Oriģinālie John Deere akumulatori

Tā ir ideāla atbilstība

Izvēloties kādu no mūsu aprīkojuma, varat paļauties uz jūsu aprīkojumam un vajadzībām atbilstošas veiktspējas StrongBox™ un Performance akumulatoru klāstu. Nekas nedarbojas labāk par akumulatoriem, ko esam izstrādājuši jūsu iekārtai.

StrongBox™ akumulatori

StrongBox™ akumulatori

Ja jums ir nepieciešama augstākās klases veiktspējas tehnoloģija augstas intensitātes lietojumiem, meklējiet StrongBox™ akumulatorus, lai tie būtu ideāli piemēroti, ko apstiprina mūsu inženieru zīmogs. Tie ir rūpnīcā uzpildīti, pilnībā aktivizēti, darbam gatavi visaugstākās veiktspējas bezapkopes akumulatori. Jūs pieredzēsit vienmēr gatavu, izcilu palaišanas jaudu pat ekstremālos apstākļos, optimālu vibrācijas pretestību, ilgs kalpošanas laiku ar labāku cikla stabilitāti, minimālu ūdens patēriņu un ļoti zemu pašizlādi.

Pielietojums


Performance akumulatori

Performance akumulatori

Mūsu Performance sērijas akumulatori ir lieliski piemēroti mazāk prasīgiem lietojumiem un tie ir zemākas cenas alternatīva, salīdzinot ar augstākās klases StrongBox™ akumulatoriem. Šie ir īstie akumulatori standarta slodzes lietojumiem, kas ir mazāk prasīgi attiecībā uz aukstās iedarbināšanas un vibrācijas izturību. Reizē ar izturīgo un uzticamo konstrukciju jūs pērkat kvalitāti par pieņemamu  cenu, iegūstot stabilu un izturīgu konstrukciju.

Pielietojums


Tehnoloģijas priekšrocība

Tehnoloģijas priekšrocība

Mūsu režģa tehnoloģija samazina režģa apaugšanu, nodrošinot ievērojami ilgāku kalpošanas laiku Maksimālā strāvas plūsma nodrošina ātrāku uzlādes uzņemšanu un optimālu vadītspēju, un vairāk svina vietās, kur elektriskā strāva ir vislielākā, nodrošina nemainīgi lielāku palaišanas jaudu. Mūsu augstas precizitātes štancēšanas ražošanas process nodrošina izturīgu struktūru un izcilu aktīvās masas pastas saķeri, lai nodrošinātu stabilu režģa struktūru, lielāku palaišanas jaudu un minimālu koroziju.

John Deere seat

Kāpēc izvēlēties oriģinālo John Deere akumulatoru?

Tā kā mēs uzbūvējām mašīnu, kurā ievietosit akumulatoru, mums ir ļoti skaidras idejas par to, kā tai izskatītos ideāls akumulators. Tāpēc mēs veidojam paši savu, lai jūs vispirms iegūtu kvalitāti, uz kuru pieteicāties — ar perfektu atbilstību jūsu iekārtai un tās prasībām.

Saistītās tēmas

Click & Collect

Click & Collect

Daļu pasūtīšana nekad nav bijusi vienkāršāka! Visas nepieciešamās detaļas ir tikai viena klikšķa attālumā.

John Deere detaļu katalogs

John Deere detaļu katalogs

Izbaudiet mūsu jauno lietotājam draudzīgo rezerves daļu katalogu tiešsaistē.