7. sērijas traktori

2022. gada starptautiskajā traktoru apbalvojumā tiesnešus pārsteidza plašais kvalitātes klāsts 7R 350 AutoPowr™ salīdzinot ar konkurentiem lielajā traktora segmentā, tas bija redzams kā kopējais uzvarētājs. Viņi īpaši uzsvēra 7R piedāvāto komfortu, īpaši plaša kabīne. veiktspēja uz lauka.

Reaģējoša stūres iekārta

Reaģējoša stūres iekārta, prieks braukt.

Laipni lūdzam iepazīties ar jauno premium klases automobiļa tipa stūres iekārtu, kas tagad ir pieejama visiem 7. sērijas traktoriem, — reaģējošu stūres iekārtu. Veicot pagriezienu, stūres rats automātiski atgriežas centrālā pozīcijā, un kustība tiek turpināta taisnā virzienā. Izbaudiet īpaši ērtu un precīzu braukšanu savā joslā uz lielceļiem un bez piepūles stūrējiet, braucot ceļa līkumos, izbraucot no apļveida krustojumiem vai iebraucot T veida krustojumā.

Apskatīsim dažas atsevišķas funkcijas, kas ietver izcilo 7 sērijas pieredzi, kas jūs sagaida.

Smaga balasta uzlikšana — ar vienu pieskārienu

Smaga balasta uzlikšana — ar vienu pieskārienu

EZ Ballast ekskluzīvi nodrošina optimālu 7R balastēšanu, kas ir īpaši noderīgi lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kam bieži nepieciešams pārslēgties starp lauka un ceļa pielietojumiem. 1,7 t atsvaru iespējams pievienot un noņemt dažu sekunžu laikā, vien nospiežot pogu un pat neizkāpjot no kabīnes.

Patiesa jauda

Patiesa jauda

Pārziniet savu(-ās) patieso(-ās) jaudu(-as)! Nominālo dzinēja jaudu norāda uzlīme uz pārsega. Taču mūsu dzinēji nodrošina griezes momenta pieaugumu līdz 40 % un iespaidīgu jaudas pieaugumu par aptuveni 10 % – “maksimālā jauda” tas vienmēr ir pieejams jebkādos apstākļos.

Maksimāls kabīnes komforts

Maksimāls kabīnes komforts

Izbaudiet kabīnes komforta pieredzi, pateicoties ārkārtīgi efektīvajai kabīnes piekarei, mūsu ActiveSeat™ II ar proaktīvu vibrācijas slāpēšanu, masāžas funkcijām, elektroniskām vadības ierīcēm, 65° sēdekļa šarnīrs, trīs kāju balsti un iegremdēta 6,1 skaņas sistēma, integrēts ledusskapis… un vēl daudz kas cits.

Nepārspējama vadītāja saskarne

Nepārspējama vadītāja saskarne

7 sērijas traktoru jaudu var pārvaldīt vienkārši un efektīvi — izmantojot kursorsviru CommandPRO™ ar 11 konfigurējamas pogas. Pilnveidotā ergonomiskā vadītāja saskarne nodrošina mērķtiecīgu vadību un padara katru darba dienu ērtāku un produktīvāku.

1-Click-Go-AutoSetup: Pļaušanas iestatīšanas laiks par līdz pat 50%

1-Click-Go-AutoSetup: Pļaušanas iestatīšanas laiks par līdz pat 50%

Vai jums ir apnicis rakstīt piezīmes un tērēt laiku, klikšķinot uz displejiem? Samaziniet laukā uzstādīšanas laiku par līdz pat 50% ar 1-Click-Go-AutoSetup: jūsu darba uzdevumi, kas iepriekš ieplānoti Operations Center, automātiski parādās G5Plus. paaudzes displejā, kad mašīna nonāk laukā. Operatoram ir tikai jāapstiprina informācija ar vienu klikšķi, un var sākt darbu*.

Precision Ag: labāka saimniecība

Precision Ag: labāka saimniecība

Efektivitātes un produktivitātes pieaugums, ko var sasniegt ar G5 advanced Licenses funkcijām, AutoTrac™ Pagrieziena automatizācija, AutoTrac™ Pasīvā agregāta vadība un Machine Sync nodrošina ienesīguma un ilgtspējības uzlabojumus, kurus nevar sasniegt citādi.

7R miglotājs

Iegūt visu stāstu

Iepazīstieties ar detaļām, kas padara 7R sēriju tik izcilu — ieskatieties 7R sērijas produktu brošūrā.

PowerGard™

PowerGard™

PowerGard™ pēcapkopes pakotne fiksē apkopes izmaksas.

Finanšu risinājumi

Finanšu risinājumi

Uzņēmumā John Deere Financial mēs piedāvājam finansēšanas risinājumus, kas apvieno mūsu klientu fokusu un John Deere zināšanas par aprīkojumu. Mēs saprotam, ka jūsu finansējuma vajadzības ir labākas nekā jebkuram citam.

Precision AG

Precision AG

Uzziniet vairāk par John Deere Precision Ag tehnoloģijas daudzajām lietojuma iespējām un priekšrocībām.

*Mašīnai jābūt aprīkotai ar G5 CommandCenter, 4. paaudzes CommandCenter™ vai universālo displeju (ar vismaz SU20-3 programmatūru), StarFire™ 3000 uztvērēju vai jaunāku, aktīvu JDLink™ Connect abonementu un John Deere Operations Center kontu. Ja mašīna vēl nav aprīkota ar MTG 4G, būs nepieciešams veikt modernizāciju.