Operations Center

Ietaupiet laiku

Pārvaldiet mašīnas

Gudrāki lēmumi

Dalieties ar informāciju

Apkalpojiet klientus

JAUNUMS – digitālā lauka grāmata

JAUNUMS – digitālā lauka grāmata

Tagad visus pabeigtos darbus varat pievienot tieši mūsu lietotnē, kur tie tiks droši uzglabāti vienā vietā un būs ērti pieejami jebkurā laikā un no jebkuras ierīces.

JAUNUMS – ISOXML importēšana

JAUNUMS – ISOXML importēšana

Importējiet dokumentācijas datus tieši no Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI vai Kverneland termināļiem un ērti aplūkojiet visu informāciju vienuviet.

Ietaupiet laiku

Plānojiet savu darbu laicīgi un nosūtiet informāciju par darbu tieši uz nepieciešamajām mašīnām. Nekādas aizkavēšanās, uzstādot mašīnu uz lauka, un nekādu kļūdu pārpratumu vai informācijas trūkuma dēļ.

Save Time

 

Uzzināt vairāk

Izvēršama saiteIzvēršams teksts

Digitālā lauka grāmata. Tagad visus pabeigtos darbus varat pievienot tieši mūsu lietotnē

JŪSU PERSONĪGĀ DIGITĀLĀ LAUKA GRĀMATA

Tagad varat atvadīties no pildspalvas un papīra un droši uzglabāt visus savus lauksaimniecības datus Operations Center. Vienkārši pievienojiet pabeigto darbu tieši Operations Center, lai izveidotu savu digitālo lauka grāmatu, kurai varat piekļūt jebkurā vietā un no jebkuras ierīces – viedtālruņa, planšetdatora vai mājas datora. Turklāt jūs varat apskatīt katras sezonas datus, lai tos būtu viegli salīdzināt, un izsekot visas saimniecības sniegumam.

 

 

Piefiksējiet it visu

Lauka grāmatā tiek uzglabāta informācija par operatoru, mašīnu, lauku, klientu, graudaugu šķirni. Ķīmiskās vielas, agregāts, laiks un datums… un vēl daudz vairāk.

 

PIelāgojiet skatu

Sarakstā redzēsiet datus par katru sezonu un, izmantojot filtrus saimniecībai, laukam, produktam un šķirnei, varat izvēlēties sev piemērotāko izkārtojumu.

 

Viegla datu koplietošana

Koplietojiet datus citos failu formātos, piemēram, Shapefile, PDF vai, XLSX, lai jūsu partneri varētu jums palīdzēt veikt datu analīzi.

 

Nekad nepazaudējiet informāciju

Izmantojot viegli lietojamo meklēšanas rīku, atrodiet failus dažu sekunžu laikā.

 

Analizējiet veiktspēju

Salīdziniet mašīnu veiktspēju un analizējiet lauku datus sezonu laikā, lai labāk pieņemtu agronomiskos lēmumus ilgtermiņā.

Pārvaldiet mašīnas

Pārbaudiet mašīnu atrašanās vietu un statusu reāllaikā. Uzziniet, kad darbs ir pabeigts, cik liela raža tika novākta un vēl vairāk. Operations Center samazinās veikto tālruņa zvanu apjomu un ļaus jums kontrolēt situāciju.

Manage Machines

 

Gudrāki lēmumi

Pateicoties Operations Center, varēsiet pieņemt labākus un apzinātākus lēmumus. Mašīnu un agregātu dati tiek ievākti reāllaikā, lai jūs varētu ātri redzēt notiekošo un veikt jūsu uzņēmumam visnoderīgākās darbības.

Smarter Decisions

 

Dalieties ar informāciju

Koplietojiet dokumentācijas datus ar klientiem, lai viņi varētu labāk izprast savu uzņēmējdarbību un uzzināt, kādu darbu esat pabeidzis. Operations Center nostiprina attiecības ar klientiem, piedāvājot lielāku caurredzamību un palīdzot uzlabot uzņēmējdarbības rezultātus ilgtermiņā

Share Intelligence

 

Uzzināt vairāk

Izvēršama saiteIzvēršams teksts

ISOXML importēšana. Importējiet dokumentācijas datus tieši no citiem mašīnu zīmoliem.

ISOXML IMPORTĒŠANA: DATU KOPLIETOŠANA VISĀM MARKĀM

Ja jūsu autoparks sastāv no dažādiem zīmoliem, jūs joprojām varat izmantot visas Operations Center funkciju priekšrocības, pateicoties ISOXML dokumentācijas datu importēšanai. Varat importēt dokumentācijas datus tieši no Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI vai Kverneland termināļiem un ērti aplūkot visu informāciju vienuviet. Ērta datu uzglabāšana vienā vietā ievērojami atvieglo visu saimniecības darbību!

Ar ISOXML saderīgie displeji
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Apkalpojiet klientus

Vietējais izplatītājs var palīdzēt uzstādīt Operations Center un nodrošināt ilgtermiņa atbalstu, izmantojot FarmSight pakalpojumu pakotni. Apspriediet savus biznesa izaicinājumus ar izplatītāju un uzziniet, kā viņi var palīdzēt uzlabot jūsu uzņēmējdarbības efektivitāti.

