Expert Check

Expert Check

Expert Check ir visaptveroša jūsu mašīnas pārbaude. Expert Check ir pakalpojums, kas ļauj koncentrēties uz savu pamatdarbību un paļauties uz savu iekārtu.

Pirmie John Deere mežsaimniecības standartizētie kontrolsaraksti Expert Check sākotnēji tika publicēti 2017. gadā. Kopš tā laika John Deere sertificētie tehniķi ir pārbaudījuši simtiem koku sagarumošanas riteņtraktoru un snieguši klientiem ekspertu padomus. Tagad mūsu nepārtrauktās attīstības rezultātā mēs ieviešam Expert Check 2.0.

Pamatojoties uz savāktajiem datiem un iegūto pieredzi, pārbaudes punkti ir vēl specifiskāki un konkrētāki, lai sniegtu precīzu informāciju par mašīnas stāvokli. Atkarībā no iekārtas ir 150-200 pārbaudes punkti. Expert Check 2.0 dara vairāk nekā tikai paļaujas uz praktiskām pārbaudēm, lai lokalizētu mehānisko bojājumu riskus. Lielāka uzmanība tiek pievērsta ekspluatācijas testēšanai un testa braukšanai, kas uzlabo pārbaužu efektivitāti un konstatējumu precizitāti.

Expert Check 2.0 testa braucienu var veikt arī tūninga dienas ietvaros, lai nodrošinātu uzticamību un efektīvu ikdienas darbu. Rezultātā jums tiks sniegts konstatējumu saraksts, ko varat kopīgot ar visiem mašīnu operatoriem un nodrošināt, ka vērtīgā informācija sasniedz visus. Rezultātus var izmantot kā pamatu tūninga dienas mašīnas optimizācijai. Tūninga dienu var iekļaut TimberCare pakalpojumu līgumā vai iegādāties atsevišķi.

Pilnīga Expert Check 2.0 pārbaude aizņem aptuveni četras stundas un vienmēr tiek veikta servisa telpās, taču ir arī atvieglota versija, ko var veikt mežā. Un, protams,  Expert Check 2.0 tāpat kā iepriekšējā versija joprojām var tikt iekļauta TimberCare pakalpojumu līgumā.

Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, Expert Check pārbaudei vienmēr ir tas pats John Deere standartizētais saturs.

Expert Check pārbaudi veic John Deere apmācīts tehniķis, kuram ir pieejami mūsu jaunākie īpašie rīki, lietojumprogrammas un zināšanas. Neviens nepārzina John Deere meža mašīnas labāk par mums. Mūsu plašais servisa tīkls nepārtraukti sniedz atsauksmes no visiem tirgiem, un konstatējumi tiek kopīgoti ar citiem, tāpēc mūsu tehniķi vienmēr ir informēti par dažām mašīnu jomām, kurām nepieciešama īpaša uzmanība.

John Deere ir izstrādājis vairākus sarežģītus rīkus un programmas, lai palīdzētu tehniķiem viņu darbā — un rezultāti ir uzlabojuši darbspējas laiku un uzticamību.

Expert Check pārbaude sniedz jums visaptverošu pārskatu par jūsu mašīnas stāvokli. Ja tiek atklāts kāds aspekts, kam jāpievērš uzmanība, vienmēr saņemsiet kostatējumu sarakstu un remonta piedāvājumu. Expert Check ļauj jums koncentrēties uz savu pamatdarbību ar pārliecību, ka jūsu iekārta ir pilnībā darbspējīga un iespējamie bojājumi ir novērsti pirms dīkstāves.


John Deere Expert Check ietver

  • Ekspluatācijas testi un testa brauciens
  • Visaptverošs mašīnas pārskats
  • Padomi par mašīnas optimizāciju un iestatījumiem
  • Bezmaksas piedāvājums turpmākajiem remontdarbiem un dilstošo detaļu nomaiņai
  • Tiešās konsultācijas un informācija par lauka komplektiem un papildaprīkojumu.

Teksts: Antti Ketvell, izdevums In The Forest 2/2021