8. sērijas traktori

Lauksaimniecības attīstība: akselerācijas 8. sērija joprojām ir patiesa un spēcīga, lai kalpotu progresīviem lauksaimniekiem, piemēram, jums, kuri veido modernas lauksaimniecības ilgtspējīgu nākotni. Mūsu 8. sērija ietver John Deere 8RX kāpurķēžu traktoru, kas saglabā augsni, un tajā ir ietverti augsto tehnoloģiju uzlabojumi, piemēram, mūsu godalgotā AutoPowr™ transmisija.

8R traktori

Lieliska izvēle, ja nepieciešama daudzfunkcionāla mašīna, kas izcili darbojas laukā un ir uzticama transportēšanā. 8R nevainojami apvieno sevī vilces jaudu, zemas ekspluatācijas izmaksas un universālu veiktspēju.

 

8RT traktori

8RT traktori

Divu kāpurķēžu mašīnas ar lielu taisnvirziena vilces jaudu, īpaši efektīvu spēka pārnesi un lielu pārejamību. Paredzētas līdzenam reljefam, kā arī sausai un irdenai augsnei.

8RX traktori

8RX traktori

Ja minimāla augsnes sablīvēšana ir jūsu prioritāte, vispiemērotākā mašīna ir 8RX. 4,57 m² saskares laukums ar zemi ir nozarē vadošais, un neapstrādātā mala ir minimāla vai neveidojas. 8RX ir ideāli piemērots sarežģītam reljefam nogāzēs un visiem augsnes veidiem, vienlaikus atvieglojot noslogotus darba periodus.

      

kompromisi

Vairs nekādu kompromisu attiecībā uz riepu spiedienu

Pareizs riepu spiediens ir būtisks, lai optimizētu traktora veiktspēju un saglabātu veselīgu augsni. John Deere Centralizētā riepu piepumpēšanas sistēma (Central Tyre Inflation System, CTIS) ļauj to ātri pielāgot tikai ar pogas nospiešanu: ātri un ērti piepumpējiet riepas un samaziniet spiedienu tajās no kabīnes – veiciet pārslēgšanu no lauka uz transportēšanas režīmu un otrādi.

Apskatīsim dažas atsevišķas funkcijas, kas ietver izcilo 8. sērijas pieredzi, kas jūs sagaida.

Terapija kabīnē

Terapija kabīnē

Kā jums patiktu kabīne, no kuras jūs izkāpjat tikpat mundrs, kā iekāpjot tajā? Kā tas ir iespējams? Lūk, kā: ActiveSeat™ II ar proaktīvu vibrācijas slāpēšanu, masāžas funkcijām, elektroniskām vadības ierīcēm, 65° sēdekļa šarnīru, trīs kāju balstiem, 6,1 skaņas sistēma, iebūvēts ledusskapis un vēl daudz kas cits.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Jaunais G5Plus displejs, visu laiku lielākais mūsu ekrāns: vairāk vietas jūsu informācijai. Ātrāks procesors īsākam palaišanas laikam. Un tas viss lieliskā augstas izšķirtspējas formātā.

Patiesa jauda

Patiesa jauda

Nominālo dzinēja jaudu norāda uzlīme uz pārsega. Taču mūsu dzinēji nodrošina griezes momenta pieaugumu līdz 40% un iespaidīgu jaudas pieaugumu par aptuveni 10% — “maksimālā jauda”, kas vienmēr ir pieejama jebkādos apstākļos.

Viedas transmisijas izvēles iespējas

Viedas transmisijas izvēles iespējas

Izvēlieties kādu no mūsu 16 pārnesumu PowerShift™ transmisijām riteņu modeļiem, mūsu izturīgo pilnībā mehānisko e23™ transmisiju, vienmērīga paātrinājuma AutoPowr™ bez sajūga un mūsu godalgoto bezpakāpju elektrisko AutoPowr™ transmisiju.

1-Click-Go-AutoSetup: samaziniet iestatīšanas laiku par līdz pat 50%

1-Click-Go-AutoSetup: samaziniet iestatīšanas laiku par līdz pat 50%

Vai jums ir apnicis rakstīt piezīmes un tērēt laiku, klikšķinot uz displejiem? Samaziniet laukā uzstādīšanas laiku par līdz pat 50% ar 1-Click-Go-AutoSetup: jūsu darba uzdevumi, kas iepriekš ieplānoti Operations Center, automātiski parādās 4. paaudzes displejā, kad mašīna nonāk laukā. Operatoram ir tikai jāapstiprina informācija ar vienu klikšķi, un var sākt darbu*.

Precision Ag: labāka saimniecība

Precision Ag: labāka saimniecība

Efektivitātes un produktivitātes pieaugums, ko var sasniegt ar CommandCenter Premium aktivizācijas funkcijām, AutoTrac™ Pagrieziena automatizācija, AutoTrac™ Pasīvā agregāta vadība, Machine Sync un lauka datu koplietošana — tas viss uzlabo rentabilitāti un ilgtspēju, ko jūs nevarat sasniegt nekādā citā veidā.

Skatiet: jaudīgas izvēles

Trīs koncepcijas, kas atbilst jūsu vietējiem apstākļiem un individuālajai lauksaimniecības praksei — no 8R universālā stiebru pacēlāja līdz 8RT jaudīgam vilcējam taisnā līnijā un 8RX, kas saglabā augsni — vērojiet, kā attīstās lauksaimniecība.

eAutoPowr™ transmisija

Bezpakāpju transmisija — elektriska: mūsu godalgotā AutoPowr™ ir pirmā elektromehāniskā bezpakāpju transmisija (IVT), kas nodrošina vēl nepieredzētu efektivitāti, komfortu un izturību.

8. sērijas broušūra

Uzziniet visu informāciju

Iepazīstieties ar informāciju, kas padara 8. sēriju tik lielisku — ieskatieties 8. sērijas produktu brošūrā.

PowerGard™

PowerGard™

PowerGard™ pēcapkopes pakotne fiksē apkopes izmaksas.

Finanšu risinājumi

Finanšu risinājumi

Uzņēmumā John Deere Financial mēs piedāvājam finansēšanas risinājumus, kas apvieno mūsu klientu fokusu un John Deere zināšanas par aprīkojumu. Mēs izprotam jūsu finanšu vajadzības labāk nekā jebkurš cits.

Precision AG

Precision AG

Mūsu precīzās lauksaimniecības risinājumi ietver attālu programmatūras atjaunināšanu un nenovērtējamas funkcijas, piemēram, attālo displeja piekļuvi (RDA), lai palielinātu ražīgumu un darbspējas laiku, izmantojot Expert Alerts.

* Mašīnai jābūt aprīkotai ar 4. paaudzes CommandCenter™ vai universālo displeju (ar minimālu programmatūru SU20-3) StarFire™ 3000/6000/7000 uztvērēju, aktīvu JDLink™ Connect abonementu un John Deere Operations Center kontu. Ja mašīna vēl nav aprīkota ar MTG 4G, būs nepieciešams veikt modernizāciju.