9RT 540Traktors

  • Maks. dzinēja jauda 594 ZS (437 kW), atbilstoši standartam (ECE-R120)
  • 13,6 l dzinējs ar 6 cilindriem
  • 20,6 t un 2,947 m garenbāze
  • Ekskluzīva AirCushion balstiekārta pamatnē, kas izolē traktoru no asiem sitieniem

9. sērija: ĪPAŠI JAUDĪGS

Ja vēlaties iegūt maksimālu vilci taisnvirziena līnijās, 9RT ir nepārspējams. AirCushion™ balstiekārtas sistēma izolē visu priekšējo šasiju no nelīdzenas zemes iedobumiem un izciļņiem, ļaujot katrai kāpurķēdei darboties neatkarīgi. Tas var pagriezties arī ap savu asi, padarot to ļoti manevrējamu šaurās vietās.

9RT. NEPĀRSPĒTS VILCES SPĒKS.

Līdzekļi

Apskatīsim dažus atsevišķus līdzekļus, kuri veido izcilo 9TR sērijas pieredzi, kas jūs sagaida.

Efektīva jauda un pārvade

Efektīva jauda un pārvade

Gūstiet labumu no mūsu 13,6 l JD14 dzinēja kopējās uzticamības un lieliskās degvielas ekonomēšanas un efektīvi pārvaldiet milzīgās jaudas rezerves un līdz 2723 N·m lielo griezes momentu ar e18 transmisiju.

9. sērijas kabīne — jūsu iecienītākā vieta

9. sērijas kabīne — jūsu iecienītākā vieta

Izbaudiet izcilu kabīni, kas piedāvā G5Plus CommandCenter™ un lielu skaitu līdzekļu ērtībām, piemēram, 6,5” digitālā skārienekrāna radio ar integrētu Apple CarPlay un Android Auto, 6.1 skaņas sistēmu un AirCushion piekares sistēmu ar 340 mm lielu piekares gājienu.

Nākamā līmeņa automatizācija

Nākamā līmeņa automatizācija

Iegūstiet vēl nepieredzētu ražīguma līmeni no pamataprīkojumā esošā AutoTrac, mainīga ātruma pielietošanas, sekciju vadības un papildu licencēm, piemēram, AutoTrac™ pagriezienu automatizācijas, AutoTrac™ agregāta pasīvās vadības, AutoPath™, mašīnas sinhronizācijas un lauka datu kopīgošanas.