GARANTĒTĀ KVALITĀTE

Gator, rūpnīca, operators

 

 

John Deere Horikonas rūpnīcā Viskonsinā, ASV, jaunās iekārtas ļauj darbiniekiem pilnībā kontrolēt Gator universālo transportlīdzekļu kvalitāti un nosūtīt tos prasīgiem klientiem visā pasaulē.

Gator universālie darba transportlīdzekļi, konveijers, rūpnīca

Ja jums kvalitāte rūp tikpat ļoti kā cilvēkiem, kas būvē mūsu Gator universālos transportlīdzekļus, tad nav pārsteidzoši, ka visu gribas darīt savām rokām. Tagad, pēc John Deere Horikonas rūpnīcas paplašināšanas, mūsu prasmīgajiem darbiniekiem ir tāda iespēja! Jaunajā, 125 000 m2 plašajā ražotnē pirmo reizi zem viena jumta ir apvienotas gan montāžas, gan nosūtīšanas funkcijas, ļaujot darbiniekiem pilnībā kontrolēt
abus šos procesus.

“Paplašināšanās ir būtiski mainījusi veidu, kā strādājam,” ar prieku atzīst rūpnīcas vadītājs Stīvs Džonsons (Steve Johnson). “Tagad mēs varam uzlikt katru Gator transportlīdzekli uz montāžas līnijas un paturēt to tur tik ilgi, līdz tas ir sagatavots atbilstoši izplatītāja pasūtījumam un ir gatavs nosūtīšanai uz jebkuru vietu pasaulē.”

Jaunā ražotne – pirmās liela mēroga paplašināšanās rezultāts Horikonā vairāk nekā trīsdesmit gadu laikā – ir loģiska atbilde uz pieaugošo pieprasījumu pēc Gator transportlīdzekļiem pasaulē. Apvienojot divas atsevišķas funkcijas, tiek optimizēts viss piegādes process, un mūsu prasmīgie ražotnes darbinieki var pārliecināties, ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Gator universālie darba transportlīdzekļi, konveijers, rūpnīca, operators
Gator universālie darba transportlīdzekļi, konveijers, rūpnīca, operators
Ar rezervēm, ko deva paplašināšanās, būs pietiekami vēl nākamajiem 10 līdz 15 gadiem, tādēļ pagaidām esam nodrošināti.
STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Gator universālie darba transportlīdzekļi, konveijers, rūpnīca, operators, detaļas
Aptuveni 40 procentus sava laika es pavadu
darbnīcā, jo tieši tur rodas kvalitāte.
STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Gator universālie darba transportlīdzekļi, konveijers, rūpnīca

Iespējams, tas izklausās pēc vadītāju žargona – šādu priekšstatu ir radījuši lielie uzņēmumi, kas pēdējos gados ieviesuši līdzīgu pieeju, ko bieži pārņēmuši no japāņu ražotājiem. Savukārt Horikonā šī stratēģija ir veidojusies organiski jau 156 gadus un ir ieprogrammēta rūpnīcas būtībā. Daudzi Horikonas iedzīvotāji ir John Deere darbinieki jau trešajā vai pat ceturtajā paaudzē. Šeit valda patiess ģimenes gars un nepārtrauktības sajūta, kas palīdz uzturēt standartus nemainīgi augstus.

Vienkāršiem vārdiem sakot, šeit neviens nepieļautu ‘ātru pielabošanu’ vai pagaidu risinājumus, jo, kā Stīvs ar humoru atzīst, “viņi zina, ka joprojām būs šeit, kad paviršības sekas nāks atpakaļ”.”

Šajā ziņā jaunā ražotne ir izcils jauninājums komandai, kas darbu vienmēr vēlas paveikt visaugstākajā kvalitātē. Un, lai gan Horikonā valda entuziasms, vislielākās priekšrocības gūs mūsu klienti. Neatkarīgi no modeļa vai specifikācijām varat būt pārliecināti, ka no šī brīža Stīvs un viņa kolēģi spēs uzraudzīt ikvienu aspektu, lai nodrošinātu, ka jūsu jaunais Gator transportlīdzeklis tiktu piegādāts ātri, precīzi un tieši tādā komplektācijā, kā pasūtījāt.

Gator universālie darba transportlīdzekļi, rūpnīca, stāvlaukums