7R 270Traktori

  • 297 ZS (218 kW) maks. jauda (ECE-R120) + 8 ZS (6 kW) IPM
  • 6,8 l 6 cilindru motors
  • 11,4 t un 2925 m garenbāze
  • XXL izmēra ērta kabīne ar ActiveSeat II sēdekli, skārienekrāna radio un jaunu CommandPRO kursorsviru
  • Viedās lauksaimniecības risinājumi
Reaģējoša stūres iekārta

Reaģējoša stūres iekārta, prieks braukt.

Laipni lūdzam iepazīties ar jauno premium klases automobiļa tipa stūres iekārtu, kas tagad ir pieejama visiem 7. sērijas traktoriem, — reaģējošu stūres iekārtu. Veicot pagriezienu, stūres rats automātiski atgriežas centrālā pozīcijā, un kustība tiek turpināta taisnā virzienā. Izbaudiet īpaši ērtu un precīzu braukšanu savā joslā uz lielceļiem un bez piepūles stūrējiet, braucot ceļa līkumos, izbraucot no apļveida krustojumiem vai iebraucot T veida krustojumā.

VIETTURIS, CITS TEKSTS

Vairāk iespēju

Darbiniet 7R ar platākām un garākām priekšējo un aizmugurējo riepu opcijām, lai palielinātu kustību un vilces iespējas. Uzlabojot stūrēšanas spējas, viegli tiksiet galā ar priekšējiem agregātiem un jaunajām 710 mm priekšējām riepām. Izmantojiet savu zemi efektīvi un sagatavojiet savu lauku maksimālai ražai ar visaugstāko kvalitāti, veicot pareizu augsnes apstrādi.

BRAUKŠANAS KOMFORTS

Sēdeklī ActiveSeat II ir izmantota ātri reaģējošā elektriskās piekares tehnoloģija, kas 90 % gadījumos izolē jūsu ķermeni no vertikālām kustībām. Baudiet izcilu braukšanas kvalitāti pat sarežģītākajos darba apstākļos.

Digitālais skārienekrāna radio ar 6,5 collu ekrānu un Apple CarPlay un Android Auto nodrošina plašas izklaides iespējas, kam var ērti piekļūt skārienjutīgā displejā, turpat pārslēdzot arī lietojumprogrammas.

7. sērija

VELCIET, LAI PAGRIEZTU

Skats kabīnes iekšpusē

7-series-tractor