PLAŠAS GARANTIJAS jūsu mežizstrādes mašīnai ļauj neraizēties par sarežģījumiem

Harvesters mežā

Viens no John Deere Forestry izstrādātās meža tehnikas izstrādes pamatprincipiem vienmēr ir bijusi augsta kvalitāte. Viens veids, kā tas realizējas, ir izcils mašīnu darbspējas laiks. Tomēr sarežģītie mežizstrādes apstākļi dažreiz var radīt izaicinājumu pat visuzticamākajai mašīnai. Un mašīnas var saskarties ar dažādām neparedzētām tehniskām problēmām.

John Deere Forestry nodrošina visplašākās garantijas, kādas pašreiz pieejamas: standarta garantijas un pagarinātās garantijas.

Standarta garantija

Visām jaunajām mašīnām vienmēr ir rūpnīcas izdota standarta garantija un konstrukcijas garantija. Standarta garantija ir spēkā pirmajam gadam vai 2000 darba stundām. Standarta garantija attiecas uz materiālu un izgatavošanas defektiem visām mašīnas pamata daļām, izņemot palīgmateriālus un dilstošās detaļas.

Uzņēmumā John Deere mēs ticam un uzticamies savu mašīnu kvalitātei; tāpēc mēs nodrošinām pašreiz labāko konstrukcijas garantiju kā kvalitātes apliecinājumu. Konstrukcijas garantija ir mūsu mašīnu neatņemama sastāvdaļa jau divdesmit gadus – visilgāk no visiem ražotājiem! Garantija attiecas uz visu mašīnas pamata konstrukciju: uz priekšējiem un aizmugurējiem rāmjiem, vidējo šarnīra korpusu, kabīnes pagriežamo rāmi, celtņa galveno statni ar pamatni un galveno izlici. Konstrukcijas garantija ir spēkā pirmos 36 mēnešus vai 10 000 mašīnas darba stundas. Konstrukcijas garantija attiecas uz materiālu defektiem un iepriekš uzskaitīto sastāvdaļu izgatavošanu.

Standarta un konstrukcijas garantija vienmēr ir iekļauta, iegādājoties jaunu mašīnu. Garantija ir spēkā, ja tiek ievērota rūpnīcā norādītā tehniskās apkopes programma un tehniskā apkope ir dokumentēta. Ja mašīnai ir apkopes līgums, šīs prasības tiek izpildītas automātiski!

Pagarinātās garantijas tvērums

Kad mašīnai ir apkopes līgums, ir iespējams saņemt pagarināto mašīnas garantiju. Ar pagarināto garantiju jūs varat turpināt droši izmantot mašīnu arī pēc standarta garantijas termiņa beigām. Pagarinātajām garantijām ir trīs dažādi varianti. Pagarinātās garantijas var iegādāties katrai mašīnai atsevišķi vai pamata mašīnas garantijai apvienojumā ar harvestera galvas garantiju.

Visaptverošais piedāvājums visai pamata mašīnai pagarina standarta garantiju pamata mašīnai pat līdz visa apkopes līguma perioda beigām. Visaptverošais piedāvājums ietver mašīnas komponentus, izņemot palīgmateriālus un dilstošās detaļas.

Otra pagarinātā garantijas iespēja attiecas uz spēka pārvadu un hidraulikas sistēmām. Spēka pārvads un hidraulika ir divas vissvarīgākās ierīču kopas mežizstrādes mašīnas darbībā, uz tām abām attiecas garantija. Spēka pārvada pagarinātā garantija ietver dzinēju, sajūgu, pārnesumkārbu, kardānvārpstas, ratiņus, asis un riteņu galus. Bet hidraulikas pagarinātā garantija attiecas uz sūkņiem, piedziņas motoru, hidraulikas tvertni, dzesētāju un cilindriem.

Trešā pagarinātā garantija ir harvestera galvas garantija. Šī garantija attiecas uz harvestera galvas galveno rāmi, sasveres rāmi, vadības ierīcēm, hidraulikas vārstiem, hidraulikas cilindriem, pievades motoriem, pievades rullīšu svirām, zāģa bloku (izņemot zāģa motorus) un garuma mērīšanas aprīkojumu (izņemot sensorus).

Atcerieties, ka visu John Deere oriģinālo rezerves daļu garantija ir uz laiku līdz vienam gadam, bez darba stundu ierobežojuma, ja uzstādīšanu veic John Deere kvalificēts tehniķis, detaļām, ko uzstāda kāds cits, garantija ir 6 mēneši bez darba stundu ierobežojuma. Šī apkopes detaļas garantija vienmēr ir iekļauta oriģinālo John Deere detaļu piedāvājumā. Garantijas neattiecas uz palīgmateriāliem.

John Deere riteņu mežizstrādes garināšanas mašīnas ir kvalitatīvas, ekonomiskas un produktīvas. Ar TimberCare pakalpojuma līgumu, pagarinātajām garantijām, oriģinālajām rezerves daļām un eļļām jūs varat neraizēties un koncentrēties tikai uz svarīgāko. Ja kaut kas atgadīsies, mēs par to parūpēsimies, bez neparedzētām izmaksām un ilgas dīkstāves! 

PAGARINĀTĀS GARANTIJAS PIEDĀVĀJUMA IESPĒJAS:
• Visaptverošs piedāvājums
• Spēka pārvada un hidraulikas piedāvājums (iekļauts visaptverošajā piedāvājumā)
• Harvestera galvas piedāvājums

To visu izsniedz rūpnīca.

Lasīt vairāk par garantijām >

 


Teksts: Antti Ketvell