Oriģinālais John Deere filtrs

Tā ir ideāla atbilstība

Kopš mēs uzbūvējām jūsu mašīnu, mums ir arī dažas konkrētas idejas par to, kas jādara perfektiem filtriem mašīnas labā. Tāpēc mēs izstrādājam un pārbaudām paši savus oriģinālus filtrus. Ko tas nozīmē jums? Izmantojot oriģinālos John Deere filtrus, jūs veiksiet savu ieguldījumu, nodrošinot sev jaudu, kas atbilst no John Deere iegādātās tehnikas uzstādītās veiktspējas līmenim. Mūsu eļļas, gaisa un degvielas filtri novērš kaitīgu daļiņu iekļūšanu dzinējā, vienlaikus optimizējot degvielas patēriņu, lieliski pielāgojoties jūsu mašīnai un tās prasībām.

Filtri

John Deere hidrauliskie filtri

Izmantojiet mūsu oriģinālos filtrus, lai iegūtu jaudu, kas garantē lielāku veiktspēju un labāku komponentu aizsardzību jūsu hidrauliskajām sistēmām – novēršot piesārņojumu un novēršot nogulšņu un skābes bojājumus jūsu aprīkojumam.

Citiem filtriem var būt tikai divi karstlīmes kausējumi. John Deere hidrauliskiem filtriem ir pieci karstlīmes kausējumi, lai nodrošinātu vienmērīgas filtra materiāla atstarpes augstākām darba spējām.

John Deere kabīnes gaisa filtri

John Deere kabīnes gaisa filtri

Izvadiet piesārņotājus no kabīnes un turiet tos attālu no sevis. Atkal viegli elpojiet pļaušanas, presēšanas vai kulšanas laikā.

John Deere kabīnes gaisa filtru piedāvājums ietver daudzas izvēles iespējas, piemēram, mūsu aktīvās ogles filtru Carbon Filter Plus. Trīs aizsardzības slāņi novērš vairāk nekā 95% piesārņotāju un alergēnu. Augstas veiktspējas daļiņu filtra slānis bloķē gandrīz 100%
putekļu, netīrumu un ziedputekšņu un aizsargā pret neveselīgajiem PM2,5 piesārņotājiem. Aktīvās ogles slānis noņem smakas, neitralizē kaitīgās gāzes un samazina baktēriju un pelējuma vairošanos. Visbeidzot, biofunkcionālais slānis
uztver alergēnus.

eļļas filtri

John Deere eļļas filtri

Netīra eļļa apgrūtina jūsu dzinēja darbību, patērē vairāk degvielas un saīsina apkopes intervālus. Aizsargājiet savu dzinēju, lai tas ilgāk darbotos efektīvi.

Mūsu eļļas filtriem ir vienmērīgs atstatums starp materiāliem bez atstarpēm, kas aiztur daļiņas līdz vienai piektajai daļai no cilvēka mata platuma. Spirālveida un gofrētā centrālā caurule palielina izturību, lai novērstu filtra materiāla sabrukšanu, un gumijas blīves rada stingrāku blīvējumu nekā plastmasas blīves, kas atrodamas uz zemākas kvalitātes filtriem.

gaisa filtri

John Deere dzinēja gaisa filtri

Mūsu dzinēja gaisa filtri efektīvi samazina dzinēja nodilumu, noņemot putekļus, netīrumus un citus piesārņotājus no ieplūdes gaisa.

John Deere gaisa filtru vienmērīgi sakrokotie un izcilie filtrēšanas materiāli nodrošina papildu efektivitāti un garākus apkopes intervālus. To gaisa plūsma nodrošina minimālu plūsmas ierobežojumu, vienlaikus uztverot vairāk piesārņotāju nekā vadošie konkurētspējīgie gaisa
filtri, nodrošinot pareizu gaisa/degvielas maisījumu, kas atbrīvo visu nepieciešamo jaudu.

John Deere degvielas filtri

John Deere degvielas filtri

Ūdens var izraisīt nopietnus jūsu degvielas sistēmas bojājumus.

Mūsu degvielas filtri ne tikai aizturēs ūdeni, bet arī esam izstrādājuši tos tā, lai to atgrūstu. To stingrās krokas un vienmērīgi izvietotie materiāli uztver ūdens un putekļu daļiņas, pirms tās nonāk degvielas sistēmā. Tajā pašā laikā filtra materiāls ar pārklājumu aktīvi atgrūž ūdeni un novērš tā izsūkšanos cauri filtram degvielā Viegli iztukšojamie vārsti padara apkopi vienkāršu.

Vai zinājāt?
"Netīri filtri var palielināt degvielas patēriņu par vairāk nekā 5 %".

John Deere Company
Tas ir iekļauts sortimentā!

Tas ir iekļauts sortimentā!

Iegūstiet visaptverošu aizsardzību savam aprīkojumam, izmantojot John Deere oriģinālos filtrus un mūsu visaptverošo atbalstu. Tas ir veids, kā jūs iegūsiet maksimālu sava ieguldījuma kalpošanas laiku ar viszemākajām iespējamām īpašuma izmaksām un maksimālu aizsardzību pret nevēlamu dīkstāvi.

filters-image-en

Gaisa filtrs vieglai elpošanai

Novērsiet vairāk nekā 95% piesārņotāju un alergēnu, kas padara jūsu darba dienu nepatīkamu pļaušanas, kulšanas vai presēšanas laikā.

Skatīt vairāk

filters-image-en

Saistītās tēmas

click-and-collect

Click & Collect

Detaļu pasūtīšana nekad nav bijusi vienkāršāka! Visas nepieciešamās detaļas ir tikai viena klikšķa attālumā.

John Deere Parts katalogs

John Deere Parts katalogs

Izbaudiet mūsu jauno lietotājam draudzīgo rezerves daļu katalogu tiešsaistē.