John Deere precīzās tehnoloģijas zāliena aprīkojumam

Kā zāliena apsaimniekotājs un uzturētājs vai profesionāls ainavu arhitekts jūs saskaraties ar arvien pieaugošām vides pārvaldības 
un darbības efektivitātes prasībām. John Deere precīzās tehnoloģijas zāliena uzturēšanas aprīkojumam piedāvā viegli izmantojamus risinājumus, kas palīdz jums 
efektīvi plānot, pārraudzīt un analizēt tehniskās apkopes darbības. Apkopojot galvenos ieskatus visa gada garumā, jūs varat pieņemt 
savlaicīgus, apzinātus lēmumus rentablākām un ilgtspējīgākām zāliena un augsnes kopšanas darbībām.

Optimizēta resursu pārvaldība

Novatoriskās zāliena uzturēšanas tehnoloģijas sniedz noderīgu informāciju par mašīnu lietojumu un ieguldījumiem, uzlabojot izmaksu pārskatāmību un veicinot pamatotu lēmumu pieņemšanu. 

boundaryprecision-turf-guide

Nevainojama ilgtspējība

Precīzās zāliena uzturēšanas tehnoloģija var ievērojami samazināt degvielas patēriņu un novērst pārmērīgu izejvielu, piemēram, mēslojuma un ķimikāliju, izmantošanu ilgtspējīgākai augsnes kopšanai.

Precīzās zāliena uzturēšanas tehnoloģijas: efektīvāka darbību pārvaldība

John Deere Precision Turf nodrošina jūsu mašīnu, zālienu un darbaspēka savienošanu reāllaikā. Šī tehnoloģija nodrošina vieglu piekļuvi visai būtiskajai pārvaldības informācijai, ļaujot jums pieņemt labākus lēmumus un palīdzot uzturēt uzņēmējdarbības rentabilitāti un ilgtspējību.

connect

Pievienoties

guidance

Rokasgrāmata

manage

Pārvaldīt

Savienojamība ir mašīnu reāllaika informācijas atslēga. JDLink™ ir John Deere telemātikas risinājums, kas nodrošina automātisku mašīnas datu plūsmu starp savienoto aprīkojumu un John Deere Operations Center™, mūsu tīmekļa pārvaldības platformu.

           

track-machine-performance

Mašīnas veiktspējas uzraudzība

Reāllaika mašīnas dati, piemēram, izmantošanas sadalījums dīkstāves, transportēšanas un darba stundās – skatiet mašīnas veiktspējas datus un veiciet datos pamatotu mašīnas optimizāciju.

monitor-machine-positions-live

Mašīnu pārraudzība reāllaikā

Turklāt jūs varat sekot līdzi visu sava autoparka mašīnu reāllaika pozīcijām no jebkuras vietas un jebkurā laikā – jūs vienmēr zināsiet, kur strādā jūsu komanda un kā norit darbs.

reduce-maintenance

Samaziniet uzturēšanas izmaksas un dīkstāvi

Reāllaika mašīnu dati ļauj viegli ievērot tehniskās apkopes grafikus un proaktīvi plānot visus nepieciešamos apkopes darbus, lai nodrošinātu mašīnu gatavību uzticamai veiktspējai tieši tad, kad tas nepieciešams.

 • JDLink™ R modems

  Visa golfa aprīkojuma standarta aprīkojumā ir iekļauts R-Modem, kas ļauj augšupielādēt mašīnas un lauksaimniecības datus, kas iegūti, piemēram, smidzināšanas laikā, izmantojot mūsu ProGator 2030A HD200 CE GPS precizitātes smidzinātāju. 

  Atgūstamie mašīnas dati var atšķirties atkarībā no mašīnas tipa un mašīnas vecuma.

  jdlinkr-modem
 • JDLink™ M modems

  TerrainCUT™ 1500. un 1600. sērijas pļaujmašīnas ir aprīkotas ar mūsu jauno M modemu, kas ir pieejams arī kā lauka uzstādīšanas komplekts mūsu komerciālajām nulles pagrieziena pļaujmašīnām. M-Modem ar tā iekšējo antenu ir viegli uzstādāms mašīnām, kas nav aprīkotas ar JDLink, un pat citu ražotāju, ne John Deere, aprīkojumam, nodrošinot visa jūsu autoparka savienošanu*.

  * Atgūstamie mašīnas dati var atšķirties atkarībā no mašīnas tipa un mašīnas vecuma.

  jdlink-m-modem

 

Sazināties

           

Mūsu precīzās vadības sistēma nodrošina automātisku atstarpju un pārklāšanās samazināšanu. Tādējādi tiek samazinātas mēslojuma, ķimikāliju un sēklu izmaksas, samazināts degvielas patēriņš, kā arī operatora nogurums.

starfire-receiver

StarFire™ uztvērējs

Piekļuve John Deere vadības sistēmām sākas ar mūsu StarFire™ uztvērējiem. Tie paralēli seko līdz pat četriem korekcijas signāla satelītiem, nodrošinot izcilu pārklājumu, un automātiski pārslēdzas uz labāko pieejamo ģeostacionārā satelīta signālu, lai nodrošinātu uzticami precīzu vadību.

 • Universālie displeji

  Visu pasaka jau pats nosaukums: mūsu universālie displeji ir piemēroti izmantošanai dažādās mašīnās, lai atvieglotu darbu visa gada garumā. Dokumentēšana, mainīgas intensitātes lietojums un bezvadu datu pārsūtīšana ir standarta komplektācijā iekļautas iespējas.

  universal-displays
 • 4240. modeļa universālais displejs

  4240. modeļa displejs ir aprīkots ar 21,3 cm skārienekrānu, kas ir izturīgs pret ūdeni un putekļiem (IP65).

