X9 sērija. 100 tonnu kombains

X sērija
Labākā veiktspēja

Labākā veiktspēja

Vairāk nekā 100 tonnu stundā. Mazāk nekā 1 % zudumu. Tā nav tikai iespaidīga jauda. Tā ir efektīva konstrukcija. Aprīkots ar platāko korpusu, salīdzinot ar jebkuru citu kombainu tirgū, X9 nodrošina izcili energoefektīvu kulšanu, atdalīšanu un tīrīšanu.

X9. PILNĪGI JAUNS VEIKTSPĒJAS LĪMENIS

Labākais darbspējas laiks

Labākais darbspējas laiks

X9 kombaini ir izstrādāti tā, lai, darbojoties ar maksimālu jaudu, tiem būtu vajadzīga tikai neliela apkope, kā arī tie aprīkoti ar funkcijām, kas maksimāli ietaupa jūsu laiku ražas novākšanas dienā. Visaptverošs pēcpārdošanas izplatītāja atbalsts, izmantojot mūsu Harvest Promise pakotni, iekļauj rezerves mašīnu un attālinātu uzraudzību ar Expert Alerts, kas ir savlaicīgas apkopes rīks, kas identificē potenciālās atteices, pirms tās rodas.

X9. TĒRĒJIET VAIRĀK LAIKA RAŽAS NOVĀKŠANAI

Labākais komforts

Labākais komforts

X9 ir mūsu līdz šim ērtākais kombains. Tas aprīkots ar augstākās klases klusāko kabīni, kādu jebkad esam radījuši. Loģiski izstrādātas ražas novākšanas vadības sistēmas ar intuitīviem skārienjūtīgiem displejiem, kuri ir pielāgojami individuālām vajadzībām. Kā arī automatizētas vadības ierīces veiktspējas optimizēšanai un visas ražas novākšanas vadībai.

X9. ATPŪTIETIES UN BAUDIET PIEREDZI.

LABĀKĀ PĀRVALDĪBA

LABĀKĀ PĀRVALDĪBA

X9 digitālā ražas novākšanas sistēma. Mobilās lietotnes un bezvadu datu nosūtīšana sniedz nebijušu vadības kontroli. Vietnei John Deere Operations Center ir iespējams piekļūt no jebkuras ierīces, un tā droši glabā visus datus par jūsu ražu. Tā ir atvērta neatkarīgu programmatūras nodrošinātāju tīklam, kas var uzlabot jūsu agronomisko lēmumu pieņemšanu, lai gūtu labāku ražu un augstāku ienesīgumu ilgtermiņā.

X9. DIGITĀLĀS REVOLŪCIJAS PRIEKŠGALĀ

X sērija

MODELISMaks. jauda (ECE R120), ZS (KW)Kanāla platums, mmEfektīvais kulšanas laukums, m²Kopējais aktīvās atdalīšanas laukums, m²Kopējais attīrīšanas sieta laukums, m²

639 (470)

1 720

4,00

5,65

7,00

700 (515)

1720

4,00

5,65

7,00