hologrāfisks greiders ar darba vietas paziņojumiem

Viedāks uzņēmējdarbības veids

2020. gada ilgtspējības pārskats

2020. fiskālā gada ilgtspējības pārskats

2020. gadā mēs ieviesām viedās rūpniecības darbības modeli ar mērķi padarīt mūsu uzņēmumu efektīvāku, manevrētspējīgāku un konkurētspējīgāku. Izmantojot šo modeli, mēs nodrošināsim jaunu ekonomisko vērtību mūsu klientiem, lai to darbs kļūtu ienesīgāks un ilgtspējīgāks. Mēs to darīsim, radot apvērsumu lauksaimniecībā un būvniecībā, strauji ieviešot jaunas tehnoloģijas un pakalpojumus.

Ilgtspējas ziņojumu lasiet mūsu ASV tīmekļa vietnē>

Ilgtspējības mērķi

Ilgtspējīgāku rezultātu nodrošināšana mūsu klientiem, darbiniekiem, izplatītājiem, piegādātājiem, akcionāriem un mūsu kopienām, kuru labā strādājam.

 • Oranžs trīsstūris ar personas ikonu, kas valkā drošības cepuri un brilles

  Darba drošība

 • Zaļa un dzeltena kāpurķēžu aprīkojuma ikona ar pārstrādes trīsstūri, kas aizstāj riteņu sliedi.

  Izstrādājumu ilgtspēja

 • Vēja turbīnas ikona ar dzeltenām vēja un saules ikonām

  Ilgtspējīga enerģijas izmantošana

 • Pelēka ūdens piliena ikona ar bultiņu, kas norāda uz ilgtspēju, atkārtoti izmantojot šo ūdeni lielākā ūdenstilpē, ko apzīmē viļņu ikona

  Atbildīga ūdens izmantošana

 • Pārstrādes logotipa ikona ar trim bultiņām virs ēku ikonas

  Pārstrādes palielināšana

ar savu ieguldījumu stiprina labā spēku

Vadoties no mūsu jaunieviestā darbības modeļa un augstākā mērķa, John Deere pilsoniskā stratēģija nostiprinās ar drosmīgu apņemšanos. Un mūsu darbinieki, kas ir mūsu uzņēmuma pats pamats, ar savu ieguldījumu stiprina labā spēku ar mērķi radīt ietekmi savās kopienās un visā pasaulē.

Lasiet par iedzīvotāju spēku mūsu ASV tīmekļa vietnē>

Vide

Uzņēmumā John Deere mēs tiecamies pēc jaunām tehnoloģijām, kas sola iespēju samazināt ietekmi uz vidi, vienlaikus palielinot mūsu klientu darba efektivitāti un produktivitāti.

Projekts ar vides mērķi >

Sabiedrība

Dažādās darba grupas piedāvā labākas idejas un pieņem labākus lēmumus, palīdzot mums veidot novatoriskākus izstrādājumus un sniedz ieguldījumu virzībai uz mūsu jauno, augstāko mērķi.

Novatoru kultūra >

puķu animācija

Pārvaldība

Godīgums, kvalitāte, apņēmība un jaunrade ir pamatvērtības tam, kā mūsu darbinieki, ieinteresētās personas un piegādātāji veic savu darbu.

Korporatīvā pārvaldība >

Korporatīvās politikas >