9RX 710Traktors

  • Maks. dzinēja jauda 781 ZS (582 kW), atbilstoši standartam (ECE-R120)
  • 18 l JD18 6 cilindru dzinējs
  • 33,5 t un 4,260 m garenbāze
  • 0,58 kg/cm² minimālais statiskais spiediens uz augsni

Spēcīgāka saimniecība

Mūsu 9RX 710, 770 un 830 ir John Deere jaudīgākie ražošanas traktori. JD18 dzinēja, jaunās e21 PST transmisijas un pārveidotās šasijas kombinācija garantē nepārspējamu jūgstieņa vilkšanas jaudu, un tas viss, neizmantojot izplūdes gāzu katalizācijas karbamīdu (DEF). Jums lielāka jauda nozīmē platākus agregātus, mazāk uz lauka pavadīta laika un mazāku darba apjomu, vienlaikus sasniedzot vairāk nekā jebkad agrāk. Ar 30 collu kāpurķēdēm traktoru kopējais platums ir mazāks par 3,0 metriem. 

Līdzekļi

Apskatīsim dažus atsevišķus līdzekļus, kuri veido izcilo 9RX sērijas pieredzi, kas jūs sagaida.

9RX-true-power-block

Patiesa jauda

Jaudīgajam JD18X dzinējam nav nepieciešams izplūdes gāzu katalizācijas karbamīds. Kopā ar jauno e21  PowerShift transmisiju un pārveidotajām šasijām tas garantē nepārspējamu jūgstieņa vilkšanas jaudu.

9RX-first-class-cab

Augstākās klases kabīne

Jaunā CommandView 4 Plus kabīne ar izsmalcinātu kabīnes piekari nodrošinās nepārspējamu braukšanas kvalitāti un tīru braukšanas prieku ar lielāku pārredzamību un vairāk vietas nekā jebkad agrāk. Izbaudiet lielu skaitu līdzekļu ērtībām, piemēram, jauno G5Plus CommandCenter™, 6,5” digitālā skārienekrāna radio ar Apple CarPlay un Android Auto integrāciju un 6.1 skaņas sistēmu.

9RX-precision-ag-on-board

Ietverts Precision Ag

Ar StarFire™ integrētu uztvērēju, G5PlusCommandCenter™ un JDLink™ savienojamību 9RX jau ir viss nepieciešamais ātra darba uzsākšanai precīzajā lauksaimniecībā. Iegūstiet vēl nepieredzētus ražīguma līmeņus no pamataprīkojumā esošā AutoTrac, mainīga ātruma pielietošanas, sekciju vadības un papildu licencēm, piemēram, AutoTrac™ pagriezienu automatizācijas, AutoTrac™ agregāta pasīvās vadības, AutoPath™, mašīnas sinhronizācijas un lauka datu kopīgošanas.