Operations Center

Ietaupiet laiku

Pārvaldiet mašīnas

Gudrāki lēmumi

Dalieties ar informāciju

Apkalpojiet klientus

JAUNS – 1- Noklikšķiniet uz darba plānotāja

JAUNS – 1- Noklikšķiniet uz darba plānotāja

Samaziniet uzstādīšanas laiku laukā līdz pat 90%!  AutoSetup (Automātiskā iestatīšana) ir vienkārši lietojams rīks, kas palīdz plānot visas galvenās operācijas: aršanu, sēšanu, smidzināšanu, mēslošanu un ražas novākšanu.

JAUNS – AutoPath automātiskās vadības līnijas

JAUNS – AutoPath automātiskās vadības līnijas

Unikāls lauksaimniecības nozarei AutoPath automātiski izveido vadlīnijas visam laukam no faktiski apstādītām rindām, novēršot kultūraugu bojājumus.

JAUNUMS – digitālā lauka grāmata

JAUNUMS – digitālā lauka grāmata

Tagad visus pabeigtos darbus varat pievienot tieši mūsu lietotnē, kur tie tiks droši uzglabāti vienā vietā un būs ērti pieejami jebkurā laikā un no jebkuras ierīces.

JAUNUMS – ISOXML importēšana

JAUNUMS – ISOXML importēšana

Importējiet dokumentācijas datus tieši no Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI vai Kverneland termināļiem un ērti aplūkojiet visu informāciju vienuviet.

Ietaupiet laiku

Ietaupiet laiku

Plānojiet savu darbu laicīgi un nosūtiet informāciju par darbu tieši uz nepieciešamajām mašīnām. Nekādas aizkavēšanās, uzstādot mašīnu uz lauka, un nekādu kļūdu pārpratumu vai informācijas trūkuma dēļ.

Ietaupiet laiku

Plānojiet savu darbu laicīgi un nosūtiet informāciju par darbu tieši uz nepieciešamajām mašīnām. Nekādas aizkavēšanās, uzstādot mašīnu uz lauka, un nekādu kļūdu pārpratumu vai informācijas trūkuma dēļ.

Save Time

 

Uzzināt vairāk

Izvēršama saiteIzvēršams teksts

Digitālā lauka grāmata. Tagad visus pabeigtos darbus varat pievienot tieši mūsu lietotnē

JŪSU PERSONĪGĀ DIGITĀLĀ LAUKA GRĀMATA

Tagad varat atvadīties no pildspalvas un papīra un droši uzglabāt visus savus lauksaimniecības datus Operations Center. Vienkārši pievienojiet pabeigto darbu tieši Operations Center, lai izveidotu savu digitālo lauka grāmatu, kurai varat piekļūt jebkurā vietā un no jebkuras ierīces – viedtālruņa, planšetdatora vai mājas datora. Turklāt jūs varat apskatīt katras sezonas datus, lai tos būtu viegli salīdzināt, un izsekot visas saimniecības sniegumam.

 

 

Piefiksējiet it visu

Lauka grāmatā tiek uzglabāta informācija par operatoru, mašīnu, lauku, klientu, graudaugu šķirni. Ķīmiskās vielas, agregāts, laiks un datums… un vēl daudz vairāk.

 

PIelāgojiet skatu

Sarakstā redzēsiet datus par katru sezonu un, izmantojot filtrus saimniecībai, laukam, produktam un šķirnei, varat izvēlēties sev piemērotāko izkārtojumu.

 

Viegla datu koplietošana

Koplietojiet datus citos failu formātos, piemēram, Shapefile, PDF vai, XLSX, lai jūsu partneri varētu jums palīdzēt veikt datu analīzi.

 

Nekad nepazaudējiet informāciju

Izmantojot viegli lietojamo meklēšanas rīku, atrodiet failus dažu sekunžu laikā.

 

Analizējiet veiktspēju

Salīdziniet mašīnu veiktspēju un analizējiet lauku datus sezonu laikā, lai labāk pieņemtu agronomiskos lēmumus ilgtermiņā.

AutoSetup darbu plānošanas rīks

SAMAZINIET DARBA IESTATĪŠANAS LAIKU 

AutoSetup ir jauns mākoņdatošanas darba plānotājs, kas var samazināt iestatīšanas laiku laukā līdz pat 90%. 

