Braucamie zāles pļāvēji

Riding Lawn Equipment

Pārbaudīts laika ietaupījums

Mūsu braucamie zāles pļāvēji, lieli vai mazi, apvieno spēku un uzticamību ar dārzam piemērotu vienkāršību, ērtumu un vadāmību.

 

 

Jūsu īpašumam piemērots pļāvējs

Ja jūs lepojaties ar savas mājas un dārza izskatu, nav iespējams izvairīties no laika, kas jāpavada to kopšanai. Tomēr, izmantojot pareizos rīkus, šie darbi kļūst prieka pilni, un jūs ar tiem tiksiet galā pavisam īsā laikā. Mūsu zāliena traktoriem un nulles rādiusa pagrieziena pļāvējiem ir savas īpašās priekšrocības. Aplūkosim, ko tie var darīt jūsu labā, lai jūs varētu atrast sev pašu piemērotāko.

Lawn Tractors

Zāliena traktori

Vai jums ir lielāka izmēra īpašums ar pakalniem un nogāzēm? Ja nevēlaties veltīt pļaušanai visu nedēļas nogali, mūsu jaudīgie zāliena traktori ar priekšējo piedziņu ir tas, kas jums nepieciešams. Tie ir vadāmi līdzīgi kā automašīna, tāpēc varat uzreiz varat sākt darbu un pavisam ātri un viegli tikt ar to galā - neatkarīgi no izmēra.

Zero turn mowers

Nulles rādiusa pagrieziena pļāvēji

Vai jums ir daudz koku, krūmu vai puķu dobju, ko nepieciešams appļaut? Ja tā, mūsu nulles rādiusa pagrieziena pļāvēju izveicība un mazais pagrieziena rādiuss ietaupīs jūsu laiku - lai sasniegtu vajadzīgo precizitāti, būs nepieciešams tikai viens brauciens.