Jūsu pirmais solis lauksaimniecības nākotnē

 

Četras būtiskākās lietas, lai izmantotu precizitātes jaudu

John Deere Precision AG tehnoloģija palīdz jums visu ikdienas darbu veikšanā, izmantojot uz datiem balstītus ieskatus labākai saimniecības pārvaldībai. Svarīgākie rīki, piemēram, G5 Plus CommandCenter™, StarFire™ uztvērēji un JDLink™ savienojamība, ir mūsu lielo traktoru aprīkojumā, lai jūs varētu izmantot Precision AG. Lai uzsāktu iepazīšanu, esam izveidojuši četrus īsus video, izskaidrojot dažas svarīgas Precision AG funkcijas.

Samaziniet pārklāšanos, izmantojot SF-RTK

Ietaupiet 5 % degvielas, izmantojot StarFire™-RTK vadību un tādējādi samazinot pārklāšanos. 1 Iegūstiet 2,5 cm secīgu braucienu precizitāti un precīzu atkārtojamību vairāk nekā piecu gadu laikā.

Sekciju vadība: par 50 % mazāk smidzināšanas ārpus mērķa2

Izmantojiet sekciju vadību ar līdz pat 255 sekcijām, lai samazinātu pārklāšanos, ievērojami samazinātu smidzināšanu ārpus mērķa un panāktu precīzu graudaugu aizsardzības līdzekļa un barības vielu pielietošanu.

Raža pieaug, izmaksas samazinās: Mainīga intensitātes pielietošana

Optimizējiet savus ienākumus, izmantojot mainīgas intensitātes pielietošanu. Palieliniet mēslojuma, sēšanas un ķimikāliju lietojuma efektivitāti, vienlaikus uzlabojot ražu un samazinot izmaksas. Izbaudiet potenciālus ietaupījumus līdz 12–44 kg N/ha.3

Uzmanību, gatavību, aiziet! 1-Click-Go-Autosetup

Ērti ieplānojiet darbu uzdevumus John Deere Operations Center™ un, izmantojot bezvadu savienojumu, nosūtiet tos uz traktora G5/G5 Plus CommandCenter™. Autovadītāji apstiprina detalizētu informāciju, veicot tikai vienu klikšķi, un darbs tiek paveikts tā, kā vēlaties.

Jaudīgas iespējas

Izpētiet mūsu traktoru klāstu, kas aprīkoti, lai paātrinātu jūsu virzību lauksaimniecības nākotnē.

Dodieties tālāk: transformējoši risinājumi un izstrādājumi

Vienmēr attīstībā un aktualizēts

Vienmēr attīstībā un aktualizēts

Mūsu Precision AG risinājumi ietver attālu programmatūras atjaunināšanu un nenovērtējamas funkcijas, piemēram, attālo displeja piekļuvi ( Remote Display Access, RDA), lai palielinātu ražīgumu un darbspējas laiku, izmantojot Expert Alerts.

Padariet to par savu!

Padariet to par savu!

Viegli pielāgojiet John Deere savām vajadzībām. Mūsu augstas kvalitātes piederumi vislabāk atbilst jūsu mašīnai un uzņēmējdarbībai.

1Arvalis Institut du végétal, Chambres d’agriculture Loiret und Poitou Charente, UFA-Revue
2Saskaņā ar ASV un Brazīlijā veiktu pētījumu
3Kritērijs; izmēģināts VISTA iDünger