Oriģinālie John Deere LED lukturi


Tā ir ideāla atbilstība

Vai jūs zinājāt, ka oriģinālās John Deere LED gaismas ir ne tikai jaudīgākas, bet arī energoefektīvākas nekā halogēnās gaismas? To dabiskais apgaismojums ļauj jums redzēt vairāk un nenogurdina acis, vienlaikus nodrošinot ilgāku akumulatora un ģeneratora kalpošanas laiku.

LED lukturi

Spilgta energoefektivitāte

Mēs piedāvājam LED ar plašu gaismas izvades (lūmenu) diapazonu, lai atbilstu individuālām gaismas jaudas un izmaksu vajadzībām. Visspēcīgākās gaismas ar 3000 efektīvajiem lūmeniem pārspēj HID platumā un dziļumā, vienlaikus nodrošinot spilgtāko un skaidrāko gaismu ar mazāku akumulatora enerģijas patēriņu.

Kas jums būtu jāzina par LED gaismām: Daudzas pēcpārdošanas gaismas tiek reklamētas ar ļoti augstiem lūmenu līmeņiem. Bieži vien šie skaitļi atspoguļo tikai teorētiski maksimālo LED gaismas lūmenu līmeni, jo to efektīvie lūmeni ir ļoti zemi.

Efektīvie lūmeni ir precīzs gaismas novērtējums normālā lietošanā. John Deere gaismas tiek vērtētas gan teorētisko, gan efektīvo lūmenu līmenī, lai jūs varētu precīzi salīdzināt izvadi. John Deere LED gaismas nodrošinās vislabāko sniegumu par jūsu naudu.

 • John Deere LED gaismas – izgatavotas jūsu John Deere

   

  Ir pieejamas divu atšķirīgu veidu LED gaismas:

  – Tiešās nomaiņas LED gaismas ir veidotas tā, lai nevainojami pielāgotos oriģinālo halogēna gaismu pozīcijai. Vienkāršā spraudņa uzstādīšana ļauj vienmērīgi sasniegt nākamo apgaismojuma līmeni.

  – Pamatnes LED gaismas var uzstādīt dažādās vietās jūsu mašīnā, kur jums nepieciešams papildu apgaismojums.

  LED

Saistītās tēmas

click-and-collect

Click & Collect

Detaļu pasūtīšana nekad nav bijusi vienkāršāka! Visas nepieciešamās detaļas ir tikai viena klikšķa attālumā.

John Deere Parts katalogs

John Deere Parts katalogs

Izbaudiet mūsu jauno lietotājam draudzīgo rezerves daļu katalogu tiešsaistē.