Pārdomātas saimniekošanas risinājumi

Pārdomātas saimniekošanas risinājumi

Jūsu pārdomātas saimniekošanas ceļš sākas šeit


Ja vēlaties sākt izmantot pārdomāto lauksaimniecību, esat īstajā vietā!

John Deere Precision Ag tehnoloģiju ir vienkārši izmantot un tā palīdz plānot, uzraudzīt, izpildīt un analizēt saimniekošanu visa gada garumā. Jūs būsiet arī labāk aprīkots, lai izprastu un tiktu galā ar klimata izmaiņu radītajiem izaicinājumiem lauksaimniecībai nākotnē.

Lielāka raža

Lielāka raža

Pārdomāta saimniekošana ļauj optimizēt sēklu, mēslojuma, ķimikāliju un citu līdzekļu lietojumu, lai atbilstu lauku atšķirīgajām vajadzībām un maksimizētu graudaugu ražu.

Lielāka finanšu kontrole

Lielāka finanšu kontrole

Pārdomātas saimniekošanas tehnoloģijas nodrošina vērtīgu pārvaldības informāciju par mašīnas lietojumu un līdzekļiem, sekmējot lielāku izmaksu caurredzamību un labāku lēmumu pieņemšanu.

Uzlabota ilgtspējība

Uzlabota ilgtspējība

Precīzā lauksaimniecība var ievērojami samazināt degvielas patēriņu, kā arī pārmērīgu izejvielu, piemēram, mēslojuma un ķimikāliju, izmantošanu ilgtspējīgākai lauksaimniecībai.

Vadības risinājumi

Vadības risinājumi

Bez izlaidumiem, bez pārklājumiem — vienmēr ievērojiet tās pašas līnijas, izmantojot brīvroku vadību. Piedāvājot ļoti augstu precizitāti, esam paplašinājuši mūsu vadības produktu klāstu ar risinājumiem visu zīmolu iekārtām.

Vadības risinājumi

Automatizētās sistēmas

Samaziniet atkārtotu uzdevumu radīto stresu, izmantojot mūsu kontrollerus un programmējamās ierīces. Tie palīdzēs optimizēt mašīnas veiktspēju un novērst dārgas kļūdas.

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Uzziniet, kā lauka dati no vairākiem avotiem tiek izmantoti, lai izveidotu mainīgas devas kartes, kas ļauj pārvaldīt atsevišķas lauka zonas, lai uzlabotu augšanu un ražu.

John Deere atvieglo jums precīzo lauksaimniecību

Mēs esam izveidojuši īsu videoklipu sēriju, kurā izskaidrotas dažas mūsu precīzās lauksaimniecības rīku priekšrocības. Ritiniet pa labi esošo sarakstu, lai atrastu interesējošu jomu.