Priviliģēta vieta darbam, atpūtai un spēlēšanai

Tirdzniecības vietas

Pietro Binagi ir laimīgs, ka atrodas dziļi vienā no Itālijas cienījamākajiem vīna reģioniem, ka ir pārcēlies prom no pilsētas un atradis sapņu darbu, kas veicina viņa mīlestību pret laukiem un aizraušanos ar golfu.

Toskānas šedevrs

Pietro Binaghi uzskata, ka ir laimīgs, jo var baudīt savu darbu – un aizraušanos ar golfu – tik skaistā, dabiskā vidē. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā nav daudz golfa kūrortu, un tiem, kam ir paveicies staigāt pa svētīto zālienu Castiglion del Bosco Toskānā, ir apziņa, ka atrodaties īpašā laukumā, kas paredzēts dažiem priviliģētajiem.

 • PJETRO BINAGI

   

   

   

  Galvenais zāliena speciālists, Castiglion del Bosco

  “Šī ir lieliska vieta, kas ir pievilcīga ne tikai tūristiem, bet arī īstiem golfa entuziastiem.”

  Pjetro Binagi
Castiglion del bosco

Eiropas labākā vīna un golfa pieredze

Castiglion del Bosco atrodas aptuveni 70 kilometrus uz dienvidiem no Sjēnas Brunello vīna darīšanas reģionā, un īpašumā ir skaista 800 gadus veca muiža ar pilsdrupām, viduslaiku baznīcu un vienu no labākajiem privātajiem golfa laukumiem Eiropā. Leģendārā British Open uzvarētāja Tom Weiskop projektētais prestižais laukums – iekārtots starp lēzeniem lauku kalniem un vīna dārziem – piedāvā nepārspējamu spēles pieredzi brīnišķīgā, skaista dabas vidē.

“Esmu tik lepns, ka strādāju šajā vidē… ar fantastisko laukumu, kurā tiek ievērots dabiskā reljefa skaistums un viļņojums, neizjaucot zemes stāvokli.”

Pietro Binaghi

Svaiga gaisa elpa

Zalvenais zāliena uzturētājs Pietro Binaghi novērtē prieku, ko sniedz darbs šādā mierīgā vidē, īpaši pēc 26 gadiem, kas pavadīti, dzīvojot pilsētā. Sākotnēji studējot lauksaimniecību, gleznaino Toskānas pakalnu aicinājums viņam atkal ļāva ‘elpot’ ar pilnu krūti. Un kā dedzīgam golfa spēlētājam iespēja strādāt Castiglion del Bosco bija pārāk neatvairāma.

“Mans darbs apvieno divas manas dzīves galvenās aizraušanās: Es studēju lauksaimniecību; un man patīk golfs… tāpēc tas ir tāpat kā darīt abas lietas vienlaikus.”

Augstākie standarti

Katra diena ir atšķirīga un piedāvā jaunus izaicinājumus Pietro un viņa komandai. Tomēr viena lieta paliek nemainīga: viņu rīcībā esošā aprīkojuma kvalitāte ļauj uzturēt augstākos laukumu pārvaldības standartus. Iekārtu uzticamība ir pašsaprotama, un katra modeļa precizitāte un evolūcija sniedz viņa komandai pilnīgu pārliecību ikdienas uzdevumu veikšanā. Pietro devīze ir vienkārša – turpiniet pilnveidoties ar katru dienu.

“Man nekad nav jādomā par to mašīnu uzticamību vai veiktspēju – tās vienkārši strādā – un esmu par to ļoti priecīgs.”

 

Nāk pilns aplis

Kā trīs bērnu tēvs Pietro priecājas, ka var audzināt savu ģimeni zem Toskānas debesīm. Viņš cer, ka arī viņos attīstīsies aizraušanās ar golfu, pat ja viņš atzīst, ka bērnībā devis priekšroku futbolam. Viņa mīlestība pret spēli, protams, radās vēlāk, – un līdz ar to viņš sāka novērtēt dabu un pastaigas brīvā dabā.

“Es noteikti biju ģimenes ‘melnā aita’, – jo izvēlējos spēlēt futbolu, – bet tagad golfa laukumā pavadu vairāk laika nekā visa mana ģimene kopā!”

7500A
Pjetro Binagi
Biznesa apvienošana ar prieku

Biznesa apvienošana ar prieku

Gadu gaitā pieredze ir iemācījusi Pjetro, ka lepnums par savu darbu un labi draugi ir apmierinātības ar darbu un vispārējas laimes atslēga. Viņam patīk lielākā daļa cilvēku, jo īpaši tie, kuri aizraujas ar savu darbu, novērtē kvalitāti un spēj apvienot biznesu ar prieku – golfa laukumā un ārpus tā.

“Tas, kas mani pārsteidz par John Deere, ir viņu dziļā izpratne par spēli un tas, kas ir nepieciešams, lai uzturētu labi sagatavotu laukumu – un tas man dod pārliecību, strādājot ar viņiem.”

Bez nožēlas

Kad viss ir pateikts un izdarīts, rūpēties par šo majestātisko laukumu ir vairāk nekā tikai darbs – tas ir Pietro aicinājums un sapņa piepildījums. Viņš nekad nav atskatījies atpakaļ, kopš savu veco dzīvi pilsētā nomainījis pret Toskānas Kastiljonas del Bosko krāšņumu. Un kurš gan var viņu vainot par to, ka viņš tiecas pēc un sasniedz savu ideālo darba un dzīves līdzsvaru?

Roku zāle
Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast savu John Deere izplatītāju