6R sērijas traktori

Kļūstiet viedi, paveiciet vairāk

Pamatojoties uz leģendāro vilkšanas spēku, uzticamību un komfortu, mēs 6R sērijai pievienojām divus jaunus un vēl viedākus modeļus. Mazā rāmja 6R 150 un vidējā rāmja 6R 185 modeļi papildina klāstu ar ārkārtīgi intelektiskām automatizācijas funkcijām un izcilu transporta veiktspēju. Katrs 6R traktoris ir projektēts un izstrādāts tā, lai tas būtu universālākais, vieglākais un jaudīgākais jūsu darba resursu elements.

6R sērijas traktori, liels, dzeltens

6R 250 IETAUPA VAIRĀK DEGVIELAS

Kopš 2008. gada John Deere 6R 250 atrodas testa DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (transportēšana)¹ vadībā – ar 348 g/kWh dīzeļdegvielas un 16 g/kWh izplūdes gāzu katalizācijas karbamīda patēriņa rādītājiem 6R 250 nodrošina viszemāko degvielas patēriņu, salīdzinot ar visiem līdz šim testētajiem konkurentiem¹.

Turklāt arī Lejassaksijas federālās zemes Lauksaimniecības kamera (Vācija) ir apstiprinājusi 6R 215 izcilo efektivitāti savā 2020. gada traktoru testā³.

      

Paveiciet vairāk, dariet to labāk un dariet to efektīvāk. Mēs būvējam 6R sēriju panākumiem

Precision Ag

Precision Ag

6R sērijas traktorā jūs esat gatavs tehnoloģijai, kas nemanāmi savieno mašīnas un cilvēkus, pievieno nepieredzētu precizitāti un efektivitāti un sniedz ieskatu, kas rada patiesas priekšrocības.

Nr. 1 transportēšanā

Nr. 1 transportēšanā4 5

Mūsu 6R 250 ir nepārspēts DLG PowerMix Transport 2.0 testā, un Lejassaksijas federālās zemes Lauksaimniecības kameras (Vācija) apstiprināja 6R 215 izcilo efektivitāti savā 2020. gada traktoru testā.

Viedāki priekšējie iekrāvēji

Viedāki priekšējie iekrāvēji

Viegli un ātri uzmontējami, mūsu iekrāvēji ir aprīkoti ar intelektiskām funkcijām — uzlabo jūsu ražīgumu, atgriežoties pozīcijā, uzlabo precizitāti ar dinamisku svēršanu un novērš materiālu zudumus, izmantojot elektronisko horizontālo līmeņošanu.

Kabīne un vadība

Kabīne un vadība

Jūs darīsiet visu iespējamo labāko šajā īpaši plašajā 3,33 m³ klusajā 71 dB(A) kabīnē un tās jaunajā stūra statņa displejā. Viegli apgūstiet 6R spēku, izmantojot CommandPRO™ kursorsviru un tās 11 pārkonfigurējamās pogas.

KOMFORTS

KOMFORTS

Esiet modrs un saglabājiet mierīgu fokusu: TLS™ Plus priekšējās ass piekare un HCS Plus kabīnes amortizācija darbojas kopā, nodrošinot labākās braukšanas un piedziņas iespējas laukā un uz ceļa.

ComfortSmarter hidraulika

Viedāka hidraulika

Paceliet ražīguma latiņu: Viedāka intelektiskā jaudas pārvaldība līdz pat 40 papildu zirgspēkiem hidrauliskajos pielietojumos un līdz sešiem aizmugurējiem selektīviem vadības vārstiem (SCV) ar hidraulisko plūsmu līdz 195 l/min.

6R brošūru

Iegūt visu stāstu

Iepazīstieties ar detaļām, kas padara 6R sēriju tik izcilu — ieskatieties 6R sērijas produktu brošūrā.

Frontālais iekrāvējs

Frontālais iekrāvējs

Apsverat, vai ir pienācis laiks iekrāvējam? Pārbaudiet, kas mums ir, un atrodiet to, kas jums ir piemērots!

Precision Ag

Precision Ag

Uzziniet vairāk par John Deere Precision ag tehnoloģijas daudzajiem pielietojumiem un priekšrocībām.

PowerGard

PowerGard

PowerGard™ pēcapkopes pakotne sadala apkopes izmaksas.

¹ Profi testa rezultāti, traktoru tests “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (transportēšana); no 10. līdz 16. lpp.: https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

² DLG-PowerMix tests nr. 7369; (www.dlg.org)

³ Lejassaksijas federālās zemes Lauksaimniecības kameras (Vācija) traktoru tests. “Salīdzinot standarta traktorus (bez Unimog), John Deere sasniedza vismazāko dīzeļdegvielas patēriņu. [...] Interesanti, ka, neraugoties uz zemo degvielas patēriņu, 6215R bija arī ātrākais, veicot paātrināšanos ar divām piekabēm”; www.‌lwk-niedersachsen.‌de.

4 Profi Test Results, Tractor-Test “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (Transport application); page 10 to 16:  https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

 

5 Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany) tractor test 2020. “Comparing standard tractors (without Unimog) the John Deere achieved the lowest diesel consumption. [...] It is interesting that, despite the low fuel consumption, the 6215R was also the fastest when accelerating with two trailers”. Based on Tractor Test 2020, Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany), where 6215R John Deere AutoPowr™ was compared with Claas Axion 830 CMATIC, Deutz-Fahr 7250TTV, Fendt Vario 826, New Holland T7.270 AutoCommand and Unimog U427 (www.lwk-niedersachsen.de)