Cilvēki pastaigājas starp vairāku veidu John Deere mašīnām lielā laukā.

MĒS STRĀDĀJAM,
LAI DZĪVE VAR AUĻOT UZ PRIEKŠU

Mēs strādājam kā neviens cits

Mēs pārvaldām vitāli nozīmīgu uzņēmumu. Strādājot tiem, kas mums uzticas, un planētai, kas
mūs uztur, mēs radām viedas savienotas mašīnas, kas ļauj dzīvei auļot uz priekšu.


JVisam, ko darām, centrā ir John Deere klienti.

Mēs paļaujamies uz vairāk nekā 180 gadu pieredzi un precīzu datu terabaitiem, lai labāk par visiem citiem iepazītu klientus un 
viņu uzņēmumus. Mūsu viegli lietojamā tehnoloģija palīdz sasniegt rezultātus, kas viņiem nepieciešami laukā, darba vietā un bilancē. Mēs nodrošinām netraucētu piekļuvi detaļām, 
pakalpojumiem un darba uzlabojumiem, no pašiem veicamā līdz apmaiņai, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu
visa aprīkojuma darbmūža laikā, vienmēr koncentrējoties uz ražīgumu un ilgtspēju.

Un mēs nekad neaizmirstam, ka pastāvam, lai nodrošinātu attīstību.


Ilgtspējība

Mēs strādājam, lai radītu risinājumus, kas nodrošina iztiku mūsu klientiem un visas pasaules kopienām nākamajām paaudzēm.

Ilgtspējības mērķi

Jaunrade un tehnoloģija

Mēs strādājam, lai radītu jaunus domāšanas veidus un izstrādātu jaunus darbības veidus. Nevis izjaukt "status quo", bet gan attīstīt klientiem domātus risinājumus, kas palīdz viņiem veikt darbu vieglāk un ienesīgāk.

Skatiet inovācijas un tehnoloģiju

Kopiena

Mūsu kaislība ir tikpat pārdroša kā uzticība, ko tā iedvesmo. Šāda cieņa ir jānopelna. Ar lepnumu par labi paveiktu darbu mēs radām spēcīgu ietekmi mūsu kopienās un visā pasaulē.

Par iedzīvotāju iesaisti lasiet mūsu ASV tīmekļa vietnē

Vadība

Lieliski vadītāji rada lieliskus uzņēmumus, un mūsu izpilddirektors Džons Mejs (John May) no saviem priekšgājējiem ir pārņēmis izcilas vadītāja vērtības, kas ietver godīgumu, kvalitāti, apņēmību un jaunradi.

Iepazīstiet mūsu vadītājus

Deere & Company piedāvā vairāk nekā 25 zīmolus, lai sniegtu mūsu klientiem pilnu klāstu ar dažādu ražošanas sistēmu novatoriskiem risinājumiem visā mašīnu darbmūža laikā. Te ir parādīti šo zīmolu paraugi.

Wirgen logo

Wirtgen

Wirtgen Group, kas izveidota no Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann un Benninghoven, piedāvā klientiem mobilus mašīnu risinājumus ceļu būvniecībai un atjaunošanai, kā arī kalnrūpniecības, minerālu apstrādes vai otrreizējās pārstrādes ražotnēm un asfalta ražošanai. Izmantojot šos piecus zīmolus kopā, tiek aptverts visu ceļu būvniecības cikls, sākot no materiālu apstrādes, līdz to sajaukšanai, ceļa seguma ieklāšanai, blīvēšanai un atjaunošanai.

Hagie logo

Hagie

Hagie stāsts ir par jauninājumiem un izpratni. Rejs Hagijs (Ray Hagie) veltīja savu uzmanību neefektīvas rīcības samazināšanai un labāka veida rašanai, liekot viņam koncentrēties uz graudaugu smidzināšanas risinājumiem. 1947. gadā viņa aizrautība problēmu risināšanā radīja pasaulē pirmo pašgājēju smidzinātāju. Šis revolucionārais sasniegums izraisīja pārdošanas pieaugumu, rūpnīcas paplašināšanos un iekļūšanu pasaules tirgū.  Hagie turpina ražot lielas atstarpes smidzinātājus un kukurūzas selektīvās apputeksnēšanas iekārtas.

PLA Logo

PLA

PLA dibinātājs Huans Karloss (Juan Carlos) izveidoja Argentīnā pirmos graudu elevatorus jūras ostās pirms uzsākt ražot savu raksturīgo izstrādājumu — augstas šasijas smidzinātāju. 1978. gadā PLA ražoja Latīņamerikas pirmo pašgājēju smidzinātāju, kam sekoja automātiskā piekabes sistēma (1993) un pasaulē pirmais automātiski vadāmais smidzinātājs (1999). PLA ražo stādāmās mašīnas un smidzinātājus.

