Rotējoša un izlīdzinoša kabīne

Rotējoša un izlīdzinoša kabīne

Komforts ir produktivitātes faktors

John Deere meža mašīnu kabīnes ir neapstrīdams nozares līderis

Rotējošā un izlīdzinošā kabīne palielina darba efektivitāti un uzlabo ergonomiku. Automātiskā izlīdzināšanas funkcija ļauj operatoram sēdēt taisni pat tad, ja mašīna atrodas uz nelīdzena reljefa. Izlice un kabīne ir uzstādīti uz atsevišķām rāmja sekcijām, efektīvi samazinot kabīnes grūdienus, rīkojoties ar celmiem un tādējādi uzlabojot operatora komfortu.

Mūsu klienti simtiem miljonu stundu ir strādājuši rotējošās un izlīdzošās kabīnēs. Mašīnas ir pieejamas gan ar rotējošu un izlīdzošu vai fiksētu kabīni. Izvēlieties funkcijas, kas vislabāk atbilst jūsu mežizstrādes darbībām.

Kabīne ir vērsta uz darba zonu

Rotējošā un izlīdzinošā kabīne seko strēļu pagriezieniem un nodrošina operatoram labu redzamību uz darba zonu, mežizstrādes vietu un riteņiem. Darbs norit bez kavēkļiem, jo salonu var pagriezt optimālā virzienā darba plānošanas un operatora redzamības ziņā, neapturot mašīnu.

Kabīne pagriežas par 290 grādiem

Rotējošā kabīne nodrošina operatoram visas darba zonas lielisku redzamību uz, izlices galu un mežizstrādes vietu. Mašīnu var vadīt arī tad, kad kabīne ir pagriezta uz sāniem.

Komforts ir ražīguma faktors

Rotējošā un izlīdzinošā kabīne palielina darba efektivitāti un uzlabo ergonomiku. Automātiskā izlīdzināšanas funkcija ļauj operatoram sēdēt taisni pat tad, ja mašīna atrodas uz nelīdzena reljefa.

Kabīnes izlīdzināšana palielina darba komfortu

Kabīnes izlīdzināšana palielina darba komfortu

Harvesteros kabīne ir uzstādīta uz atsevišķa rāmja, kas efektīvi samazina kabīnes grūdienus, rīkojoties ar celmiem.

 

Salona rotācijas un līmeņošanas iestatījumos ir daudz individuālu regulēšanas iespēju, tāpēc katrs operators var izmantot šīs funkcijas, kā vēlas.

Individuālas regulēšanas iespējas

HeadingIcon

John Deere meža tehnikas kabīne

Operators sēž vertikāli arī tad, ja mašīna atrodas uz nelīdzena reljefa. Strādājot dažādos virzienos, kabīni var pagriezt pret darba zonu.

Kabīne ir vērsta uz darba zonu

HeadingIcon

John Deere bez jumta kabīne

Rotējošā un izlīdzinošā kabīne palīdz operatoram uzturēt pareizu darba stāju, lai novērstu slodzi muguras un plecu zonā.

Uzlabo ergonomiku

HeadingIcon

John Deere meža tehnikas kabīne

John Deere rotējoša un izlīdzinoša kabīne

Skatīties videoklipu

Video redzams, kā rotējošā un izlīdzinošā kabīne atvieglo meža mašīnu operatoru darbu un uzlabo ergonomiku.