Akumulatori

John Deere akumulatori

Akumulatori – jauda, lai strādātu

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties kādu no mūsu standarta slodzes Performance akumulatoriem vai lieljaudas StrongBox klāsta, mums ir akumulators katrai jūsu vajadzībai. Un, lai gan mūsu akumulatori ir ar John Deere zīmolu, tie iederas lielākajā daļā transportlīdzekļu vai iekārtu.

Jūsu John Deere izplatītājam ir pilns visaugstākās kvalitātes barošanas bloku klāsts; tie ir pilnībā uzlādēti un gatavi darbam. Kāpēc samierināties ar ko citu?

Radīti ilgai kalpošanai

Tāpat kā viss pārējais John Deere, arī jūsu akumulators ir izgatavots, lai sniegtu gadiem ilgu uzticamu kalpošanu. Tāpēc, kad beidzot pienācis laiks to aizstāt, neriskējiet. Izvēlieties oriģinālu un labāko – un izbaudiet to pašu pārbaudīto sniegumu, kāds jums vienmēr bijis.

Mūsu akumulatoru solījums.

 • Izcila palaides veiktspēja pat ekstremālos darbības apstākļos
 • Ekstremāla noturība pret vibrācijām: ilgāks kalpošanas mūžs nekā konkurentiem SAE J930 vibrāciju testā, ko veic neatkarīga laboratorija.
 • Liela uzlādes un izlādes noturība pat ar izslēgtu motoru
 • Uzlabota enerģijas piegāde

Paļauties uz kvalitatīvajiem John Deere akumulatoriem šādiem lietojumiem.

 • Saimniecībā un fermā
 • Augstas slodzes darbiem tirdzniecībā un rūpniecībā
 • Laivām, visurgājējiem, motocikliem un golfa mašīnām
 • Vieglas noslodzes kravas automašīnām, pikapiem, furgoniem un vieglajām automašīnām
John Deere StrongBox akumulatori

John Deere StrongBox akumulatori

John Deere StrongBox akumulatori pieejami divās galvenajās kategorijās, lai atbilstu jūsu sprieguma sistēmai un darbības prasībām. Visām kategorijām ir izcilas cikliskās komutācijas spējas un rezerves jauda, kas iebūvētas standarta aprīkojumā. Visi John Deere StrongBox akumulatori ir izgatavoti atbilstoši John Deere prasīgajām specifikācijām, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās tehnoloģijas. Tā rezultātā neviens cits zīmols tirgū nespēj pielīdzināties šai augstas kvalitātes konstrukcijai un ar datoru projektētām iekšējām un ārējām sastāvdaļām.

StrongBox akumulatori

Izvērst visuSakļaut visu

StrongBox

StrongBox akumulatori

John Deere StrongBox akumulatori ir mūsu akumulatoru klāsta pamats — tie izgatavoti atbilstoši John Deere prasīgajām specifikācijām, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās tehnoloģijas.

Kvalitatīva dizaina iezīmes.

 1. Sākotnējai uzglabāšanai rūpnīcā tiek veikta sausā uzlāde.
 2. Caur sienu metinātie starpelementu savienotāji ir par 12 procentiem lielāki nekā citu zīmolu akumulatoriem, lai izturētu spēcīgu vibrāciju, nodrošinātu ātru palaišanu un uzticamu jaudu sevišķi aukstos apstākļos.
 3. Īpašs radiāla režģa dizains ar iebūvētu uzmavu ļauj elektriskajai strāvai plūst efektīvāk, nodrošinot lielākus kloķa ampērus, ātrāku uzlādi un noturību pret koroziju.
 4. Īpaši smagās plāksnes nodrošina lielāku rezerves jaudu sevišķi aukstās dienās.
 5. Mikroporainas plastmasas aplokšņu veida separatori likvidē elektriskos īssavienojumus un novērš pozitīvās plates materiālu saskari ar negatīvo plati. Turklāt tie novērš separatoru koroziju un nepareizu izvietojumu, kas var izraisīt īssavienojumus.
 6. Ar epoksīda stiprinātām plāksnēm StrongBox akumulatori ir stiprāki nekā akumulatori ar karsta kausējuma plāksnēm. Ir samazināta arī vibrācija, kas ir galvenais komerciāli pieejamo akumulatoru kļūmju cēlonis.

Pielietojums

Visu veidu lieljaudas un mazjaudas aprīkojums, ko izmanto saimniecībās, fermās un būvlaukumos; vispārēju darbu, zāliena un dārza aprīkojums, elektriskie transportlīdzekļi, sporta piederumu transportlīdzekļi un visurgājēji.

StrongBox ST

StrongBox ST akumulatori
Papildus parasto John Deere StrongBox akumulatoru izcilajām iezīmēm, StrongBox ST akumulatoriem ir arī sudraba tehnoloģijas sakausējuma režģis – tas paredzēts akumulatora kalpošanas laika pagarināšanai darba vidē ar augstu karstumu.

Kvalitatīva dizaina iezīmes.

 • Sudraba tehnoloģijas sakausējuma konstrukcija ir noturīga pret koroziju un nodrošina ilgāku kalpošanas laiku augsta karstuma apstākļos.
 • Efektīvs radiālais raksts nodrošina ātrāku augstsprieguma iedarbināšanu.
 • Pilna perimetra rāmju sliedes palielina izturību un nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.
 • Pozitīvs lietais režģa dizains ar palielinātu iekšējā režģa stiepļu diametru uzlabo noturību pret koroziju un palielina izturību.
 • Mazie režģa logi uzlabo aktīvo materiālu saglabāšanu.
 • Lielais uzmanvas platums un augstums palielina izturību un nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.
 • Bez apkopes — normālā ekspluatācijas laikā nav nepieciešams pievienot ūdeni.