Pieejams, izmantojot John Deere Operāciju centra mobilo lietotni vai interneta portālu, šis ērti lietojamais plānotājs ļauj darbu vadītājiem iepriekš iestatīt darbus un bezvadu režīmā tos nosūtīt uz jebkuru ar JDLink pievienoto mašīnu.  Operatoriem atliek tikai nospiest apstiprinājumu, tiklīdz viņi ierodas laukā, un viņi var sākt darbu uzreiz. Nav kļūdu. Nav kavēšanās.

 

ISOBUS savietojams

Dažu sarežģītu stādāmo mašīnu konfigurēšanai ir nepieciešami līdz 60 klikšķu uz displeja, kas operatoram prasītu daudz laika. Tagad, kad mašīna ienāk laukā, iepriekš plānotais darbs automātiski parādās kabīnes displejā.  AutoSetup darbojas arī ar saderīgiem ISOBUS agregātiem, un dati tiek saglabāti Operāciju centrā turpmākai izmantošanai.

 

Parvaldīt savas mašīnas no jebkuras vietas

AutoSetup atbalsta visus parastos darbus, sākot no augsnes apstrādes un sēšanas līdz izsmidzināšanai, mēslošanai un ražas novākšanai. Tas dod jums brīvību plānot savu biznesu no mājām, biroja vai neatkarīgi no atrašanās vietas. Jūs varat arī atsaukt darba vietas gadu no gada, vienkāršojot lietvedību un dokumentāciju.

 

Saderīgs ar vecākām mašīnām

Ja izmantojat jau esošu John Deere mašīnu, AutoSetup ir atpakaļsaderīgs. Turklāt tas ir bez maksas. Vienkārši lūdziet izplatītājam demonstrāciju un sāciet ietaupīt laiku uz lauka.

Pārvaldiet mašīnas

Pārbaudiet mašīnu atrašanās vietu un statusu reāllaikā. Uzziniet, kad darbs ir pabeigts, cik liela raža tika novākta un vēl vairāk. Operations Center samazinās veikto tālruņa zvanu apjomu un ļaus jums kontrolēt situāciju.

Manage Machines

 

Gudrāki lēmumi

Pateicoties Operations Center, varēsiet pieņemt labākus un apzinātākus lēmumus. Mašīnu un agregātu dati tiek ievākti reāllaikā, lai jūs varētu ātri redzēt notiekošo un veikt jūsu uzņēmumam visnoderīgākās darbības.

Smarter Decisions

 

Learn more

Expand AllCollapse All

AutoPath automātiskās vadlīnijas

Vienkāršota vadlīniju pārvaldīšana

AutoPath automātiski izveido vadlīnijas dažāda platuma mašīnām, pamatojoties uz datiem, kas savākti ar sloksnes pirmo piegājienu līdz agregātam vai stādītājam.  Tas veic vadības līniju pārvadību, samazina ieguldījumus barības vielās un palīdz jums pārliecinoši un precīzi veikt katru braucienu.

Lai izmantotu AutoPath, joslu aršanas aprīkojumam vai stādītājam jābūt aprīkotam ar StarFire uztvērēju.  Kad agregāts pirmo reizi veic braucienu cauri laukam, automātiski tiek ierakstītas faktiskās rindu vadības līnijas un pēc tam precīzi aprēķinātas vadības līnijas visam laukam.  

 

Ar pārliecību izmantojiet dažāda platuma agregātus

Ja stādīšanai, izsmidzināšanai vai ražas novākšanai izmantojat dažāda platuma agregātus, AutoPath nodrošina, ka riepas vienmēr sekos apstādītām rindām un neskars kultūraugus.  Ražas novākšanas laikā kombainu vienmēr novirza uz pareizo sākuma punktu, un vadlīnijas tiks automātiski aprēķinātas, pamatojoties uz hedera platumu. Ražas novākšanas laikā kombainu vienmēr novirza uz pareizo sākuma punktu un vadlīnijas precīzi nosaka vispirms uz galvenajām platībām.

