Vadības risinājumi

Vadības risinājumi

Vairāku zīmolu sistēmas katram lietojumam

Vai nelietojat tikai John Deere mašīnas? Nekādu problēmu. Mums ir plašs vadības sistēmu klāsts daudziem mašīnu zīmoliem un lietojumiem. Tas ir iespējams tādēļ, ka paši izstrādājam un veidojam savas vadības sistēmas. Mēs varam pielāgot elektroniskās sistēmas dažādām atsevišķām mašīnām. Jautājiet dīlerim, kā varat gūt labumu no automātiskās stūrēšanas.

Nevainojama integrācija

Nevainojama integrācija

Visi mūsu komponenti ir savstarpēji maināmi, un pat tad, ja jūsu mašīna nav zaļā un dzeltenā krāsā, joprojām varat izmantot John Deere Precision Ag tehnoloģijas priekšrocības.

Vienkārša lietošana

Vienkārša lietošana

Mēs izstrādājam visus komponentus un programmatūru. Izstrādāti kopā ar lauksaimniekiem un paredzēts lauksaimniekiem, risinājumi ir viegli lietojami un izgatavoti ilgam darbmūžam.

Izmērāma rentabilitāte

Izmērāma rentabilitāte

Jūsu dati tiek droši uzglabāti sistēmā John Deere Operations CenterTM detalizētākai mašīnas efektivitātes analīzei, ražai un citām iespējām, lai palīdzētu sekmēt rentabilitāti.

John Deere atvieglo jums precīzo lauksaimniecību

Mēs esam izveidojuši īsu videoklipu sēriju, kurā izskaidrotas dažas mūsu precīzās lauksaimniecības rīku priekšrocības. Ritiniet pa labi esošo sarakstu, lai atrastu interesējošu jomu.

Automatizētās sistēmas

Automatizētās sistēmas

Samaziniet atkārtotu uzdevumu radīto stresu, izmantojot mūsu kontrollerus un programmējamās ierīces. Tie palīdzēs optimizēt mašīnas veiktspēju un novērst dārgas kļūdas.

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Uzziniet, kā lauka dati no vairākiem avotiem tiek izmantoti, lai izveidotu mainīgas devas kartes, kas ļauj pārvaldīt atsevišķas lauka zonas, lai uzlabotu augšanu un ražu.

Pārdomāta saimniekošana: pamatinformācija

Pārdomāta saimniekošana: pamatinformācija

Lai sāktu ceļu pārdomātās saimniekošanas pasaulē, viss, kas jums nepieciešams, ir uztvērējs, displejs, JDLink™ savienojamība un konts sistēmā John Deere Operations Center™. Turklāt piekļuve sistēmai John Deere Operations Center™ ir bez maksas!