī (www.profi.de)