Soli pa solim

Golfa laukumu un sporta aprīkojums, rūpnīca, montāžas līnija

 

 

John Deere Turf Care rūpnīcā Ziemeļkarolīnā (ASV) jaunā montāžas līnija ir tikpat droša, intuitīva un viegli lietojama kā tās pļāvēji dažādām golfa laukumu zonām. Īpaši izgatavotās līnijas plānošana ilga trīs gadus, tomēr tā balstās uz vienkāršu ieskatu: vienkāršība nodrošina labākus rezultātus.

Golfa laukumu un sporta aprīkojums, rūpnīca, operators, monitors

Jaunajā līnijā operatori var doties uz jebkuru staciju un precīzi zinās, ko darīt. Datora displejs parāda, kā rīkoties, un "izvēles gaismiņas" identificē vajadzīgās detaļas. Kad darbs paveikts, viņiem ir jāaizpilda kontrolsaraksts, pirms vienība var pāriet uz nākamo soli. Tā rezultātā praktiski netiek pieļautas cilvēka radītas kļūdas.

Golfa laukumu un sporta aprīkojums, operators, portrets

KVALITĀTE RADA KVALITĀTI

Kā tas bieži vien gadās, lai nodrošinātu šādu vienkāršību, bija nepieciešams smags darbs. Ražošanas inženiertehniskais vadītājs Tims Mentons kopā ar saviem kolēģiem tikai divās dienās demontēja visu montāžas līniju un tad izveidoja jauno līniju mazāk nekā četru nedēļu laikā. Šajā procesā viņi uzstādīja apmēram 250 jaunus "kļūdu novēršanas" priekšmetus, sākot no kamerām līdz integrētiem griezes momenta rīkiem un RFID sensoriem.

Kvalitatīva mašīna palīdz operatoriem paveikt lielisku darbu. To pašu nodrošina arī kvalitatīva montāžas līnija.
TIM MANTON,
MANUFACTURING ENGINEERING MANAGER

Lai novērstu visas atlikušās kvalitātes problēmas pirms pļāvēju sūtīšanas no rūpnīcas, arī beigu revīzijas procedūra tika pilnībā pārveidota. Pateicoties jaunajam caurredzamības līmenim un kvalitātes kontrolei no sākuma līdz beigām, klienti var būt vēl pārliecinātāki par to, ka saņems gaidīto John Deere kvalitāti un vērtību.

Golfa laukumu un sporta aprīkojums, TechControl displejs, operators, tuvplāns