Pasaule tālu

Mīlestība no pirmā acu skatiena

Dabiskā apkārtne, kurā ir daudz savvaļas dzīvnieku un mazāk nekā stundu brauciena attālumā no Parīzes, gleznainā Golf de l’Isle Adam golfa laukuma uzturēšana ir Leslijas Piljē sapņa piepildījums.

Parīzi atstājot aiz muguras

Golf de l’Isle Adam klubs atrodas idilliskā, mežainā kalna nogāzē, tikai 45 minūšu attālumā no galvaspilsētas. Viens no skaistākajiem laukumiem Ile de France reģionā, tā ir vieta, kur parīzieši dodas, lai aizbēgtu no pilsētas un iegremdētu sevi dabā. Kāds, kurš to dara katru dienu, ir galvenā zāliena uzturētāja Leslija Piljēra, kura savas attiecības ar laukumu raksturo kā mīlestību no ‘pirmā acu skatiena’.

 • LESLIE PILLIER

   

   

   

  Galvenais apzāļotājs, Golf de l’Isle Adam

  “Es iemīlējos kursā jau pirms atnācu šeit strādāt. Reiz es to apmeklēju un domāju, ka tas ir skaists. Tātad, kad radās darbs, man tas vienkārši bija jāsaņem!”

  LESLIE PILLIER
7500a-r2g021063- lielais
3033r-r2g021088- lielais

Panorāmas skaistums

Ir viegli saprast, kāpēc Leslie nodevās ar visu sirdi Golf de l’Isle klubam. Ideālā vietā, mežainās Oise ielejas vidū un daļa no 200 hektāru lielā īpašuma – tostarp kluba mājas, kas atrodas atjaunotā 18. gadsimta lauku mājā – tā ir dabas mīļotāju paradīze. Laimīgie golfa spēlētāji, kuri ‘uzlādē’ savas baterijas laukos, bieži sastopas ar savvaļas dzīvniekiem, dodoties pa 6188 m garo apvedceļu ap 72 laukumiem.

“Manuprāt, pārsteidzoša ir visa daba, ko mēs šeit esam ieguvuši. Es tikko redzēju trīs briežus – un mums ir bruņurupuči, zaķi, truši, gārņi, daudz savvaļas dzīvnieku… Tas ir vienkārši pārsteidzoši.”

 

Vilinošs izaicinājums

Leslie un viņa komanda cenšas ievērot filozofiju, kas sākotnēji vadīja pasaulslaveno arhitektu Ronald Fream, kad viņš projektēja Golf de l’Isle laukumu, kas ‘ļauj katram spēlētājam izvirzīt mērķi, ko viņš var sasniegt un savaldzināt gan iesācēju, gan labāko spēlētāju’. Lai nodrošinātu, ka plašie golfa laukumi ar to dabiskajiem viļņiem un plašo zālienu turpina piedāvāt spēlētājiem šos izaicinājumus un atlīdzības vienādos mērogos, Leslie nesen ir uzticējies John Deere – jaunajam un neaizstājamam darba veidam.

“Nekad neesmu iegādājies John Deere pirms šī brīža, ne arī visu tehnikas parku. Tā ir pirmā reize, un es to nemaz nenožēloju – tas ir viens no labākajiem lēmumiem, ko jebkad esmu pieņēmis.”

3033r-r2g021267-hero

Uzticams draugs

Laukums ir ieguvis lielisku reputāciju, jo spēlētāji sastopas ar milzīgo ainavu daudzveidību un tā pievilcīgo bedrīšu dizainu, kas mijas starp mežu un plato, – kas ir lieliska britu un amerikāņu tendenču sintēze. Lai sasniegtu šāda veida apdari, ir nepieciešama centība, prasme un ievērojams tehniskais parks, uz ko var paļauties par 100 procentiem.

“John Deere mašīnas palīdz mums paveikt darbu, jo tās ir uzticamas un ar ļoti labu griezuma kvalitāti. Mums šeit tagad ir dažas ļoti labas mašīnas.”

260sl-r2g021160-lielais

Atbalsta struktūra

Leslijas vēlme izmēģināt visu izmēru John Deere mašīnas tika apmierināta Golf de l’Isle laukumā. Un īpašumtiesību pieredze ir bijusi ļoti pozitīva, pat līdz pēcpārdošanas [1] pakalpojumiem, ko sniedz viņas vietējie speciālisti. Šī partnerība ļauj viņam relaksēties un koncentrēties uz sagaidāmo augsto standartu saglabāšanu, zinot, ka viņa var paļauties uz savu komandu un mašīnām, lai nodrošinātu, ka ‘dīkstāves’ ir pagātnē.

“Mūsu attiecības ar John Deere izplatītāju ir ļoti labas. Mēs pasūtām vajadzīgo detaļu, tā parasti tiek piegādāta 24 stundu laikā, un iekārta ir gatava atkal darbam, bez problēmām.”

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast savu John Deere izplatītāju