Committed to Quality of Life

John Deere ilgtspējības mērķi

 • Oranžs trīsstūris ar personas ikonu, kas valkā drošības cepuri un brilles

  Darba drošība

 • Zaļa un dzeltena kāpurķēžu aprīkojuma ikona ar pārstrādātu trīsstūri, kas aizstāj riteņu sliedi.

  Produktu ilgtspēja

 • Vēja turbīnas ikona ar dzeltenām vēja un saules ikonām

  Ilgtspējīga enerģijas izmantošana

 • Pelēka ūdens piliena ikona ar bultiņu, kas norāda uz ilgtspēju, atgriežot šo ūdeni liekākā ūdenstilpē, ko apzīmē viļņu ikona

  Atbildīga ūdens izmantošana

 • Pārstrādes logotipa ikona ar trim bultiņām virs ēku ikonas

  Pārstrādes palielināšana

Labāka rītdiena

Ilgtspējība darbībā

 • Ziņojuma fragmenti: Izaugsmes projekti

  Ūdens spēks

  Living Lands & Waters ®, pasaulē slavena upju attīrīšanas organizācija, kas atrodas Austrummolīnā, Ilinoisas štatā, izmanto John Deere 210G LC ekskavatoru, lai palīdzētu attīrīt Ohaio upi.

  John Deere 210G LC ar greiferi, kas uz baržas uzkrauj vecas riepas, lai nosūtītu tās uz pārstrādes rūpnīcu.
 • Ziņojuma fragmenti: Izaugsmes projekti

  Vienota ekosistēma

  Santa Brigida saimniecība Ipameri (Goias, Brazīlija) 2006. gadā pieņēma integrētu kultūraugu lopkopības un meža saimniecību praksi.

  Jauno sojas pupu stādu rindas laukā.
 • Ziņojuma fragmenti: Izaugsmes projekti

  Āfrikas paplašināšanās

  Vairāk nekā 130 tirgotāju tirdzniecības vietas visā Āfrikas kontinentā veicina mehanizāciju un sekmē ekonomikas izaugsmi.

  Sievietes lauksaimnieces, kas vēro, kā Ganas ziemeļos tiek izmantots John Deere traktors un stādītājs.
 • Ziņojuma fragmenti: Izaugsmes projekti

  Iedvesmas radīti uzlabojumi

  Nesen notikušajā jaunāko uzlabojumu izstādē John Deere Harvester Works darbinieki tika uzaicināti balsot par savu iecienīto projektu drošības, kvalitātes un efektivitātes kategorijās, pamatojoties uz oriģinalitāti/jauninājumu, komandas darba un ietekmi.

  Trīs John Deere darbinieki lūkojas uz klēpjdatoru, kas nolikts uz kombaina Harvester Works rūpnīcā Austrummolīnā, Ilinoisas štatā, ASV.
 • Ziņojuma fragmenti: Izaugsmes projekti

  Ideja ar kājām

  John Deere Werke Manheimā, Vācijā, pārbaudīja un ieviesa inovatīvu cilvēka un robota sadarbību, kas pazīstama kā krēsls bez krēsla — valkājama ergonomiska mehatroniska ierīce, kas paredzēta ražošanas videi un ļauj lietotājiem apsēsties jebkurā laikā un vietā, kur nepieciešams.

  Rūpnīcas darbinieks atbalstās uz ierīces "krēsls bez krēsla", kas piestiprināta pie viņa ķermeņa rūpnīcā Manheimā, Vācijā.
 • Ziņojuma fragmenti: Labāka nākotne cilvēkiem

  Paplašinātas perspektīvas

  Rosalinda Foksa jeb Roza, John Deere Des Moines Works rūpnīcas vadītājs, ir pirmā melnādainā rūpnīcas vadītāja sieviete Deere vēsturē.

  Des Moines Works rūpnīcas vadītāja Rosalinda Foksa stāv blakus smidzinātājam, kas atrodas uz rūpnīcas grīdas.
 • Ziņojuma fragmenti: Labāka nākotne cilvēkiem

  Nākamās paaudzes veidošana

  John Deere mentori atbalsta ne tikai mūsu esošos, bet arī nākotnes kolēģus. Ar tādu profesionālu organizāciju kā Sieviešu inženieru biedrība un bezpeļņas organizāciju, piemēram, FIRST (Zinātnes un tehnoloģijas iedvesma un atpazīšana), John Deere darbinieki iedvesmo nākamās paaudzes novatorus zinātnē, tehnoloģijā, inženierzinātnēs un matemātikā (STEM).

  Tuvplānā inženierzinātņu studente būvē robotisku ierīci, fonā aiz viņas cits students rada savu ierīci.
 • Ziņojuma fragmenti: Labāka nākotne cilvēkiem

  Vairāk nekā pusgadsimta spēks

  Geilords Konverss sāka savu karjeru John Deere 1967. gadā. Kopš tā laika viņš ir pieskāries gandrīz diviem miljoniem traktoru un neskaitāmām dzīvēm.

  Geilors Konverss skatās uz kameru.
 • Ziņojuma fragmenti: Labāka nākotne cilvēkiem

  Pasaules kopiena

  Veicinot mazo lauksaimnieku panākumus, mēs palielinām iespējas stiprināt ģimenes saimniecības, stiprināt vietējo apgādi ar pārtiku un uzturu, atdzīvināt lauku lauksaimniecības reģionus un veicināt pasaules labklājību.

  Sieviete zemnieku tirgū Indijā no groza ar roku izvilkusi savu produkciju.
 • Ziņojuma fragmenti: Labāka nākotne cilvēkiem

  Vienotais redzējums

  Lai paplašinātu savas perspektīvas, mēs ar lepnumu sadarbojamies ar tādām profesionālām organizācijām kā Prospanica (Spāņu izcelsmes profesionāļu asociācija), Minorities in Agriculture (Mazākumtautības lauksaimniecībā), Natural Resources and Related Sciences (Dabas resursi un saistītās zinātnes), National Society of Black Engineers (Nacionālā tumšādaino inženieru biedrība) un daudzām citām.

  Melnādains John Deere inženieris sēž pie galda pretī citam darbiniekam kafejnīcā Dubuque Works.

 

 • Produkta dzīves cikla novērtējums

  Materiālā pasaule

  Izmantojot dzīves cikla novērtējumu, mēs rūpīgi pārbaudām katru produkta dzīves posmu, meklējot veidus, kā samazināt mūsu ietekmi uz vidi, vienlaikus uzlabojot to veiktspēju un izturību.

  Zemnieks nometies uz viena ceļa apskate zemi, ko tur rokā, aiz viņa fonā atrodas traktors, preču piekabe un sējmašīna laukā Saskačevanā, Kanādā.
 • Produkta dzīves cikla novērtējums

  Samazināšana un atkārtota izmantošana

  Mēs vispirms cenšamies samazināt ietekmi, ko rada izejvielas. Sākot no montāžas līdz nosūtīšanai, ražošanas process tiek veidots tā, lai radītu pēc iespējas mazāku ietekmi uz vidi. Palielinot degvielas efektivitāti, produktivitāti un citus galvenos darbības faktorus, mēs spējam samazināt mūsu izstrādājumu ietekmi uz vidi. Paši izstrādājumi ir paredzēti ilgam darba mūžam, taču bieži vien tajos var tikt izmantoti otrreizēji pārstrādāti materiāli.

  John Deere rūpnīcā Manheimā, Vācijā, vīrietis un sieviete strādā kopā pie traktora konveijera līnijas.