 

Nodrošiniet precīzu rindu atstarpi

Izmantojot AutoTrac agregātu vadīšanu, AutoPath ir vēl efektīvāks. Agregātam uzstādītais StarFire uztvērējs automātiski nodrošina traktora stūrēšanu tā, lai nodrošinātu precīzu rindu atstarpi pat slīpos laukos un līkumos.  Pēc tam šie dati tiek izmantoti turpmākajām darbībām, piemēram, izsmidzināšanai vai ražas novākšanai ar mašīnu, ievērojot vienmērīgi izvietotas rindas.

Dalieties ar informāciju

Koplietojiet dokumentācijas datus ar klientiem, lai viņi varētu labāk izprast savu uzņēmējdarbību un uzzināt, kādu darbu esat pabeidzis. Operations Center nostiprina attiecības ar klientiem, piedāvājot lielāku caurredzamību un palīdzot uzlabot uzņēmējdarbības rezultātus ilgtermiņā

Share Intelligence

 

Uzzināt vairāk

Izvēršama saiteIzvēršams teksts

JAUNUMS - Vairāku ražotāju datu koplietošana

 

DataConnect, kas ir kopīgs datu koplietošanas standarts starp dažādu ražotāju mašīnām, tagad darbojas.  Datus no 365FarmNet, kā arī no Case, Claas, New Holland un Steyr mašīnām, kas aprīkotas ar telemātiku, var automātiski importēt John Deere Operāciju centrā. Operatori, kuru mašīnu parks sastāv no vairāku ražotāju mašīnām, atzinīgi novērtēs izmaiņas, jo tā vietā, lai mašīnu uzraudzībai izmantotu vairākas dažādas platformas, viņi vienkārši var izmantot Operāciju centru.

DataConnect ļauj skatīt šādu informāciju:

    • Atrašanās vieta (pašreizējā un iepriekšējā)
    • Degvielas līmenis
    • Ātrums
    • Darba statuss

Viss, kas jums jādara, ir jāpievieno savas Class, Case, New Holland vai Steyr mašīnas Operāciju centra kontā.  Iekārtām nav jāveic nekādas izmaiņas, jo dati tiek automātiski pārsūtīti.  Turklāt DataConnect ir bezmaksas!

DataConnect tiek izstrādāts kā kopīgs lauksaimniecības nozares datu standarts, un tajā var piedalīties visi ražotāji.  Mēs ceram nākotnē nākt klajā ar paziņojumiem par citu ražotāju iekļaušanu, kā arī agronomisko datu apmaiņu tādām lietojumprogrammām kā ražas kartēšana.

ISOXML importēšana. Importējiet dokumentācijas datus tieši no citiem mašīnu zīmoliem.

ISOXML IMPORTĒŠANA: DATU KOPLIETOŠANA VISĀM MARKĀM

Ja jūsu autoparks sastāv no dažādiem zīmoliem, jūs joprojām varat izmantot visas Operations Center funkciju priekšrocības, pateicoties ISOXML dokumentācijas datu importēšanai. Varat importēt dokumentācijas datus tieši no Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI vai Kverneland termināļiem un ērti aplūkot visu informāciju vienuviet. Ērta datu uzglabāšana vienā vietā ievērojami atvieglo visu saimniecības darbību!

Ar ISOXML saderīgie displeji
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Apkalpojiet klientus

Vietējais izplatītājs var palīdzēt uzstādīt Operations Center un nodrošināt ilgtermiņa atbalstu, izmantojot FarmSight pakalpojumu pakotni. Apspriediet savus biznesa izaicinājumus ar izplatītāju un uzziniet, kā viņi var palīdzēt uzlabot jūsu uzņēmējdarbības efektivitāti.

