Plānošana un spēlēšana nākotnei

Augsne topošajiem čempioniem

Vācijas dienvidrietumos īpašs golfa klubs palīdz attīstīt nākamās paaudzes talantīgus amatieru un profesionālus spēlētājus. Lepojas ar to, ka kursi, daudzas prakses vietas un apkārtējās ainavas atbilst mērķim, saka Hector Zapata, zāliena kopējs mācību iestādē St. Leon-Rot…

Izcilības vīzija

Izcilības vīzija

St. Leon-Rot ir izveidojis reputāciju visā Eiropā kā viena no veiksmīgākajām un inovatīvākajām golfa organizācijām, kas specializējas spēļu un treneru talantu attīstībā. Unikāls galamērķis gan iesācējiem, gan ekspertiem, tā golfa akadēmija nodrošina nepārspējamu apmācību tiem, kas vēlas uzlabot visus savas spēles aspektus. Atbildību par labākā iespējamā spēļu laukumu klāsta nodrošināšanu Hektors Zapata uzņem nopietni.

 • HECTOR ZAPATA

   

   

   

  Zāliena speciālists, St. Leon-Rot

  “Visa vecuma un dažādu spēju spēlētāji vēlas uzlabot savu spēli, tāpēc mūsu akadēmija un sertificētie PGA instruktori ir gatavi palīdzēt – un manas komandas strādā, lai izveidotu un uzturētu zaļumus un apkārtējās teritorijas, lai tas varētu notikt.”

  LESLIE PILLIER

Pielāgoti kursi

Īpaši pielāgotas apmācības var notikt tikai īpaši pielāgotā mācību vidē, tāpēc godalgojamas spēles vides izvēle St. Leon-Rot ir nepārspējama. St. Leona ir saišu stila laukums, kas atgādina Skotijas un Īrijas spēļu vietas, un no 2011. līdz 2015. gadam Golf Journal lasītāji to atzina par ‘Vācijas populārāko golfa laukumu’. Blakus esošā Course Rot pirms tam ieguva tādu pašu atzinību 11 gadus pēc kārtas. Tomēr tā ir tikai aisberga redzamā daļa…

“Papildus diviem čempionāta laukumiem esam ieguvuši pievilcīgu deviņu bedrīšu laukumu, kas sniedz spēlētājiem ideālu iespēju praktizēt savu īso spēli. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem un jaunākiem spēlētājiem, kuri sper nākamo soli, salalīdzinot ar mūsu piecu bedrīšu ‘bērnu laukumu’, kas, cerams, būs sākumpunkts nākamajiem čempioniem!”

7700a-plānošana-un-spēlēšana-nākotnei
2750-e-pļaušanas-hibrīdplānošana-un-spēlēšana-nākotnei
7700a-plānošana-un-spēlēšana-nākotnei

Tiecieties pēc pilnības

St. Leon-Rots nodošanos apmācībām izceļ arī iespaidīgais prožektoru izgaismots treniņlaukums (ar 134 bumbiņu turētājiem) un “Wedge-o-Drom” (aptver 20 000 m²). Tur ir arī: septiņi ‘mērķa’ zālieni ar bunkuriem; divi 30 m augsti masti, lai trenētu bumbiņas ‘izspēli’ un ‘slīpsitienu’; viļņota bumbiņu paliktņu zona; un liels, plakans metienu laukuma bunkurs. Pievienojiet tam 1600 m² viļņainu metiena grīnu un divus tuvsitiena un divus mešanas grīnus, un ir skaidrs, ka šis ir ideāls galamērķis sitienu spēles uzlabošanai, handikapu samazināšanai un, iespējams, pat jaunu talantu atklāšanai.

“Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts, mūsu sitienu trenēšanas zona, īszāles laukumi ap bedrīti un desmit zāliena bunkuri nodrošina ideālus treniņu apstākļus jebkura sitiena uzlabošanai. Es ļoti lepojos ar to, ka pārliecinājos, ka spēles virsmas ir labā stāvoklī, lai tas varētu notikt.”

Harmonijā ar dabu

St. Leon-Rot ainavā ir parks, pļavas, ūdens apdraudējumi, sarežģīti bunkuri un viļņotas nogāzes. Tas nozīmē, ka Hektors un viņa komanda lielā mērā paļaujas uz dažāda veida John Deere aprīkojumu, lai uzturētu augstākos golfa standartus un visskaistāko vidi. Stumjamās pļaujmašīnas ir viens no viņa iecienītākajiem darba instrumentiem, jo gala apdare ir ‘lieliski piemērota – zālienam un arī zāliena kopējiem!’ Tomēr, lai ar vislabāko kvalitāti ātri segtu lielākas platības, viņš vienmēr vēršas pie 2750.

“Jaunākais 2750 ir tik viegls, ka to var vadīt ar vienu pirkstu! Ar šo modeli var griezt pilnīgi visu, jebkuros apstākļos – un uz visa veida reljefa.”

2750-e-pļaušanas-hibrīdplānošana-un-spēlēšana-nākotnei

Zāliena kopšana ar aizrautību

Sākotnēji no Dominikānas Republikas, bet 21 gadu dzīvojot Vācijā, Hektors ir atbildīgs arī par nākamās paaudzes zāliena kopēju apmācību St. Leon-Rot. Viņš vēlas, lai viņa apmācāmie dalītos ar tādu pašu aizraušanos ar golfu, laukuma apkopi un darbošanos šajā īpašajā vietā.

“Es mīlu savu darbu, mācot nākotnes zāliena kopējiem visu, ko zinu par ekipējumu, zāli un labāko iespējamo zāliena uzturēšanu, kas man ir golfa laukuma sirds. Tiem jābūt ideāliem, piemēram, līdzīgiem paklājam, uz kura skaisti ripo bumbiņa. Ja zāliens nav labs, tad arī zāliena kopējs nav labs!”

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast savu John Deere izplatītāju