Automatizētās sistēmas

Automatizētās sistēmas

Ietaupiet laiku un izvairieties no stresa par atkārtotiem uzdevumiem

Automatizācijas rīki atvieglo garlaicīgus, atkārtotus uzdevumus un sniedz brīvību pavadīt laiku, pārvaldot savu darbību. Tas ir noderīgi arī tad, ja paļaujaties uz nepilna laika vai mazāk pieredzējušiem operatoriem. Automatizācija garantē lieliski paveiktu darbu katru reizi.

Nevainojama integrācija

Nevainojama integrācija

Visi mūsu komponenti ir savstarpēji maināmi, un pat tad, ja jūsu mašīna nav zaļā un dzeltenā krāsā, joprojām varat izmantot John Deere Precision Ag tehnoloģijas priekšrocības.

Vienkārša lietošana

Vienkārša lietošana

Mēs izstrādājam visus komponentus un programmatūru. Izstrādāti kopā ar lauksaimniekiem un paredzēts lauksaimniekiem, risinājumi ir viegli lietojami un izgatavoti ilgam darbmūžam.

Izmērāma rentabilitāte

Izmērāma rentabilitāte

Jūsu dati tiek droši uzglabāti sistēmā John Deere Operations CenterTM detalizētākai mašīnas efektivitātes analīzei, ražai un citām iespējām, lai palīdzētu sekmēt rentabilitāti.

John Deere atvieglo jums precīzo lauksaimniecību

Mēs esam izveidojuši īsu videoklipu sēriju, kurā izskaidrotas dažas mūsu precīzās lauksaimniecības rīku priekšrocības. Ritiniet pa labi esošo sarakstu, lai atrastu interesējošu jomu.

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Uzziniet, kā lauka dati no vairākiem avotiem tiek izmantoti, lai izveidotu mainīgas devas kartes, kas ļauj pārvaldīt atsevišķas lauka zonas, lai uzlabotu augšanu un ražu.

Pārdomāta saimniekošana: pamatinformācija

Pārdomāta saimniekošana: pamatinformācija

Lai sāktu ceļu pārdomātās saimniekošanas pasaulē, viss, kas jums nepieciešams, ir uztvērējs, displejs, JDLink™ savienojamība un konts sistēmā John Deere Operations Center™. Turklāt piekļuve sistēmai John Deere Operations Center™ ir bez maksas!

Vadības risinājumi

Vadības risinājumi

Bez izlaidumiem, bez pārklājumiem — vienmēr ievērojiet tās pašas līnijas, izmantojot brīvroku vadību. Piedāvājot ļoti augstu precizitāti, esam paplašinājuši mūsu vadības produktu klāstu ar risinājumiem visu zīmolu iekārtām.