Pielietojumi
Visu veidu lieljaudas un mazjaudas aprīkojums, ko izmanto saimniecībās, fermās un būvlaukumos; vispārēju darbu, zāliena un dārza aprīkojums, elektriskie transportlīdzekļi, automobiļi, sporta piederumu transportlīdzekļi laivas, motocikli un visurgājēji

 

StrongBox Wet

StrongBox Wet akumulatori
John Deere StrongBox Wet akumulatori, tāpat kā visi StrongBox akumulatori, atbilst visiem John Deere kvalitātes standartiem. Tie ir izstrādāti, lai atbilstu John Deere aprīkojuma prasībām.

Kvalitatīva dizaina iezīmes.

 • Pilnībā aktivizēts, gatavs pārdošanai
 • Labāka cikla stabilitāte
 • Ļoti zems ūdens patēriņš
 • Ļoti zema pašizlāde
 • Sakausējums: PbCaSn (svins / kalcijs / alva)

Pielietojumi
Visu veidu lieljaudas un mazjaudas aprīkojums, ko izmanto saimniecībās, fermās un būvlaukumos; vispārēju darbu, zāliena un dārza aprīkojums, elektriskie transportlīdzekļi, sporta piederumu transportlīdzekļi un visurgājēji. StrongBox Wet akumulatoriem ir režģa tehnoloģija, kas norāda uz acīmredzamu akumulatora kalpošanas laika, drošības un palaišanas jaudas uzlabošanos

Tehnoloģijas ieguvumi.

 • Optimizēta noturība pret vibrācijām
 • Uzlabota enerģijas piegāde

1 – Pati tehnoloģija
Stabilais un pilnīgais režģa ietvars samazina režģa izplešanos un novērš
īssavienojumus.

Ieguvums: skaidri palielināts kalpošanas laiks.

2 – Režģa konstrukcija
Veidota maksimālai strāvas plūsmai, režģa konstrukcija nodrošina ātrāku uzlādēšanas pieņemšanu un optimālu vadītspēju. Konstrukcija nodrošina vairāk svina tur, kur ir vislielākā elektriskā strāva.

Ieguvums: pastāvīgi augsta palaišanas jauda

3 – Režģa struktūra
Režģa izgatavošana, izmantojot nepārtrauktu, augstas precizitātes štancēšanas procesu, nodrošina stabilu struktūru un izcilu aktīvās masas pastas adhēziju.

Ieguvums: augstas kvalitātes, stabila režģa struktūra, pastāvīgi lielāka palaišanas jauda un minimāla korozija

StrongBox MowPro

StrongBox MowPro akumulatori
Visu modeļu zāliena un dārza mašīnu aprīkojumam.

StrongBox MowPro ir vēl viens čempions mūsu Premium klases lieljaudas akumulatoru kategorijā. Tie ir īpaši izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu zāliena un dārza aprīkojuma palaišanu.

Tie piedāvā tādas pašas izturīgās iezīmes un pievienotās vērtības priekšrocības kā parastie StrongBox akumulatori — stiprinātās plāksnes, par 25 procentiem lielākus starpelementu savienotājus, īpaši radiālus režģus, īpaši smagās plāksnes un daudz ko citu.

John Deere Performance akumulators

Performance akumulatori

John Deere Performance akumulators. StrongBox Premium akumulatoru klāsta ekonomiska alternatīva. Konstrukcija, kas atbilst vai pārsniedz nozares specifikācijas - ideāls risinājums lietojumiem, kas neprasa ekskluzīvas tehnoloģijas un StrongBox akumulatoru oriģinālās iekārtas konstrukciju.

Kvalitatīva dizaina iezīmes.

 • Konteiners un vāks no augstas pretestības polipropilēna.
 • Pastiprināti savienojumi, kas pasargā no vibrācijām.
 • Aplokšņu veida separatori, kas likvidē elektriskos īssavienojumus un novērš koroziju.
 • Uzticama veiktspēja
 • Liela palaides strāva visās sezonās
 • Optimāla enerģijas uzkrāšana un ievērojama izturība

Pielietojums

Lauksaimniecības, komerciāls, automobiļu, vieglais kravas automobilis, sporta aprīkojums, zāliens un dārzs, vispārēju darbu transportlīdzeklis, golfa ratiņi, elektriskais transportlīdzeklis un jūras.

Akumulatoru piederumi

Plašais John Deere akumulatora piederumu klāsts ietver:

 • krokodila tipa klipus
 • savienotājus
 • akumulatora spailes
 • cilpiņas
 • zemējuma sloksnes
 • Akumulatoru izolatora slēdži
  ideāli piemēroti dārga aprīkojuma vienkāršai un ekonomiskai imobilizēšanai

…visu nepieciešamo.

Akumulatora papildu kabelis:

no 400 A līdz lieljaudas 600 A izvēlei

Akumulatoru apkopes lādētājs:

pilnīgi automātisku apkopes lādētāju izvēle, lai uzturētu un pagarinātu akumulatora darbības laiku, ieskaitot:

- apkopes lādētājus no 0,8 A līdz 90 A mainīgas intensitātes modeļiem

- akumulatora stāvokļa indikatoru

John Deere ir jūsu akumulatoru un piederumu veikals, kur atradīsiet visu nepieciešamo.