6R 150Traktors

 • 165 ZS (121 kW) maks. jauda (ECE-R120) + 12 ZS (9 kW) IPM
 • 4,5 l dzinējs ar 4 cilindriem
 • 6,5 t un 2,58 m garenbāze
 • XXL ComfortView™ kabīne (3,33 m³) ar 2 panorāmas durvīm vai B balstu kreisajā pusē un 4. paaudzes CommandCenter™ displeju ar 71 d(B)A
 • Transmisijas izvēle: AutoPowr
VIETTURIS, CITS TEKSTS

6R sērija: Kļūstiet viedi, paveiciet vairāk.

6R mazā rāmja traktori: Kompakts, viegls un jaudīgs

Izbaudiet šī manevrētspējīgā, lieljaudas 4 cilindru traktora daudzpusību ar spēcīgu hidrauliku, augstu celtspēju un lielām riepām.

6R 150 aktualitātes

Izmantojiet šī unikālā, kompaktā 4 cilindru lieljaudas traktora daudzpusīgās iespējas.
Iepazīstieties ar aktualitātēm un efektivitātes paaugstināšanas funkcijām

 • Degvielas patēriņa efektivitāte

  Mūsu augstākās klases AutoPowr izcili ērtā darbība™ transmisija papildina 6R 150 jaudu un griezes momentu, nodrošinot ārkārtīgi augstu ekspluatācijas ērtību un degvielas patēriņa efektivitātes līmeni, kā to apliecina jaunākie testi.

   

  Vai tas jūs interesē? Detalizētāku informāciju skatiet slaidos zemāk! >

   

  Degvielas patēriņa efektivitāte
 • Neliels dīzeļdegvielas patēriņš un ļoti laba veiktspēja¹

  DLG-PowerMix-Test 2.0 (izmantošana uz lauka) apstiprināja 6R 150 zemo degvielas patēriņu — tikai 274 g/kWh dīzeļdegvielas un 8 g/kWh DEF.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  Neliels dīzeļdegvielas patēriņš un ļoti laba veiktspēja1
 • Degvielas patēriņa ziņā visefektīvākais¹ 4 cilindru traktors Transportējot

  DLG-PowerMix-Test 2.0 (transportējot) apstiprināja 6R 150 zemo degvielas patēriņu — tikai 375 g/kWh dīzeļdegvielas un 12 g/kWh DEF.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  6R 150: pārbaudīta degvielas patēriņa efektivitāte5
 • Nākamā līmeņa automatizācija

  Izmantojiet papildu darba ražīguma priekšrocības, ko nodrošina mūsu uzlabotā licence, piemēram, AutoTracTM Turn Automation, AutoTracTM Implement Guidance Passive, AutoPathTM, MachineSync un In-Field Data Sharing.

   

  Uzziniet par atsevišķām funkcijām nākamajos slaidos >

  Nākamā līmeņa automatizācija
 • AutoPath™

  AutoPath™ automātiski izveido vadības līnijas, pamatojoties uz datiem, kas savākti rindu kultivācijas agregāta vai stādītāja pirmajā braucienā. Šī funkcija uzņemas jūsu vadības līniju pārvaldību, aizsargājot barības vielas un palīdzot ar pārliecību un precīzi izpildīt katru gājienu. Neatkarīgi no jūsu sēšanai, smidzināšanai vai ražas novākšanai izmantotā agregāta platuma AutoPath™ nodrošinās, ka riepas vienmēr sekos stādītajām rindām un neuzbrauks augiem.

  AutoPath™
 • Labākā universālā mašīna savā svara kategorijā¹

  Žurnāla Trekker jaunākajā 2023. gada februāra laidienā traktoru testā vislabākos rezultātus uzrādīja 6R 150 un 643R iekrāvēja kombinācija. Sasniedziet jaunu darba ražīguma līmeni, izmantojot 6R un 643R iekrāvēja kombināciju ar
  mūsu dinamisko svēršanas sistēmu, atgriešanos vajadzīgajā stāvoklī un līmeniska horizonta funkciju.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

   

