Filtri

Filtri

John Deere filtri ir nepieciešams papildinājums mūsu augstākā līmeņa apkopes šķidrumiem. Ir pierādīts, ka tie aizsargā jūsu aprīkojumu no kaitīgām daļiņām, kas iekļūst jūsu sistēmā, un vienlaikus pagarina aprīkojuma kalpošanas laiku.

Mēs izstrādājam savus filtrus no augstas kvalitātes materiāla, kas var uztvert daļiņas, kas izmērā ir tikai viena piektā daļa no cilvēka mata platuma! Jūs noteikti pamanīsiet ilgāku apkopes intervālu un kopumā labāku aizsardzību.

Izvērst visuSakļaut visu

Eļļas filtri

Eļļas filtri

John Deere eļļas filtri ir speciāli izstrādāti, lai izfiltrētu sīkas daļiņas, piemēram, netīrumus un citus piesārņotājus, pirms tie piesārņo jūsu motoru. Netīra eļļa jūs palēninās, samazinot produktivitāti un saīsinot apkopes intervālus. Tāpēc John Deere filtri tiek pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka tie uztver vairāk putekļu nekā zemākas kvalitātes filtri.

Apsverot eļļas filtrus, ņemiet vērā sekojošo:

 • ja filtram nav pietiekamas netīrumu noturēšanas spējas, netīrā eļļa sāks spiesties garām filtram pirms tā maiņas intervāla beigām.
 • Filtra apiešana ļauj motorā iekļūt gružiem, radot nevajadzīgu nodilumu.

Ieguvumi:

 • vienmērīgi locījumi un materiālu atstarpes nodrošina vienmērīgu filtrēšanu un labāko kopējo aizsardzību bez izņēmumiem.
 • spirālveida gofrētā centrālā caurule palielina noturību, lai novērstu filtra materiāla sabrukšanu un nevēlamu daļiņu iekļūšanu jūsu sistēmā.
 • gumijas blīves nodrošina labāku blīvējumu nekā plastikāta blīves, kas atrodamas konkurentu filtros.

Degvielas filtri

Degvielas filtri

John Deere degvielas filtri

Attiecībā uz degvielu, tās lielākais ienaidnieks ir ūdens. Tieši tāpēc John Deere degvielas filtri ir izveidoti ne tikai, lai uztvertu ūdeni, bet arī lai to atgrūstu. Mūsu filtra materiālam ir pārklājums, kas neļauj iekļūt ūdenim, novēršot rūsu un mikrobu augšanu, kas var bojāt degvielu un izraisīt sliktu degvielas ekonomiju.

Ieguvumi:

 • blīvi locījumi un vienmērīgs materiāla kārtojums nodrošina augstu ūdens un putekļu daļiņu uztveršanas spēju, pirms tās var bojāt jūsu degvielu.
 • filtra materiāls ar pārklājumu atgrūž ūdeni un novērš tā izsūkšanos cauri degvielā, kā tas iespējams ar filtriem bez pārklājuma.
 • ciešs blīvējums starp materiālu un filtra korpusu novērš nefiltrētas degvielas nonākšanu motorā.

Gaisa filtri

Gaisa filtri

John Deere gaisa filtri

John Deere gaisa filtri ir vēl viena augstas kvalitātes aizsardzība pret piesārņotājiem, kas cenšas nonākt jūsu dzinējā. Tie samazina dzinēja nodilumu, savācot putekļus, netīrumus un citus piesārņotājus no iesūcamā gaisa. Tie ir ļoti efektīvi, kad runājam par nevēlamu daļiņu uztveršanu.

Ieguvumi:

 • vienmērīgi locījumi un vairāk filtra materiāla nodrošina augstu efektivitāti un ilgākus apkopju intervālus.
 • pareiza gaisa plūsma nodrošina minimālus plūsmas ierobežojumus, vienlaicīgi savācot vairāk piesārņojuma nekā vadošo konkurentu gaisa filtri.
 • ciešs blīvējums neļauj piesārņojumam pakļūt garām filtram.

Hidrauliskie filtri

Hidrauliskie filtri

John Deere hidrauliskie filtri

Mūsu hidrauliskie filtri ir paredzēti tieši John Deere hidraulisko sistēmu aizsardzībai no komponentu nodiluma un hidrauliskā pārspiediena plūsmas. Tie nepieļauj piesārņotāju iekļūšanu un novērš bojājumus, ko mašīnai rada nogulsnes un skābes.

Ieguvumi:

 • vienmērīgi locījumi nodrošina lielāku piesārņojuma uztveršanu un garākus apkopes intervālus.
 • papildu karstās līmes kausējumi pastiprina filtra materiālu un nodrošina vienmērīgas atstarpes.