John Deere transportētājs un nedaudz koka

Sistēma tiek ieslēgta un izslēgta, nospiežot pogu.

Sistēma efektīvi slāpē cilindru gala kustības un aptur spēcīgu, sitieniem līdzīgu slodzi gala pozīcijās, nodrošinot vienmērīgāku darbību un arī uzlabojot strēles izturību.

John Deere 910G un nedaudz koka

Precīza informācija

Dati starp mašīnām tiek atjaunināti, izmantojot mākoņpakalpojumu, un visi operatori, kas strādā tajā pašā darba vietā, var redzēt visas koku sugas un sortimentus ar braukšanas maršrutiem līdz pat atsevišķiem baļķiem. Darbuzņēmējam ir precīza informācija par progresu un aptuveno darba pabeigšanas laiku.

John Deere 910G mežā

Ergonomiska darbvieta

Izlīdzinošā un rotējošā kabīne palīdz operatoram uzturēt pareizu darba stāju, lai novērstu slodzi muguras un plecu zonās. Operators var sēdēt taisni pat nelīdzenā reljefā, un kabīni var pagriezt visos virzienos, lai vērstos pret darba zonu.

Skats uz mežu no John Deere meža mašīnas

Tīrs skats

RENCRAFT® polikarbonāts ir augstas kvalitātes materiāls, kam ir izcila optiskā kvalitāte ražošanas procesa dēļ. Skats netiek sagrozīts, pat skatoties uz sāniem. Pateicoties Super Hard Coat pārklājumam, polikarbonātam ir gandrīz tāda pati nodilumizturība kā stiklam. Stikla tīrītāji to viegli nesaskrāpē, un tam ir laba izturība pret tīrīšanas līdzekļu ietekmi. Arī jaunie logi ir biezāki nekā iepriekš, tāpēc uzlabojas arī skaņas izolācija. 

John Deere 910G

Sistēma pielāgo dzinēja apgriezienus

Adaptīvā transmisijas vadība ir unikāla standarta iezīme G sērijas mežsaimniecības mašīnās. Šī vadības sistēma uzlabo mašīnas vadāmību un produktivitāti. Operators izvēlas vēlamo braukšanas režīmu (Eco, Normal, Power) ekspluatācijas apstākļiem, un sistēma automātiski pielāgo dzinēja apgriezienus atbilstoši dzinēja slodzei un saglabā stabilu apgriezienu skaitu arī lielas slodzes laikā. Lielus dzinēja apgriezienus izmanto tikai tad, kad tas nepieciešams, samazinot trokšņa līmeni un degvielas patēriņu. Transmisijas vadība nodrošina, ka dīzeļdzinējs darbojas vienmērīgi, un lielas slodzes apstākļos efektīvi izmanto pieejamo maksimālo vilces spēku.