  Uzziniet par funkciju nākamajā slaidā >

  Labākā universālā mašīna savā svara kategorijā¹
 • Efektīva precizitāte

  Ātri uzlabojiet precizitāti1: mūsu dinamiskā svēršanas sistēma ļauj uzpildīt kausu līdz vēlamajam svaram un pakāpeniski izveidot vagonetes uzpildīšanas norādījumus.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

  Efektīva precizitāte
 • Strādājiet tik labi, kā nekad iepriekš

  Apsēdieties savā augstākās klases piekares divu virzienu kustības sēdeklī, paskatieties apkārt un izjūtiet to: es šeit visu paveikšu. Labāk, ātrāk, efektīvāk. Un klusā 71 dB(A) vidē jūs pavadīsit mierīgas, koncentrētas darba stundas plašajā 3,33 m³
  kabīnē.

   

  Ieskatieties nākamajos slaidos >

  Strādājiet tik labi, kā nekad iepriekš
 • Divu virzienu kustības sēdeklis

  Tagad ar uzlabotu piekari šis īpaši ērtais sēdeklis ir pieejams kā papildaprīkojums. Augšējā atzveltnes daļa ir pagriežama, operatoram griežoties, tādējādi nodrošinot gan muguras atbalstu, gan labāku aizmugurējās daļas redzamību.

  Divu virzienu kustības sēdeklis
 • Durvis, kuras neredzat

  Mūsu panorāmas durvis pat neizskatās pēc durvīm. Tas ir labi. Varēsit nodrošināt labu pārskatāmību caur tām. Ir pieejams arī kreisās puses B statņa variants.

  Durvis, kuras neredzat

Paveiciet vairāk, dariet to labāk un dariet to efektīvāk. Mēs būvējam 6R sēriju panākumiem

Padariet savu dienu maksimāli efektīvu ar John Deere frontālajiem iekrāvējiem

Padariet savu dienu maksimāli efektīvu ar John Deere frontālajiem iekrāvējiem

John Deere R sērijas frontālajiem iekrāvējiem ir mūsu automātiskā fiksatora konstrukcija, kas ļauj uzstādīt iekrāvēju un agregātus ar vienu klikšķi. Mūsu papildaprīkojuma tehnoloģiju pakete palielina jūsu ražīgumu.

Dinamiskā svēršana

Dinamiskā svēršana

Uzlabojiet savu precizitāti, atrodoties ceļā: Mūsu dinamiskā svēršanas sistēma ļauj uzpildīt kausu līdz vēlamajam svaram un ļauj jums izveidot pakāpeniskas vagonetes uzpildīšanas receptes.

Atgriešanās sākotnēji iestatītajā stāvoklī

Atgriešanās sākotnēji iestatītajā stāvoklī

Palieliniet savu ražīgumu atkārtotiem uzdevumiem. Izmantojot atgriešanos sākotnēji iestatītajā stāvoklī, jūs varat saglabāt līdz četrām agregāta pozīcijām, lai ātri un ērti tās atsauktu ar kursorsviru.

Līmenis pret horizontu

Līmenis pret horizontu

Šī ekskluzīvā funkcija izlīdzina agregātu paralēli zemei, ne tikai traktoram. Transportējiet rituļus ātrāk, nekad neizlejiet vai nenometiet preces un izbaudiet vienmērīgāku braukšanu.

CommandARM: Intuitīva vadība

CommandARM: Intuitīva vadība

6R sērija sarežģīto lauksaimniecības tehnoloģiju padara vienkāršāku. Viss ir ērti sasniedzams, un mūsu skārienekrāna CommandCenter raksturojas ar plūstošu navigāciju ar īsceļiem un kontekstjutīgu palīdzību.

Jauna elektroniska kursorsvira ar reversētāju

Jauna elektroniska kursorsvira ar reversētāju

Visergonomiskākais un ērtākais veids, kā darbināt frontālo iekrāvēju. Turklāt jaunā virziena maiņas funkcija uz vadības sviras ļauj mainīt traktora virzienu, nospiežot pogu. Kursorsvira ir pilnībā konfigurējama un vada visus SCV vārstus, priekšējo uzkari un pat ISOBUS funkcijas.

Kabīnes skats

VELCIET, LAI PAGRIEZTU

Ārskats

VELCIET, LAI PAGRIEZTU