Service Customers

 

John Deere Operations Center ir...

atvērts

atvērts

Pārsūtiet dokumentācijas datus citiem Operations Center lietotājiem, importējiet dokumentācijas datus no jebkura ražotāja, kas izmanto ISOXML standartu, vai koplietojiet datus no Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) un S-Fleet (Steyr) mašīnām. Operations Center ir izveidots kā informācijas centrs, kas datu apstrādi padara pēc iespējas vienkāršāku. Jūs pat varat koplietot datus ar vairāk nekā 180 programmatūras partneriem, tāpēc visā pārvaldībā jums būs vajadzīga tikai viena platforma.

vietējs

vietējs

Pie vietējā izplatītāja atradīsiet apmācītus Operations Center speciālistus, kuri var palīdzēt jums izmantot visu, ko šis jaudīgais rīks piedāvā, un pavadīs laiku tā iestatīšanai atbilstoši jūsu vajadzībām. Viņi palīdzēs apmācīt jūsu darbiniekus, plānot darbus, uzraudzīt un optimizēt mašīnu veiktspēju, analizēt datus un veikt citas darbības.

drošs

drošs

Jūs vienmēr pilnībā pārvaldāt savus datus.  Jūs varat izlemt, kādus datus un ar kādiem cilvēkiem vēlaties koplietot, kas ir īpaši noderīgi, sadarbojoties ar partneriem vai konsultantiem.  Tāpat ir labi zināt, ka jūsu dati ir droši aizsargāti, izmantojot tādas pašas augstas drošības sistēmas kā tiešsaistes banku darbībā.

Izpētiet priekšrocības

Sekojiet līdzi darbiem

Sekojiet līdzi darbiem

Vai sēšana jau ir pabeigta un vai mašīna ir ceļā uz nākamo lauku? Izmantojot Operations Center lietotni, varat pārbaudīt savas mašīnas gandrīz reāllaikā, aiztaupot tūkstošiem tālruņa zvanu un dodot jums papildu laiku svarīgākiem darbiem.

Bezvadu datu pārsūtīšana

Vai varu pārtraukt lietot zibatmiņas, lai saglabātu datus no savām mašīnām? Dokumentācijas dati tagad automātiski tiek pārsūtīti uz Operations Center bezvadu režīmā gandrīz reāllaikā – pat ISOBUS agregātiem, kas nav John Deere ražojums. Tas atvieglo dokumentēšanu, un nav nepieciešams izmantot USB zibatmiņu!

Pārvaldiet mašīnas

Pārvaldiet mašīnas

Kur ir manas mašīnas un vai tās ir gatavas darbam? Operations Center parāda katras mašīnas atrašanās vietu, tās atrašanās vietas vēsturi un konkrētā brīža degvielas līmeni, kā arī aktīvos diagnostikas paziņojumu kodus.

Koplietojiet lauka datus

Vai man jāatrodas birojā, lai redzētu detalizētas dokumentācijas kartes? Vairs ne. Varat tās aplūkot lietotnē gandrīz reāllaikā – pat no tiem ISOBUS agregātiem, kas nav John Deere ražojums. Jūs pat varat eksportēt informāciju tieši no lietotnes drukāšanai vai pārsūtīt to, lai kopīgotu ar uzticamu partneri.

Nekavējoties analizējiet laukus

Nekavējoties analizējiet laukus

Vai jaunā kviešu šķirne deva labāku ražu? Kā atšķiras raža dažādos laukos? Operations Center automātiski sašķiro un parāda visu informāciju par jūsu laukiem un graudaugiem, padarot uz faktiem balstītu lēmumu pieņemšanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk.

Pieņemiet gudrākus lēmumus

Cik efektīva bija pēdējā apstrāde ar slāpekli? Vai jaunā ķīmiskā apstrāde bija iedarbīga? Vai jaunā sēklu šķirne darbojās labāk nekā iepriekšējā gadā? Jūs varat salīdzināt savu lauku ražu, izmantojot filtra funkciju, lai palīdzētu pieņemt pamatotākus lēmumus par nākamā gada ražu

Izveidojiet savu bezmaksas kontu vietnē MyJohnDeere.com

1. Izveidojiet savu bezmaksas kontu vietnē MyJohnDeere.com

Konta reģistrēšana un paroles iestatīšana aizņems tikai dažas sekundes.

Lejupielādējiet Operations Center lietotni

2. Lejupielādējiet Operations Center lietotni

Dodieties uz Google Play veikalu vai Apple App Store.

Jautājiet savam izplatītājam padomu par uzstādīšanu

3. Jautājiet savam izplatītājam padomu par uzstādīšanu

Pie vietējā izplatītāja atradīsiet apmācītus speciālistus, kuri var palīdzēt jums uzsākt darbu un sniegt ilgtermiņa atbalstu.