Golfa laukuma aprīkojums un sporta zāliena aprīkojums

Kā mājās tur, kur esat

Strādājot tur, kur spēlē citi, jums ir nepieciešams zāliena aprīkojuma partneris, kuram varat uzticēties, lai jūsu laukums vai sporta laukums būtu ideālā stāvoklī. Attiecībā uz visām jūsu golfa laukuma un sporta zāliena aprīkojuma vajadzībām varat paļauties uz John Deere, kas jums palīdzēs ar augstākās kvalitātes iekārtām, progresīvām tehnoloģijām un uzticamu atbalstu.

Golfa laukumu aprīkojums

Golfa laukumu aprīkojums

Jūsu zāliena kvalitāte ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēki pamana. Mūsu golfa laukuma aprīkojums nodrošina precīzu griezumu un saudzīgu kopšanu, kas spēlētājiem un komandām šķiet vienlīdz iespaidīgi. Tāpēc pasaulē cienījamākie golfa laukumi izvēlas John Deere zīmolu un paļaujas uz mūsu iekārtu kvalitāti.

Sporta zāliena aprīkojums

Sporta zāliena aprīkojums

Mums ir zāliena aprīkojuma risinājumi katram laukam. John Deere piedāvā lauku pārvadītājiem iespaidīgu sporta zāliena aprīkojuma klāstu precīzai pļaušanai, grābšanai, smidzināšanai un smagai vilkšanai.

Precision Turf Technology

PRECĪZĀ TEHNOLOĢIJA ZĀLIENU APRĪKOJUMAM

Atvērts progresam: pasaulē notiek straujas pārmaiņas zāliena un teritorijas kopšanas jomā. Vides apsvērumi un darbības efektivitāte ir galvenie aspekti. John Deere Precision technoloģijas palīdz jums vadīt rentablu un ilgtspējīgu biznesu.

Soli pa solim

Uzziniet, kā tas tiek darīts

Ieskatieties aizkulisēs mūsu Turf Care rūpnīcā Ziemeļkarolīnā, kur esam pilnībā pārdomājuši montāžas līnijas, lai racionalizētu procesus un kvalitātes kontroli atbilstoši augstākajiem standartiem.

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast savu John Deere izplatītāju