Joensū meža mašīnu rūpnīcas skats no gaisa

Meža mašīnu rūpnīca

Key flagRauma-Repola 1972. gadā nodibināja mašīnu darbnīcu Joensū, Somijā. Viena no reģiona svarīgākajām konkurences priekšrocībām bija – un joprojām ir – kvalificēta un motivēta darbaspēka pieejamība. Papildus meža mašīnām Joensū rūpnīcā tika ražoti ekskavatori, ceļu greideri un veltņi, kā arī drupināšanas iekārtu sieti un padevēji. Rūpnīca ir realizējusi arī apakšuzņēmēju līgumus arī citām Rauma-Repola rūpnīcām. Meža mašīnu ražošana sākās ar forvarderiem 1973. gadā. Gada produkcija sākotnēji svārstījās no dažiem desmitiem līdz pat simts vienībām. Arī mūsdienās leģendārie 1970. un 1980. gadu Lokomo 909, 919 un 939 modeļus atceras kā meža mašīnu tehnoloģiju virsotni savā laikā.

Meža mašīnu ražošana Joensū ir bijusi ekskluzīva uzmanība kopš 1995. gada. 1990. gados zaļās meža mašīnas kļuva par Timberjacks un palika tādas līdz 2005. gadam, kad zīmols tika nomainīts uz John Deere.

John Deere forvarderi un ražas novācēji ir ieguvuši tiesības izmantot Key Flag simbolu. Key Flag simbols norāda, ka produkts ir ražots Somijā. Mēs lepojamies ar augsto somu apņemšanos un kvalitāti. Apskatiet īsu ieskatu mašīnu modeļu izstrādē no grāmatas par Joensū rūpnīcas vēsturi.

Ražošanas līnija Joensū rūpnīcā

Ražošanas līnija

Rūpnīcas ražošanas kapacitāte ir astoņas mašīnas dienā, un kopējais ražošanas apjoms kopš 1972. gada pārsniedz 32 000 meža mašīnu.

John Deere ir daudz zināšanu mašīnu un iekārtu ražošanā. Šīs zināšanas tiek izmantotas arī Joensū rūpnīcā, plānojot darba metodes. Joensū rūpnīcā drošība, precīzas darba metodes un sakoptība ir ļoti svarīga darba efektivitātei un darba drošībai.

Investīcijas

Deere & Company šajā desmitgadē Somijas meža mašīnu biznesā ir ieguldījis vairāk nekā 50 miljonus eiro. [Piezīme. Preses relīze ir no 2019. gada.] Jaunākās investīcijas, lai paplašinātu rūpnīcu un palielinātu jaudu, ir lielākās investīcijas Joensū rūpnīcā. Investīciju īstenošana tika uzsākta 2019. gada vasarā, un tā tiks pabeigta 2021. gadā.
 
Investīcijas uzlabos un paplašinās Joensū rūpnīcas montāžas un testa braucienu telpas un palielinās komponentu ražošanas jaudu. Kopējā investīciju summa ir aptuveni 15 miljoni eiro. ”Šī paplašināšanās palīdzēs mums labāk apmierināt pieprasījumu spēcīgajos ekonomikas ciklos,” saka rūpnīcas vadītāja Janne Haapasalo.

Preses relīze 30.10.2019

Joensū rūpnīcas ražošanas līnija 1970. gados.

Meža mašīnu ražošana sākās ar forvarderiem 1973. gadā. Attēlā ir rūpnīcas ražošanas līnija 1970. gados.

John Deere 1510G forvarderis mežā ved baļķus

Mūsu vide

Katra Somijā ražotā John Deere meža mašīna kopš 01.02.2020 ir ražota, izmantojot 100 % atjaunojamo enerģiju.

Klientu grupa no Itālijas apmeklē Joensū rūpnīcu