John Deere 1510G

Strēles


XI stieņa strēle

John Deere 1510G

Plašs pielietojumu klāsts un vienkāršas apkopes

Jaunajām strēles izlicēm ir uzlabota lietojamība, izturība un ērtākas apkopes. Izlices ģeometrija ir uzlabota: tagad tai ir līdzsvarotāka pacelšanas un strēles ieejas/izejas attiecība. Tas padara strēles darbību un trajektoriju vienmērīgāku un uzlabo produktivitāti. 

Stieņa strēles priekšpusē nav atveru, kronšteinu vai citu piederumu, kas vājinātu strēli vai varētu pakļaut triecieniem. Šļūtenes un kabeļus sedz strēles konstrukcija, un šļūteņu novirzīšana starp galveno un strēles izliekumu un pagarinātāja iekšpusi ir uzlabota.

XI stieņa strēle maza un vidēja izmēra ekspeditoriem

Mazo un vidējo ekspeditoru CF5, CF7 un CF7S iekrāvējiem būs pieejamas XI stieņa strēles, kas aprīkotas ar slēptu šļūtenes pagarinājumu. Strēles maksimālā sasniedzamība ir 10 m. Vecāku CF7 un CF7S iekrāvēju stieņu strēles var arī aizstāt ar jauno XI stieņa strēli. Spēcīgais Indexator GV12-2S rotators būs pieejams kā opcija ar XI stieņa strēlēm.

Spēcīgs un jaudīgs

Stieņa strēle ir pastiprināta, un slēptais šļūtenes pagarinājums ir izturīgāks nekā iepriekš. Modelim CF7S ir pieejams vēl izturīgāks Power+ pagarinājums. Pateicoties pārveidotajam šļūteņu novietojumam, šļūtenes kalpo ilgāk un tās ir vieglāk nomainīt. Transportēšanas laikā strēli var nolaist tieši virs kravas.

Uzlabota ģeometrija

Attiecība starp pacelšanu un strēles ieeju/izeju ir līdzsvarotāka, padarot trajektoriju un strēles darbību vienmērīgāku, tādējādi uzlabojot produktivitāti.Izmantojot IBC, XI stieņa strēli var aprīkot ar darba gaismu zem strēles, kas uzlabo redzamību līdz strēles galam.