Atklājiet John Deere Operations Center

Operations Center vietnē MyJohnDeere.com nodrošina, ka jums vienmēr ir pieejama visa informācija par saimniecību. Centrs ir vienkāršs lietošanā un ļauj izveidot savienojumu ar mašīnām, laukiem vai operatoriem.

Pieci iemesli - pieci stāsti, izmantojot Operations Center

Es izmantoju Operations Center, lai:

Ietaupītu laiku

Pastāvīgi uzraudzītu savu tehnikas parku

Pieņemtu lēmumus, balstoties uz faktiem

Viegli veiktu datu apmaiņu

Palīdzētu saviem klientiem strādāt labāk

Izveidojiet savu bezmaksas kontu jau tagad!

Izmantojiet Operations Center, lai optimizētu jebkuru savas lauksaimniecības darbības aspektu.

Mašīnas

Informācija par mašīnu

Kur ir manas mašīnas un vai tās ir gatavas darbam? Lietotne MyOperations parāda katras mašīnas atrašanās vietu, tās atrašanās vietas vēsturi un degvielas līmeni, kā arī aktīvos diagnostikas paziņojumu kodus.

Sekošana līdzi progresam

Vai sēšana jau ir pabeigta un mašīna ir ceļā uz nākamo lauku? Izmantojot lietotni MyOperations, jūs varat ietaupīt tūkstošiem tālruņa zvanu un iegūt laiku svarīgāku uzdevumu veikšanai.

Bezvadu datu pārraide

Kā tikt vaļā no atmiņas kartēm datu ievākšanai no mašīnām? Dokumentācijas dati tiek straumēti uz MyOperations lietotni un Operations Center bezvadu režīmā praktiski reāllaikā - pat tiem agregātiem, kas nav John Deere ISOBUS. Atvieglota dokumentācija!

Lauki

Informācija par jūsu saimniecību jūsu kabatā

Kas nepieciešams, lai lietotnē MyOperations parādītu visus manus laukus? Nekas daudz. Piemēram, tikai ar dažiem klikšķiem jūs bez piepūles varat importēt lauka robežas no lietojumprogrammu palīgsistēmām. Lietotnē lauki tiek parādīti dažādās krāsās, pamatojoties uz to, kāds ir pēdējais paveiktais darbs. Tas nodrošina izcilu pārskatu.

Atvieglota dokumentācija

Vai man jāatrodas birojā, lai redzētu detalizētas dokumentācijas kartes? Tas vairs nav nepieciešams. Varat tās aplūkot lietotnē praktiski reāllaikā - pat no tiem agregātiem, kas nav John Deere ISOBUS. Jūs pat varat tās eksportēt tieši no lietotnes.

Vieglāka precīzā lauksaimniecība

Ko man darīt ar visiem datiem? Kādas ir ražas atšķirības dažādiem manis audzētiem kultūraugiem? Lietotne MyOperations automātiski sašķiro un parāda visu šāda veida informāciju - tas nozīmē, ka nekad nav bijis tik viegli pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus.

Operations Center ir

Datus var importēt/eksportēt ISOXML formātā* ar jebkuru saderīgu sistēmu, piemēram, citu ražotāju mašīnu displejiem vai saimniecības pārvaldības sistēmām. Izmantojot DataConnect, ir iespējama pat tieša datu apmaiņa starp Claas Telematics, 365 Farmnet, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) un S-Fleet (Steyr). Izmantojot saskarnes, ir savienoti vairāk nekā 100 programmatūras uzņēmumu, un tie nodrošina papildu pakalpojumus, pamatojoties uz Operations Center datiem. * No 2020. gada otrā pusgada
Jūsu uzticamais vietējais John Deere izplatītājs iepazīstinās Jūs ar Operations Center speciālistu, kurš ir gatavs sniegt visu jums nepieciešamo atbalstu.
Jūs vienmēr pilnībā pārvaldāt savus datus. Jūs izlemjat, cik daudz datu un ar ko tos koplietot. Pat jau piešķirtas piekļuves tiesības var nekavējoties mainīt vai atsaukt, kad vien vēlaties. Visi sistēmas dati ir droši aizsargāti pret nozaudēšanu un zādzībām, izmantojot tādu pašu tehnoloģiju kā tiešsaistes bankās.
About Image

Izveidojiet savu bezmaksas kontu jau tagad!