9R 490Traktors

  • Maks. dzinēja jauda 539 ZS (396 kW), atbilstoši standartam (ECE-R120)
  • 13,6 l dzinējs ar 6 cilindriem
  • 20,9 t un 3,912 m garenbāze
  • Papildaprīkojuma HydraCushion™ priekšējās ass balstiekārta un Active Seat II nodrošina pirmklasīgu braukšanas komfortu

9. sērija: ĪPAŠI JAUDĪGS

Īpaši jaudīgs visā savā visdaudzpusībā. Šis jaudīgais universālais traktors ir pieejams ar maksimālo jaudu līdz 691 ZS. Pilnīgi jaunais, 13,6 litru John Deere PowerTech™ dzinējs nodrošina uzlabotu uzticamību un labāku degvielas izmantošanas efektivitāti. Jaudas pārnešana uz zemi nav problēma. Papildaprīkojuma HydraCushion™ priekšējās ass balstiekārta ierobežo jaudas lēcienu, tāpēc jums nevajadzēs samazināt jaudu ar droseļvārstu, kad strādājat ar pilnu jaudu.

9R. NEPĀRSPĒTA DAUDZPUSĪBA.

Līdzekļi

Apskatīsim dažus atsevišķus līdzekļus, kuri veido izcilo 9R sērijas pieredzi, kas jūs sagaida.

Efektīva jauda

Efektīva jauda un pārvade

Gūstiet labumu no mūsu 13,6 l JD14 dzinēja kopējās uzticamības un lieliskās degvielas ekonomēšanas un efektīvi pārvaldiet milzīgās jaudas rezerves un līdz 2954 N·m lielo griezes momentu ar e18™ transmisiju.

9. sērijas kabīne

9. sērijas kabīne — jūsu iecienītākā vieta

Izbaudiet izcilu kabīni, kas piedāvā G5Plus CommandCenter™ un lielu skaitu līdzekļu ērtībām, piemēram, 6,5” digitālā skārienekrāna radio ar Apple CarPlay un Android Auto integrāciju, 6.1 skaņas sistēmu un papildaprīkojumā esošu ActiveSeat™  II ar sēdekļa ventilācijas un masāžas funkciju

Nākamā līmeņa automatizācija

Nākamā līmeņa automatizācija

Iegūstiet vēl nepieredzētu ražīguma līmeni no pamataprīkojumā esošā AutoTrac, mainīga ātruma pielietošanas, sekciju vadības un papildu licencēm, piemēram, AutoTrac™ pagriezienu automatizācijas, AutoTrac™ agregāta pasīvās vadības, AutoPath™, mašīnas sinhronizācijas un lauka datu kopīgošanas.