Intrac Latvia

Mūsu mežizstrādes tehnikas dīleris Latvijā

Filiales Intrac Latvija

Uzņēmums

SIA INTRAC Latvija ir zviedru uzņēmuma INTRAC Group AB meitas uzņēmums Latvijā, kurš mežizstrādes tehnikas pārdošanas jomā veiksmīgi darbojas kopš 1994.gada. Uzņēmuma centrālais klientu apkalpošanas un servisa centrs atrodas Rīgā, bet tā filiāles – Saldū, Valmierā un Rēzeknē.

John Deere 910G

Serviss

INTRAC Latvija servisa nodaļa nodrošina kvalitatīvus servisa pakalpojumus mežizstrādes tehnikai un citu pārstāvēto nozaru tehnikai. Tehnikas remontdarbi tiek veikti stacionārajos servisos, kā arī izbraukumos pie klienta. INTRAC Latvija serviss nodrošina tehnikas pirmspiegādes sagatavošanu, periodiskās tehniskās apkopes, garantijas apkalpošanu, remonta izmaksu novērtēšanu, papildus aprīkojuma montāžu, lietotas tehnikas atjaunošanu un tehniskās konsultācijas.

Rezerves

Rezerves daļas

INTRAC Latvija rezerves daļu tirdzniecības nodaļa piedāvā plašu rezerves daļu klāstu mežizstrādes tehnikai, rezerves daļu noliktavas galvenais uzdevums ir nodrošināt  nepārtrauktu rezerves daļu pieejamību.Rezerves daļas, kas neatrodas centrālajā noliktavā, iespējams piegādāt 24 stundu laikā no tehnikas ražotāja noliktavām.

Simulatori harvesteriem un forvarderiem

Operatoru apmācība

Uzņēmumā ir izveidota apmācību nodaļa mežizstrādes tehnikas operatoriem. Tiek piedāvātas teorētiskās un praktiskās nodarbības. Nodarbības vada profesionāli un pieredzes bagāti pasniedzēji, kuri nepārtraukti pilnveido zināšanas atbilstoši tehnikas uzlabojumiem un jauninājumiem. Operatoru efektīvākai un pilnvērtīgākai sagatavošanai nodarbībās tiek izmantoti arī mežtehnikas simulatori harvesteriem un forvarderiem.

John Deere -  pareizā izvēle

John Deere - pareizā izvēle

John Deere ir pasaulē vadošā mežizstrādes tehnikas ražotājkompānija, kas ir vērsta uz tehnikas lietotāju vajadzību izzināšanu un augstražīgu mežizstrādes risinājumu nodrošināšanu. Kompānija ik gadus iegulda ievērojamus līdzekļus jaunu produktu attīstībā, tādējādi John Deere ir vienmēr līderis jaunu tehnoloģiju ieviešanā mežizstrādes nozarē.