8RT 370Traktors

  • 407 ZS (299 kW) maks. jauda (ECE-R120) + 13 ZS (10 kW) IPM
  • 9,0 l 6 cilindru motors
  • 16,2 t un 2477 mm garenbāze
  • Jauna lielāka un ērtāka CommandView kabīne ar jaunu redzamības līmeni; jauna kursorsvira CommandPRO ar līdz pat 11 konfigurējamām pogām
First in Reliability

MAZĀK IR VAIRĀK

eAutoPowr™ transmisijai, kas pieejama 8R, 8RT un 8RX traktoru modeļiem 370 un 410, ir vienkārša konstrukcija ar mazāk sarežģītām detaļām. Mēs esam aizstājuši hidrauliskos moduļus ar elektriskiem komponentiem, lai panāktu maksimālu veiktspēju, uzticamību un ērtumu.

Tai ir ar šķidrumu dzesēti elektriski bezkontakta motora ģeneratori, kuriem nav nepieciešama apkope. Elektrisko komponentu izmantošana hidrauliskajos moduļos vienkāršo konstrukciju, palielina efektivitāti, samazina detaļu nodilumu un pagarina transmisijas darbmūžu.

MAKSIMĀLA VEIKTSPĒJA

MAKSIMĀLA VEIKTSPĒJA

eAutoPowr™ ir daudzpusīgākā un jaudīgākā 8. sērijas transmisiju opcija, apvienojot AutoPowr™ efektivitāti ar e23™ jaudu. Nevainojama pārslēgšanās, izmantojot cietvielu jaudas elektroniku, nodrošina tūlītēju griezes momentu vienmērīgākam braucienam pat vissarežģītākajos apstākļos.

Tā elektriskā iedarbināšana nodrošina tūlītēju jaudu un griezes momentu, nodrošinot ātrāku, vienmērīgāku virziena maiņu un precīzus lēngaitas ātrumus, pateicoties tam, ka hidraulisko moduļu vietā tiek izmantoti elektromotori.

MAKSIMĀLI ĒRTS

MAKSIMĀLI ĒRTS

Piedāvājot CommandPRO™ saskarni, kas ir identiska AutoPowr™, eAutoPowr™ sniedz visas zināmās CommandPRO ērtuma funkcijas un vienkāršu iestatīšanu, izmantojot G5Plus CommandCenter™ displeju. Tā elektromotori samazina troksni kabīnē par 23 %, salīdzinot ar hidrauliskajiem moduļiem.

ELEKTRISKĀS JAUDAS ĢENERĒŠANA

ELEKTRISKĀS JAUDAS ĢENERĒŠANA

eAutoPowr ļauj padot ārējiem patērētājiem līdz 100 kW 480 V maiņstrāvas, izmantojot papildu AEF kontaktligzdu. Šo elektrisko jaudu var izmantot, piemēram, lai darbinātu agregātu piedziņas asis. Elektriski darbināmās asis nodrošina ievērojamu saķeres pieaugumu, samazina riteņu izslīdi un novērš nepieciešamību veikt balastēšanu. Tas ļauj apstrādāt lielākas platības, izmantojot daudz platākus iestrādāšanas rīkus, kas nodrošina zemākas pielietošanas izmaksas uz hektāru apvienojumā ar augstāku augsnes aizsardzības pakāpi.

Atsauksmes no lauka

“Troksnis kabīnē ir klusāks nekā bija pierasts esošajā 8R sērijas modelī”
Kristians Samerlunds (Christian Sommerlund), JSJ-Agro, Dānija

Profesionāļi, kuri jau ir izmēģinājuši eAutoPowr™, ir sajūsmā. Pārliecinieties paši!

Traktors 8R

BRAUKŠANAS KOMFORTS

8R sērijas traktoru jaudu var pārvaldīt vienkāršā veidā — izmantojot jauno kursorsviru CommandPRO ar 11 konfigurējamām pogām. Šī universālā vadības svira padara ikvienu darba dienu ērtāku un ražīgāku.

Lielāka telpa, mazāk trokšņu, vairāk komforta. Tieksme pēc pilnīguma katrā smalkā detaļā. Laipni lūgti jaunajā 8R kabīnē ar vēl neredzētu plašumu un komfortu.

8RT sērija. Neapturama

NEAPTURAMA JAUDA

Divu kāpurķēžu mašīnas ar lielu taisnvirziena vilces jaudu, īpaši efektīvu spēka pārnesi un lielu pārejamību. Paredzētas līdzenam reljefam, kā arī sausai un irdenai augsnei. Drosmīgais 8R/RT/RX sērijas traktoru dizains runā pats par sevi: vilces jauda, ko nevar apturēt nekas, un tehnoloģija, kas virza modernu lauksaimniecību nākotnē.

Skats kabīnes iekšpusē

VELCIET, LAI PAGRIEZTU