Mazzotti Logo

Mazzotti

Uzņēmumu dibināja Macoti (Mazzotti) ģimene, un uzņēmumam ir gandrīz 75 gadu ilga pieredze pašgājēja lauksaimniecības aprīkojuma izstrādāšanā. Kā lauksaimniekiem pēc aicinājuma, ģimenei ir kaislīgu novatoru un vizionāru reputācija, nepārtraukti attīstot klientu problēmu risināšanu un apmierinot pieprasījumu. Mazzotti ražo pašgājējus smidzinātājus Itālijā.

Monosem logo

Monosem

Vairāk nekā 75 gadus Monosem ir piegādājis kvalitatīvas augstas precizitātes vakuuma stādāmās mašīnas un kultivatorus vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē. Kopš 1945. gada Monosem vēsturi raksturo nepārtrauktas izstrādājumu inovācijas. Monosem, kas jau sen tiek uzskatīts par Francijas augstas precizitātes stādāmo mašīnu tirgus līderi, piedāvā savus produktus visā pasaulē, un pašlaik apmēram 70 % no tā produkcijas tiek eksportēta.  Filiāle Kanzassitijā, Kanzasā, koncentrējas uz Ziemeļamerikas īpašo graudaugu tirgu.

A&I Products Logo

A&I Products

Kopš 1980. gada A&I Products ir kļuvis par vadošo pēcpārdošanas rezerves daļu ražotāju un vairumtirgotāju lauksaimniecības, zāliena audzēšanas un rūpniecības iekārtu tirgū. No sākotnēji maza mašīnu veikala un remontdarbnīcas A&I Products attīstījās par jaunu detaļu ražotāju, lai aizstātu tās detaļas, ko visbiežāk nācās remontēt. Tagad&I Products piedāvā vairāk nekā 160 000 dažādu detaļu dažādiem lietojumiem.

Blue River Technology Logo

Blue River Technology

Blue River Technology ir izveidots, pamatojoties uz vienu vienkāršu koncepciju – palielināt, vienlaikus samazinot. Blue River apvieno jaunākās inovācijas un tehnoloģijas, lai uzlabotu lauksaimniecības ražošanu, vienlaikus samazinot ietekmi uz planētu. Blue River izstrādāja See & Spray Select tehnoloģiju, kas pieejama John Deere 400. un 600. sērijas smidzinātājos. See & Spray apvieno datora skatījumu, mašīnmācīšanos un robotiku, lai taupītu klientu laiku un naudu, vienlaikus ilgtspējīgā veidā palielinot ienesīgumu.

Harvest Profit logo

Harvest Profit

Harvest Profit 2015. gadā izveidotā komanda dzīvo un strādā Ziemeļdakotas lauksaimniecības apvidus centrā. Uzņēmuma mērķis ir sniegt lielāku lauksaimniecības finansiālās puses pārredzamību. Harvest Profit ir izveidojis programmatūras rīku kopu, lai lauksaimniekiem būtu vieglāk izsekot saimniecības izmaksām, peļņai, graudu tirdzniecības pozīcijām un krājumiem. To dēvē par “programmatūru gudriem lauksaimniekiem” – tiem, kuri uzskata savas saimniecības par uzņēmējdarbību visu gadu. 

Bear Flag Robotics Logo

Bear Flag Robotics

Bear Flag Robotics misija ir palielināt pārtikas ražošanu pasaulē, vienlaikus samazinot pārtikas audzēšanas izmaksas, izmantojot mašīnu automatizāciju. Uzņēmums izgatavo autonomas tehnoloģijas lauksaimniecības traktoriem, palielinot drošību, uzticamību un ienesīgumu saimniecībās. Bear Flag Robotics 2017. gadā Silīcija ielejā izveidoja līdzdibinātāji Obrijs Donelans (Aubrey Donnellan) un Igino Kafjero (Igino Cafiero). Donelans un Kafjero attiecības ar John Deere aizsākās ar John Deere sadarbības uzsākšanas programmu 2019. gadā, un iegāde tika paziņota 2021. gadā.

Kriesel Electric logo

Kriesel Electric

Kopš 2014. gada Kreisel ir bijis vadošais novators, kas koncentrējas ar iegremdēšanu dzesētu elektrisko akumulatoru moduļu un komplektu izstrādei. Uzņēmumam ir atšķirīgs akumulatoru tehnoloģijas un akumulatorā uzkrātas uzlādes infrastruktūras piedāvājums, un pašlaik tas apkalpo klientu loku visā pasaulē vairākos gala tirgos, tostarp komerciālos automobiļos, bezceļu transportlīdzekļos, jūras, e-motosporta un citos augstas veiktspējas lietojumos. Uzņēmumu dibināja brāļi Johans (Johann), Markuss (Markus) un Filips Kreisels (Philipp Kreisel), un tas atrodas Reinbahā, Mūlas apriņķī (Rainbach im Mühlkreis), Austrijā.