9RX 490Traktors

  • Maks. dzinēja jauda 539 ZS (396 kW), atbilstoši standartam (ECE-R120)
  • 13,6 l dzinējs ar 6 cilindriem
  • 24,6 t (šaurā versija) un 4,154 m garenbāze
  • Līdz iespaidīgam 66 890 cm² plakanas plāksnes laukumam (spiediens uz zemi 0,420 kg uz cm²) ar 914 mm kāpurķēžu platumu

9. sērija: ĪPAŠI JAUDĪGS

9RX ir lielāka jauda un, pateicoties jaunajām balasta opcijām, tam ir arī lielāks vilces spēks. Tā kopējā balstvirsma ir līdz 119% lielāka, salīdzinot ar riteņtraktorien par 42% lielāka, salīdzinot ar 2 kāpurķēžu traktoriem. Vilce tiek uzturēta pilnībā, pat ja tiek veikts pagrieziens zem slodzes, un rindu galos tiek radīti minimāli uzbērumi. Šaurais transporta platums, maksimālais braukšanas ātrums pa ceļu 40 km/h un 4 statņu kabīnes piekare atvieglo pārbraucienus starp laukiem.

9RX. NEVAINOJAMA SAĶERE.

Līdzekļi

Apskatīsim dažus atsevišķus līdzekļus, kuri veido izcilo 9RX sērijas pieredzi, kas jūs sagaida.

9rx-efficient-power

Efektīva jauda un pārvade

Gūstiet labumu no mūsu 13,6 l JD14 dzinēja kopējās uzticamības un lieliskās degvielas ekonomēšanas un efektīvi pārvaldiet milzīgās jaudas rezerves un līdz 2954 N·m lielo griezes momentu ar e18 transmisiju.

9. sērijas kabīne — jūsu iecienītākā vieta

9. sērijas kabīne — jūsu iecienītākā vieta

Izbaudiet izcilu kabīni, kas aprīkota ar G5Plus CommandCenter™, kā arī lielu skaitu līdzekļu ērtībām, piemēram, 6,5” digitālā skārienekrāna radio ar integrētu Apple CarPlay un Android Auto, 6.1 skaņas sistēmu un 4 statņu kabīnes piekari.

Nākamā līmeņa automatizācija

Nākamā līmeņa automatizācija

Iegūstiet vēl nepieredzētu ražīguma līmeni no pamataprīkojumā esošā AutoTrac, mainīga ātruma pielietošanas, sekciju vadības un papildu licencēm, piemēram, AutoTrac™ pagriezienu automatizācijas, AutoTrac™ agregāta pasīvās vadības, AutoPath™, mašīnas sinhronizācijas un lauka datu kopīgošanas.