8R 310Traktors

  • 341 ZS (251 kW) maks. jauda (ECE-R120) + 16 ZS (12 kW) IPM
  • 9,0 l 6 cilindru motors
  • 13,8 t un 3050 mm garenbāze
  • Jauna lielāka un ērtāka CommandView kabīne ar jaunu redzamības līmeni; jauna kursorsvira CommandPRO ar līdz pat 11 konfigurējamām pogām
kompromisi

Vairs nekādu kompromisu attiecībā uz riepu spiedienu

Pareizs riepu spiediens ir būtisks, lai optimizētu traktora veiktspēju un saglabātu veselīgu augsni. John Deere Centralizētā riepu piepumpēšanas sistēma (Central Tyre Inflation System, CTIS) ļauj to ātri pielāgot tikai ar pogas nospiešanu: ātri un ērti piepumpējiet riepas un samaziniet spiedienu tajās no kabīnes – veiciet pārslēgšanu no lauka uz transportēšanas režīmu un otrādi.

8R sērija. Neapturama

NEAPTURAMA JAUDA

8R sērija ir lieliska izvēle, ja nepieciešama daudzfunkcionāla mašīna, kas izcili darbojas laukā un ir uzticama transportēšanā. 8R nevainojami apvieno sevī vilces jaudu, zemas ekspluatācijas izmaksas un universālu veiktspēju.

Drosmīgais 8R/RT/RX sērijas traktoru dizains runā pats par sevi: vilces jauda, ko nevar apturēt nekas, un tehnoloģija, kas virza modernu lauksaimniecību nākotnē.

Traktors 8R

BRAUKŠANAS KOMFORTS

8R sērijas traktoru jaudu var pārvaldīt vienkāršā veidā — izmantojot jauno kursorsviru CommandPRO ar 11 konfigurējamām pogām. Šī universālā vadības svira padara ikvienu darba dienu ērtāku un ražīgāku.

Lielāka telpa, mazāk trokšņu, vairāk komforta. Tieksme pēc pilnīguma katrā smalkā detaļā. Laipni lūgti jaunajā 8R kabīnē ar vēl neredzētu plašumu un komfortu.

8R 310 Traktors

VELCIET, LAI PAGRIEZTU

Skats kabīnes iekšpusē

VELCIET, LAI PAGRIEZTU