Preses

Preses

 

Atrodiet sev piemērotāko presi

Maināma tilpuma kameru preses

VĒRSTAS UZ DAUDZPUSĪBU

Neatkarīgi no tā, vai esat pakalpojumu sniedzējs ar daudzveidīgu klientu loku vai arī jūsu uzņēmuma darbības apjoms un struktūra paredz dažādību, esam izveidojuši presi, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai presējat salmus, sienu, lopbarību vai skābbarību – lielā apjomā vienu veidu vai mazliet no katra — savu "uzvarētāju" varat izvēlēties šeit. G, M un R sērijas preses ir tieši tās mainīgās kameras rituļu preses, kas jums nepieciešamas.

Fiksēto kameru preses

KONSTRUĒTAS, IEKLAUSOTIES LAUKSAIMNIEKOS

John Deere ruļļu preses ar fiksēta tilpuma kameru ir rezultāts, kas iegūts, ņemot vērā lauksaimnieku ieteikumus no visām pasaules malām. Izstrādājot šīs mašīnas, mēs ņēmām vērā viedokļus un idejas no neskaitāmiem lauksaimniekiem, pakalpojumu sniedzējiem un izplatītājiem visā kontinetā.

Ruļļu preses ar ietīšanas mehānismu

KĀRTĪGA IETĪŠANA

Atklājiet mūsu preses ar ietīšanas mehānismu: maināma tilpuma kameru prese C451R/C461R apvieno V451R un V461R solo preses ar John Deere transportēšanas galda sistēmu, veidojot izcilāko presi ar ietīšanas mehānismu. Fiksētās kameras prese C441R nodrošina to pašu, balstoties uz F441R presi. Tās visas pieejamas īsā un kompaktā formātā ar praktisku un modernu dizainu.