9. sērijas traktori

img-tillage-9rxtractor

9RX 640 sasniedz jaunu rekordu zemes apstrādei 24 stundu periodā

9RX 640 pieņēma izaicinājumu 2023. gada jūlijā: 24 stundu laikā 9RX, velkot 18,40 m kultivatoru, sasniedza jaunu rekordu, kopā nokultivējot 769,40 ha ar neticami zemu degvielas patēriņu —3,1 l/ha. (Profi, 2023. gada septembris)

 • 24 stundu laikā kopējais sniegums hektāros: 769,40 ha
 • Izcils 32,6 ha/h vidējais sniegums
 • Neticami zems 3,1 l/ha degvielas patēriņš
Efektīva jaudas pārvade

Efektīva jaudas pārvade

Ekskluzīvi 9. sērijas traktoriem izstrādātā e18™ transmisija ir pārbaudīta, un tā ir pārveidota, lai pārvaldītu jauno dzinēju lielāku jaudu un griezes momentu.

Milzīga agregāta jauda

Milzīga agregāta jauda

9. sērijas traktori tiek galā ar lielākajiem pieejamajiem agregātiem un nodrošina milzīgu saķeri, pateicoties plašām balastēšanas iespējām. Mēs ļausim skaitļiem runāt pašiem: 9 tonnas maksimālā celtspēja, līdz 8 hidrauliskie SCV vārsti un maksimālais balasts 30 390 kg.

Lieliska brauciena ērtības

Lieliska brauciena ērtības

Mazāka slodze muguras muskulatūrai, pareizāka poza, vieglāka elpošana — jūs varat pavadīt šajā īpaši komfortablajā sēdeklī visu dienu un joprojām justies mundrs un gatavs darbam. Mūsu 9R traktoru modeļi ir pieejami ar John Deere ActiveSeat™ II, kas novērš līdz pat 90 % no muguru slogojošām vertikālām kustībām.

Izcila redzamība

Izcila redzamība

Runājot par redzamību, mēs nepieļaujam nekādus kompromisus. Tā sākas ar panorāmas skatu un papildu integrētām priekšējām un aizmugurējām kamerām un sniedzas līdz 360° LED apgaismojumam ar 24 LED darba gaismām ar par 60 % lielāku lūmena izvadi izcilajā apgaismojuma komplektā.

Intuitīva vadība

Intuitīva vadība

9. sērija raksturojas ar viedo jaudu – izsmalcinātu lauksaimniecības tehnoloģiju izmantošanu, lai padarītu traktora darbību vienkāršāku un produktīvāku nekā jebkad agrāk. Visas vadības ierīces ir viegli aizsniedzamas, un skārienekrāna CommandCenter™ ar īsceļiem un kontekstjutīgu palīdzību padara navigāciju tik vieglu, cik vien iespējams.

Nākamā līmeņa automatizācija

Nākamā līmeņa automatizācija

Papildus visām Premium Activation funkcijām jūs izbaudīsiet arī papildu ražīguma priekšrocības, ko sniedz AutoTrac™ pagriezienu automatizācija, AutoTrac™ agregātu pasīvā vadība, AutoPath™ un Machine Sync.

 • 9R

  Šis jaudīgais riteņtraktors piedāvā plašu modeļu izvēli ar jaudu līdz 691 ZS. Papildaprīkojuma HydraCushion™ priekšējās ass balstiekārta novērš jaudas lēcienu, tāpēc jums nevajadzēs samazināt to ar droseļvārstu arī tad, kad strādājat ar pilnu jaudu. Arī garas darba dienas ir relaksējošākas, pateicoties plašajai un labi aprīkotajai kabīnei, kas pieejama arī ar īpaši ērto ActiveSeat™ II.

  Traktors 9R
 • HydraCushion™ piekares sistēma

  HydraCushion™ balstiekārtas sistēma izmanto elektroniskas un datora vadības ierīces, kas uzrauga traktora funkcijas un asu stāvokli. Pamatojoties uz šiem ievadiem, lai tās elektriskā sistēma automātiski iedarbina hidrauliskās funkcijas pacelšanai, nolaišanai vai palikšanai statiskā stāvoklī.

  Hydracushion
 • 9RT

  Traktors 9RT ir ideāli piemērots smagai vilkšanai taisnā līnijā laukos ar vieglu augsni, ierobežotām pauguru sānu nogāzēm un pietiekami lieliem galiem, lai varētu veikt laidenus pagriezienus bez pārmērīgiem augsnes uzbērumiem. AirCushion™ piekare izolē šasiju no nelīdzenas zemes iedobumiem un izciļņiem, nodrošinot negaidīti augstu braukšanas komforta līmeni.

  9RT traktors
 • AirCushion™ šasijas piekare

  Divi gaisa spilveni un lieljaudas amortizators izlīdzina triecienus. Papildu amortizāciju nodrošina īpaši spēcīgas bukses, kas darbojas kā pagrieziena punkti abām kāpurķēdēm.

 • 9RX

  Mūsu visu laiku ražīgākais 4 kāpurķēžu traktors ar balasta iespējām līdz 30 391 kg. Tā kopējā balstvirsma ir līdz 119 % lielāka, salīdzinot ar riteņtraktoriem, un par 42 % lielāka, salīdzinot ar divu kāpurķēžu traktoriem. Vilce tiek uzturēta pilnībā, pat ja tiek veikts pagrieziens zem slodzes, un rindu galos tiek radīti minimāli uzbērumi. Šaurais transporta platums, maksimālais braukšanas ātrums pa ceļu 40 km/h un 4 statņu kabīnes piekare atvieglo pārbraucienus starp laukiem.

  9RX traktors
 • Stingra konstrukcija

  Lai pārvadītu milzīgos zirgspēkus, galvenajam zobratam tagad ir 20 montāžas atveres ar izturīgākām skrūvēm. Piedziņas zobrata iemavas un veltņi ir arī modernizēti uz biezākiem materiāliem.

5G sērija

Iegūt visu stāstu

Iepazīstieties ar informāciju, kas padara 9. sēriju tik lielisku – ieskatieties 9. sērijas produktu brošūrā.

Operations Center

Operations Center

John Deere Operations Center (vadības centrs) uzreiz iegūst svarīgus operatīvos datus, lai uzlabotu pārskatāmību un palielinātu jūsu uzņēmuma produktivitāti.

Pakalpojumi

Pakalpojumi

Izpētiet visaptverošo John Deere pakalpojumu portfeli.

Precision Ag

Precision AG

Uzziniet vairāk par John Deere Precision ag tehnoloģijas daudzajiem pielietojumiem un priekšrocībām.