Ziemeļu nirvāna

Aicinošs, izaicinošs, bet vienmēr dabīgs

Ar savām garajām ziemām un nelīdzeno reljefu Zviedrija var nebūt acīmredzama golfa galamērķa izvēle. Tomēr tie, kas ir atklājuši tās savvaļas ainavas un izaicinošos laukumus, atkal un atkal atgriežas, lai piedzīvotu ‘skaisto spēli’ skandināvu stilā.

Zviedru perfekcija

Zviedru perfekcija

Tiem, kas pieraduši pie Dienvideiropas saules, Zviedrijas kā populārākā galamērķa reputācija var būt pārsteigums, taču lēzenie pakalni pakalni un atklātie lauki patiesībā padara zemi ideālu golfa laukumu izveidei. Un Skåne apriņķa Åhus rajonā atrodas Kristianstads Golfklubb & Destination, kas ir iemantojis sev slavu, pateicoties nesen veiktajai laukuma pārveidei, kas gūst daudz atzinības…

Iejušanās dabā

Pēc laukuma vadītāja Bevana Tetersala teiktā, tā panākumu noslēpums ir tas, cik labi tas ir saplūdis ar dabisko vidi un kļuvis par daļu no pievilcīgās ainavas. Ainavā nav ‘plankumu’, jo divi nevainojami laukumi piedāvā spēlētājiem izaicinošu un stimulējošu sporta pieredzi mierīgās dabiskās pļavās, kurās ir daudz kukaiņu un savvaļas dzīvnieku.

te4x2 ziemeļu nirvāna
 • BEVAN TATTERSALL

   

   

   

  Kursa pārvaldnieks, Kristianstads Golfklubb & Galamērķis

  “Abi kursi ir īpaši, un atsauksmes ir fantastiskas. Navigācijas ceļi, turētāji un grīni ir kopti un precīzi, bet tos ieskauj kontrastējošas dabiskās pļavas, ziedi un zāles.”

  BEVAN TATTERSALL

Mīlestības darbs

Bevana dziļā atzinība par savu apkārtni attiecas arī uz viņa kā laukuma vadītāja pienākumiem – jo viņš zina, ka viņam ir paveicies pildīt, ņemot vērā šo gleznaino vietu un klasisko zviedru ‘dabiski veidoto’ laukuma dizaina stilu. Viņš uzskata, ka jums ir jāmīl golfa laukums, kurā strādājat, pretējā gadījumā jūs nekad nepaveiksiet lielisku darbu, rūpējoties par to.

“Šī ir vieta, kuru ir viegli iemīlēt – ar ļoti organisko un skaistu veco golfa laukumu, taču to ir viegli izveidot patiešām jauku.”

 

25 gadi un turpina skaitīt…

Bevan uzticas savai komandai un aprīkojumam, lai uzturētu pasaules līmeņa laukumu, kas izcels labāko jebkurā ekspertu spēlē un iedvesmo mūs pārējos šajā nebeidzamajā mācīšanās līknē. Pieredze ir svarīga – ne tikai veiksmīgā spēles izpildē, bet arī laukuma sagatavošanā. Šim nolūkam Bevans kopš 1995. gada ir uzticējies John Deere un nesen parakstījis piecu gadu ekskluzivitātes līgumu ar zīmolu.

“John Deere strādā mūsu labā – tas ir tik vienkārši. Ja mēs vēlamies būt līmenī ar labākajiem golfa laukumiem pasaulē, mums ir jāizmanto labākais aprīkojums, serviss un atbalsts. Tāpēc mums tas ir loģiski.”

8800a Ziemeļu nirvāna
7500a Ziemeļu nirvāna

Pilns komplekts

Lai uzturētu divus laukumus atbilstoši augstākajiem iespējamajiem standartiem, ir nepieciešams ievērojama tehnikas parks un personāls, kas to visu apkalpo. Bevan uzskata, ka, izmantojot vislabāko aprīkojumu un pēcpārdošanas atbalstu, viņa komanda var veikt savas funkcijas vēl augstākā līmenī, zinot, ka viņu tehnika viņus nepievils – neatkarīgi no tā, cik ilgi viņi to izmanto.

“Mūsu darbiniekiem patīk John Deere, un tas parādījās, veicot pasūtījumu. Tomēr runa ir ne tikai par cenu un atbalstu – bet par šiem puišiem, kuri katru dienu astoņas līdz desmit stundas sēž uz mašīnām, tāpēc viņiem ir jājūtas ērti un jāzina, ka viņu aprīkojums ir uzticams un drošs.”

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast savu John Deere izplatītāju