Augustas elementi

Augustas elementi, CUT rūpnīca

 

 

Zeme, gaiss, ūdens, uguns... visus četrus elementus atradīsiet Amerikas John Deere rūpnīcā Džordžijas štata Grouvtaunā. Taču pats nozīmīgākais ir piektais elements: inženieri un meistari, kuri tur izstrādā un montē mūsu kompaktos universālos traktorus visai pasaulei.

Izmantojot modernākās tehnoloģijas, viņi apstrādā dzelzi un tēraudu, gumiju un stiklu, lai radītu augstākajiem iespējamiem standartiem atbilstošas mašīnas. John Deere ir kaislīga attieksme pret kvalitatīvu tehniku, un tas ir labi redzams. Katrā mūsu kompakto universālo traktoru uzgrieznī, skrūvē un metinājuma vietā. Kā arī to cilvēku sejās, kuri ar lepnumu būvē šos traktorus.

Rūpnīca Augusta, kompakti universālie traktori
Rūpnīca Augusta, kompakti universālie traktori, ražošana, cilvēki

RADĪTS EIROPAI

Mēs nekad nemeklējam kompromisus. Tāpēc katrs Premium klases traktors, kas pamet Augustu, lai dotos uz Veco pasauli, ir caurcaurēm eiropisks. Sākot no metriskajai sistēmai atbilstošiem uzgriežņiem un skrūvēm un beidzot ar izmešu standartiem un drošības brīdinājumiem — katra mašīna ir pilnīgi gatava darbam.

     

Mēs nekad nepieņemam, ka kaut kas būs kārtībā — mēs parūpējamies, lai tā būtu.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Rūpnīca Augusta, kompakti universālie traktori, interjeri
Rūpnīca Augusta, kompakti universālie traktori, darbinieki

  

Rūpnīca Augusta, kompakti universālie

   

Šie cilvēki tiešām vēlas padarīt labu darbu. Viņi uztver atsauksmes pozitīvi un nodarbina mūs ar saviem ieteikumiem, kā padarīt lietas vēl labākas.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Rūpnīca Augusta, kompakti universālie traktori, ražošana, cilvēki

BŪVĒTS EIROPAI

Augustas rūpnīcā mēs katru traktoru aprīkojam ar tam reģionam piemērotu tehnoloģiju, uz kuru traktors dosies. Tādēļ, iegādājoties 1., 2., 3. vai 4. sērijas modeli Eiropā, jūs varat būt drošs, ka tam ir viss nepieciešamais vienmērīgam un drošam darbam jau no paša sākuma. No spoguļiem un gaismām līdz izmešu standartiem un brīdinājumiem par drošību – mūsu cilvēki Augustā iegulda visus spēkus, lai jūs varētu izbaudīt labāko no abām pasaules malām: ASV konstrukcijas kvalitāti apvienotu ar Eiropas tehniskajiem datiem.

     

Cilvēki Eiropā lieto mūsu mašīnas daudz ilgāk un intensīvāk nekā mūsu klienti ASV. Ja varam apmierināt Eiropas prasības, varam apmierināt ikviena vajadzības!
STEVE SANNER
FIELD TEST SUPERVISOR

     

INTERVIJAS

Deivids Kings, 24 gadi, ir ražošanas inženieris,

kurš plāno un pārrauga 3. un 4. sērijas augstas kvalitātes kompakto traktoru ražošanas līnijas. Katru dienu viņš meklē veidus, kā vēl vairāk uzlabot kvalitāti ar viņa noteiktajiem rīkiem, procesiem un kvalitātes pārbaudēm. “Lepojos, ka varam būvēt šādus lieliskus izstrādājumus ASV par spīti augstajām darbaspēka izmaksām.”

Stīvs Senners, 61 gads, ir reālā pielietojuma testu uzraugs,

kas strādā uzņēmumā jau 19 gadus. Trīs gadus pirms jauna traktora izlaišanas Stīvs sāk testēt prototipus, lai laikus atklātu jebkādus trūkumus vai vājās vietas, pirms tiek sākta ražošana. “Maniem kolēģiem maksā par to būvēšanu, man maksā par to salaušanu,” viņš nosmaida. “Kad man tas izdodas, mēs kopīgi ķeramies klāt problēmas atrisināšanai un trūkumu novēršanai.”

Rūpnīca Augusta, kompakti universālie traktori