7R 270Traktori

  • 297 ZS (218 kW) maks. jauda (ECE-R120) + 8 ZS (6 kW) IPM
  • 6,8 l 6 cilindru motors
  • 11,4 t un 2925 m garenbāze
  • XXL izmēra ērta kabīne ar Active Seat II sēdekli, skārienekrāna radio un jaunu CommandPRO kursorsviru
  • Precision AG risinājumi
Reaģējoša stūres iekārta

Reaģējoša stūres iekārta, prieks braukt.

Laipni lūdzam iepazīties ar jauno premium klases automobiļa tipa stūres iekārtu, kas tagad ir pieejama visiem 7. sērijas traktoriem, — reaģējošu stūres iekārtu. Veicot pagriezienu, stūres rats automātiski atgriežas centrālā pozīcijā, un kustība tiek turpināta taisnā virzienā. Izbaudiet īpaši ērtu un precīzu braukšanu savā joslā uz lielceļiem un bez piepūles stūrējiet, braucot ceļa līkumos, izbraucot no apļveida krustojumiem vai iebraucot T veida krustojumā.

7R sērija. Paveiciet vairāk

PAVEICIET VAIRĀK

7R sērijas mazais kopējais svars un lielā zirgspēku jauda nodrošina šo traktoru izcilās darbspējas. Šis veiklais traktors ne tikai paātrina jūsu pārvadājumu iespējas, bet virzīs uz priekšu arī jūsu biznesu.

Jaunais iebūvētais uztvērējs StarFire 7500 pilnībā nodrošina signāla uztveri ātrāk un precīzāk nekā jebkad iepriekš. Tas ir kalibrēts rūpnīcā un ir aprīkots ar zādzībaizsardzības funkcijām.

BRAUKŠANAS KOMFORTS

Sēdeklī Active Seat II ir izmantota ātri reaģējošā elektriskās piekares tehnoloģija, kas 90 % gadījumos izolē jūsu ķermeni no vertikālām kustībām. Baudiet izcilu braukšanas kvalitāti pat sarežģītākajos darba apstākļos.

Digitālais skārienekrāna radio ar 6,5 collu ekrānu un Apple CarPlay nodrošina plašas izklaides iespējas, kam var ērti piekļūt skārienjutīgā displejā, turpat pārslēdzot arī lietojumprogrammas.

Traktori 7R 270

VELCIET, LAI PAGRIEZTU

Skats kabīnes iekšpusē

VELCIET, LAI PAGRIEZTU