  4240-universal-display
 • 4640. modeļa universālais displejs

  Iegūstiet tādu pašu funkcionalitāti kā 4240. modelim, taču ar lielāku 25,4 cm skārienekrānu un lauka datu koplietošanas iespēju.

  4640-universal-display
 • G5 universālais displejs

  G5 universālais displejs ir uzturīgs pret ūdeni un putekļiem (IP65), nodrošina pilnu HD izšķirtspēju, papildu atmiņu, lielāku apstrādes jaudu un ir viens no modernākajiem pieejamajiem displejiem.

  g5-universal
 • G5Plus universālais displejs

  G5Plus universālajam displejam piemīt tādas pašas funkcijas kā G5 universālajam displejam, taču tas ir aprīkots ar milzīgu 12,8” ekrānu, kas nodrošina par aptuveni 33 % lielāku vizuālo laukumu.

  g5plus-universal

AutoTrac™

AutoTrac™ bezroku stūrēšana ļauj jums strādāt ātrāk, samazinot stresa līmeni, pārklāšanos un atstarpes. Viegli strādājiet gan taisnā, gan izliektā un riņķveida trajektorijā, pat sliktas redzamības apstākļos. Izmēģiniet AutoTrac™ vienu reizi, un jūs vairs nekad nevēlēsieties atgriezties pagātnē.

autotrac

AutoTrac™ Universal 300 (ATU300)

Mūsu pārbaudītais automātiskās stūrēšanas risinājums ir uzstādāms daudzām mašīnām. Pateicoties vieglai uzstādīšanai, jūs varat pārlikt ATU300 no vienas mašīnas uz citu mazāk nekā 30 minūtēs.

 

Sazināties

           

John Deere Operations Center™ ir jūsu portāls vizualizētas agronomijas datu, kā arī mašīnu un darba informācijas apkopošanai. Tūlītēja piekļuve visai būtiskajai informācijai palīdz ātri un vienkārši pieņemt faktos balstītus lēmumus.

quicker-setup-faster-setup

Ātrāka iestatīšana

Jūs varat ietaupīt daudz laika, iestatot mašīnas, operatorus un robežas, izmantojot John Deere Operations Center™, lai savlaicīgi veiktu visu veicamo darbu plānošanu.

effortless-monitoring-easy-monitoring

Vienkārša pārraudzība

Novērsiet kavēšanos un kļūdas, pēc nepieciešamības izsaucot uzdevumus un mašīnu atrašanās vietas, un veiciet veiktspējas pārraudzību reāllaikā no jebkuras ierīces.

powerful-insights-site-specific-farming

Jaudīgi ieskati

Ērti analizējiet mašīnu un lietojumu efektivitāti un veiktspēju, izbaudot ievērojamus veiktspējas, finanšu pārvaldības un ilgtspējas uzlabojumus.

john-deere-operation-center

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ savieno jūs ar jūsu mašīnām un nodrošina darbības vadību no vienas centrālās atrašanās vietas. John Deere Operations Center™ plānošanas un analīzes rīki palīdz jums pieņemt savlaicīgus, faktos balstītus lēmumus.

* Pieejams tikai Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Drīzumā plānota pieejamība visā Eiropā.

 

Sazināties

           

professional-landscapers

Absolūta nepieciešamība profesionāliem ainavu arhitektiem

Izmantojiet Operations Center™ vai Operations Center™ lietotni, lai reāllaikā pievienotos savām mašīnām, darba vietām un darbaspēkam, nodrošinot racionalizētu uzskaiti, paātrinātu pārskatu sagatavošanu un piekļuvi datiem darba gaitā. Reāllaika pozicionēšana, proaktīva apkope un automātiskā mašīnu stūrēšana ļauj samazināt jūsu izmaksas, vienlaikus paaugstinot ekoloģisko efektivitāti.

zāliena uzturētājs

Neaizvietojams rīks mūsdienīgam zāliena uzturētājam

Veicot zāliena uzturētāja pienākumus, jūs izmantosiet Operations Center™ vai Operations Center™ lietotni, lai nodrošinātu jūsu mašīnu, zālienu un darbaspēka savienošanu reāllaikā. Tādējādi jums būs pieejama racionalizēta uzskaite, paātrināta pārskatu sagatavošana un mobila piekļuve datiem. Izbaudiet arī priekšrocības, ko sniedz reāllaika pozicionēšana, proaktīva apkope un automātiska stūrēšana, kas ļauj samazināt izmaksas un veicina ilgtspējību, vienlaikus nodrošinot izcilas darbības uzturēšanu.

fast-start

Konsultējieties ar speciālistu, lai ātri uzsāktu darbu

Mācieties no profesionāļiem! Konsultējieties ar kādu no sava tuvākā izplatītāja precīzās zāliena uzturēšanas tehnoloģijas speciālistiem, lai ātri uzsāktu darbu un pēc iespējas ātrāk izbaudītu tās sniegtās priekšrocības!

get-the-full-story-brochure

Iepazīstiet visu stāstu

Visi fakti, viss, kas jums jāzina, kā arī informācija par darba uzsākšanu – iegūstiet visu nepieciešamo, izlasot mūsu Precision Turf tehnoloģijas brošūru.