Service Customers

 

John Deere Operations Center ir...

atvērts

atvērts

Pārsūtiet dokumentācijas datus citiem Operations Center lietotājiem, importējiet dokumentācijas datus no jebkura ražotāja, kas izmanto ISOXML standartu, vai koplietojiet datus no Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) un S-Fleet (Steyr) mašīnām. Operations Center ir izveidots kā informācijas centrs, kas datu apstrādi padara pēc iespējas vienkāršāku. Jūs pat varat koplietot datus ar vairāk nekā 180 programmatūras partneriem, tāpēc visā pārvaldībā jums būs vajadzīga tikai viena platforma.

vietējs

vietējs

Pie vietējā izplatītāja atradīsiet apmācītus Operations Center speciālistus, kuri var palīdzēt jums izmantot visu, ko šis jaudīgais rīks piedāvā, un pavadīs laiku tā iestatīšanai atbilstoši jūsu vajadzībām. Viņi palīdzēs apmācīt jūsu darbiniekus, plānot darbus, uzraudzīt un optimizēt mašīnu veiktspēju, analizēt datus un veikt citas darbības.

drošs

drošs

Jūs vienmēr pilnībā pārvaldāt savus datus.  Jūs varat izlemt, kādus datus un ar kādiem cilvēkiem vēlaties koplietot, kas ir īpaši noderīgi, sadarbojoties ar partneriem vai konsultantiem.  Tāpat ir labi zināt, ka jūsu dati ir droši aizsargāti, izmantojot tādas pašas augstas drošības sistēmas kā tiešsaistes banku darbībā.

Izpētiet priekšrocības

Sekojiet līdzi darbiem

Sekojiet līdzi darbiem

Vai sēšana jau ir pabeigta un vai mašīna ir ceļā uz nākamo lauku? Izmantojot Operations Center lietotni, varat pārbaudīt savas mašīnas gandrīz reāllaikā, aiztaupot tūkstošiem tālruņa zvanu un dodot jums papildu laiku svarīgākiem darbiem.

Bezvadu datu pārsūtīšana

Vai varu pārtraukt lietot zibatmiņas, lai saglabātu datus no savām mašīnām? Dokumentācijas dati tagad automātiski tiek pārsūtīti uz Operations Center bezvadu režīmā gandrīz reāllaikā – pat ISOBUS agregātiem, kas nav John Deere ražojums. Tas atvieglo dokumentēšanu, un nav nepieciešams izmantot USB zibatmiņu!

Pārvaldiet mašīnas

Pārvaldiet mašīnas

Kur ir manas mašīnas un vai tās ir gatavas darbam? Operations Center parāda katras mašīnas atrašanās vietu, tās atrašanās vietas vēsturi un konkrētā brīža degvielas līmeni, kā arī aktīvos diagnostikas paziņojumu kodus.

Koplietojiet lauka datus

Vai man jāatrodas birojā, lai redzētu detalizētas dokumentācijas kartes? Vairs ne. Varat tās aplūkot lietotnē gandrīz reāllaikā – pat no tiem ISOBUS agregātiem, kas nav John Deere ražojums. Jūs pat varat eksportēt informāciju tieši no lietotnes drukāšanai vai pārsūtīt to, lai kopīgotu ar uzticamu partneri.

Nekavējoties analizējiet laukus

Nekavējoties analizējiet laukus

Vai jaunā kviešu šķirne deva labāku ražu? Kā atšķiras raža dažādos laukos? Operations Center automātiski sašķiro un parāda visu informāciju par jūsu laukiem un graudaugiem, padarot uz faktiem balstītu lēmumu pieņemšanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk.

Pieņemiet gudrākus lēmumus

Cik efektīva bija pēdējā apstrāde ar slāpekli? Vai jaunā ķīmiskā apstrāde bija iedarbīga? Vai jaunā sēklu šķirne darbojās labāk nekā iepriekšējā gadā? Jūs varat salīdzināt savu lauku ražu, izmantojot filtra funkciju, lai palīdzētu pieņemt pamatotākus lēmumus par nākamā gada ražu

Izveidojiet savu bezmaksas kontu vietnē MyJohnDeere.com

1. Izveidojiet savu bezmaksas kontu vietnē MyJohnDeere.com

Konta reģistrēšana un paroles iestatīšana aizņems tikai dažas sekundes.

Lejupielādējiet Operations Center lietotni

2. Lejupielādējiet Operations Center lietotni

Dodieties uz Google Play veikalu vai Apple App Store.

Jautājiet savam izplatītājam padomu par uzstādīšanu

3. Jautājiet savam izplatītājam padomu par uzstādīšanu

Pie vietējā izplatītāja atradīsiet apmācītus speciālistus, kuri var palīdzēt jums uzsākt darbu un sniegt ilgtermiņa atbalstu.