8R 370Traktors

  • 407 ZS (299 kW) maks. jauda (ECE-R120) + 13 ZS (10 kW) IPM
  • 9,0 l 6 cilindru motors
  • 13,8 t un 3 050 mm garenbāze
  • Jauna lielāka un ērtāka CommandView kabīne ar jaunu redzamības līmeni; jauna kursorsvira CommandPRO ar līdz pat 11 konfigurējamām pogām
First in Reliability

MAZĀK IR VAIRĀK

eAutoPowr™ transmisijai, kas pieejama 8R, 8RT un 8RX traktoru modeļiem 370 un 410, ir vienkārša konstrukcija ar mazāk sarežģītām detaļām. Mēs esam aizstājuši hidrauliskos moduļus ar elektriskiem komponentiem, lai panāktu maksimālu veiktspēju, uzticamību un ērtumu.

Tai ir ar šķidrumu dzesēti elektriski bezkontakta motora ģeneratori, kuriem nav nepieciešama apkope. Elektrisko komponentu izmantošana hidrauliskajos moduļos vienkāršo konstrukciju, palielina efektivitāti, samazina detaļu nodilumu un pagarina transmisijas darbmūžu.

MAKSIMĀLA VEIKTSPĒJA

MAKSIMĀLA VEIKTSPĒJA

eAutoPowr™ ir daudzpusīgākā un jaudīgākā 8. sērijas transmisiju opcija, apvienojot AutoPowr™ efektivitāti ar e23™ jaudu. Nevainojama pārslēgšanās, izmantojot cietvielu jaudas elektroniku, nodrošina tūlītēju griezes momentu vienmērīgākam braucienam pat vissarežģītākajos apstākļos.

Tā elektriskā iedarbināšana nodrošina tūlītēju jaudu un griezes momentu, nodrošinot ātrāku, vienmērīgāku virziena maiņu un precīzus lēngaitas ātrumus, pateicoties tam, ka hidraulisko moduļu vietā tiek izmantoti elektromotori.

MAKSIMĀLI ĒRTS

MAKSIMĀLI ĒRTS

Piedāvājot CommandPRO™ saskarni, kas ir identiska AutoPowr™, eAutoPowr™ sniedz visas zināmās CommandPRO ērtuma funkcijas un vienkāršu iestatīšanu, izmantojot G5Plus CommandCenter™ displeju. Tā elektromotori samazina troksni kabīnē par 23 %, salīdzinot ar hidrauliskajiem moduļiem.

ELEKTRISKĀS JAUDAS ĢENERĒŠANA

ELEKTRISKĀS JAUDAS ĢENERĒŠANA

eAutoPowr ļauj padot ārējiem patērētājiem līdz 100 kW 480 V maiņstrāvas, izmantojot papildu AEF kontaktligzdu. Šo elektrisko jaudu var izmantot, piemēram, lai darbinātu agregātu piedziņas asis. Elektriski darbināmās asis nodrošina ievērojamu saķeres pieaugumu, samazina riteņu izslīdi un novērš nepieciešamību veikt balastēšanu. Tas ļauj apstrādāt lielākas platības, izmantojot daudz platākus iestrādāšanas rīkus, kas nodrošina zemākas pielietošanas izmaksas uz hektāru apvienojumā ar augstāku augsnes aizsardzības pakāpi.

Atsauksmes no lauka

“Troksnis kabīnē ir klusāks nekā bija pierasts esošajā 8R sērijas modelī”
Kristians Samerlunds (Christian Sommerlund), JSJ-Agro, Dānija

Profesionāļi, kuri jau ir izmēģinājuši eAutoPowr™, ir sajūsmā. Pārliecinieties paši!

kompromisi

Vairs nekādu kompromisu attiecībā uz riepu spiedienu

Pareizs riepu spiediens ir būtisks, lai optimizētu traktora veiktspēju un saglabātu veselīgu augsni. John Deere Centralizētā riepu piepumpēšanas sistēma (Central Tyre Inflation System, CTIS) ļauj to ātri pielāgot tikai ar pogas nospiešanu: ātri un ērti piepumpējiet riepas un samaziniet spiedienu tajās no kabīnes – veiciet pārslēgšanu no lauka uz transportēšanas režīmu un otrādi.

8R sērija. Neapturama

NEAPTURAMA JAUDA

8R sērija ir lieliska izvēle, ja nepieciešama daudzfunkcionāla mašīna, kas izcili darbojas laukā un ir uzticama transportēšanā. 8R nevainojami apvieno sevī vilces jaudu, zemas ekspluatācijas izmaksas un universālu veiktspēju.

8R/RT/RX sērijas traktoru vilces jauda apvienojumā ar modernajām tehnoloģijām veido traktoru, kuru nespēs apturēt neviens.

Traktors 8R

BRAUKŠANAS KOMFORTS

8R sērijas traktoru jaudu var pārvaldīt vienkāršā veidā — izmantojot jauno kursorsviru CommandPRO ar 11 konfigurējamām pogām. Šī universālā vadības svira padara ikvienu darba dienu ērtāku un ražīgāku.

Lielāka telpa, mazāk trokšņu, vairāk komforta. Pārdomāta katra smalkākā detaļa. Laipni lūgti jaunajā 8R kabīnē ar vēl neredzētu plašumu un komfortu.

8R 370 Traktors

VELCIET, LAI PAGRIEZTU

Skats kabīnes iekšpusē

VELCIET, LAI PAGRIEZTU